Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Fri May 16, 2008 7:01 pm

Mua me teper me pelqejne brunet edhepse nuk ngelen pas as zeshkanet kurse per bjondet kam pak rezerva Very


Edituar pėr herė tė fundit nga Sweetness nė Sat May 17, 2008 6:47 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Fri May 16, 2008 7:17 pm

bjondet miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Very

jo per gjo pose bjonde jam vete dhe gati te gjitha shoqet e ngushta i kam bjonde Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Fri May 16, 2008 7:22 pm

Se spo kuptoj pyetjen iher,bohet fjal per femrat apo meshkujt? Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Fri May 16, 2008 9:10 pm

per te dyja palet ma merr mendja dano Very

brunet jan si shpirt Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Fri May 16, 2008 9:43 pm

BJONDET MIIIIIIIIIIIIIIIIII, DHE E DISKUTONI. Very Very Very Very

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Fri May 16, 2008 10:03 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
BJONDET MIIIIIIIIIIIIIIIIII, DHE E DISKUTONI. Very Very Very Very


ho pra mooooo fol icik
ndersa per meshkujt brunet n pergjithsi po ka dhe noi bjond tja hash zemren Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Fri May 16, 2008 10:31 pm

brunet zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Fri May 16, 2008 11:04 pm

bjondettttttttt un vdes per bjondet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Fri May 16, 2008 11:16 pm

futja kot se brunet s krahasohen me asnje....si ti dush, t bukura, te omla, t gjitha i kan Razz Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
milan86
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 785
Age : 32
Location : milan city
Name : 0
Points : 27
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Sat May 17, 2008 12:21 am

BebiBalerina shkruajti:
futja kot se brunet s krahasohen me asnje....si ti dush, t bukura, te omla, t gjitha i kan Razz Very

tamam ashtu eshe si mungon asgje bruneve. dhe un ato preferoj Very Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Sat May 17, 2008 1:37 pm

Per mu tana pa perjashtim kan te vecantat e veta
dhe e konsideroj krim
me u anku apo me ju ba naze njanes apo tjetres
qofshin kta te bardha, bjonde, brune, mulate, indiane, te zeza, aziatike
cfar do lloj rrace qofshin.
E konsideroj krim me mospelqy bukurin femnore
kshtu qi ne kyt aspekt kam zemren e madhe
e i du tana pa perjashtim shum
biles edhe ba me ken 2-3 bashk edhe ma shum me kishin pelqy
sa me mujt per nat ja u kisha ni shijen e bukuris hyjnore qi kan
kuptohet ba mu dhan munsia e
s'asht krim me deshiru e anrru e'' apo ja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Sat May 17, 2008 2:28 pm

Un s'kam pretendime Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net/
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Sat May 17, 2008 2:52 pm

per mua kujtoi se te gjitha jan te bukura pa marr parasysh brune apo blonde por njeriu sic esht me sinqeritet dhe vyrtytet e tij apo saj ajo mvaret se jo brune apo blonde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Sat May 17, 2008 6:45 pm

Dano shkruajti:
Se spo kuptoj pyetjen iher,bohet fjal per femrat apo meshkujt? Very

Aq pyetje e veshtire qenka per ta kuptuar?
Sdi nese ty te terheq gjinia mashkullore pergjigju per ate gjini
Razz Very lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
milan86
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 785
Age : 32
Location : milan city
Name : 0
Points : 27
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Sat May 17, 2008 8:48 pm

Sweetness shkruajti:
Dano shkruajti:
Se spo kuptoj pyetjen iher,bohet fjal per femrat apo meshkujt? Very

Aq pyetje e veshtire qenka per ta kuptuar?
Sdi nese ty te terheq gjinia mashkullore pergjigju per ate gjini
Razz Very lol!

sa e fort kjo ok dano dhe kte ta than re Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Sat May 17, 2008 9:39 pm

EDHE MU ME PELQEJNE TE DYJA PALET ..VETEM TE KENE FLOKE Very ))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Sat May 17, 2008 10:49 pm

mu per vete tullacet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Sun May 18, 2008 2:11 pm

summer shkruajti:
mu per vete tullacet Razz
nuk po pyt njeri per tullacet moj po permbaju temes Very
un si gjithmon jam i mendimit per bjonet Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Thu May 22, 2008 2:56 am

dashnori Shkodran shkruajti:
Per mu tana pa perjashtim kan te vecantat e veta
dhe e konsideroj krim
me u anku apo me ju ba naze njanes apo tjetres
qofshin kta te bardha, bjonde, brune, mulate, indiane, te zeza, aziatike
cfar do lloj rrace qofshin.
E konsideroj krim me mospelqy bukurin femnore
kshtu qi ne kyt aspekt kam zemren e madhe
e i du tana pa perjashtim shum
biles edhe ba me ken 2-3 bashk edhe ma shum me kishin pelqy
sa me mujt per nat ja u kisha ni shijen e bukuris hyjnore qi kan
kuptohet ba mu dhan munsia e
s'asht krim me deshiru e anrru e'' apo ja.
hhahaha je i modh plako jam shume dakord me ty sidomos aty ku thua po te kem 2-3 bashk por edhe pak me shume nuk do na prishte qefin apo jo.. lol! Brunet me Floke te Bardha me Pelqejne mua. lol! lol!

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
girly_chocolate
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 114
Name : 0
Points : 5
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Thu May 22, 2008 11:18 am

njesoj,max i fusim nej te lyme ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Thu May 22, 2008 12:55 pm

Sweetness shkruajti:
Dano shkruajti:
Se spo kuptoj pyetjen iher,bohet fjal per femrat apo meshkujt? Very

Aq pyetje e veshtire qenka per ta kuptuar?
Sdi nese ty te terheq gjinia mashkullore pergjigju per ate gjini
Razz Very lol!
Goce e mbare menyra se si e ke shtru pyetjen osht gabim mi se ti thu"Cilet"dhe jo "Cilat"dmth shkurt muhabeti kur thu "Cilet" kuptohet qe kjo pyetje ju ushtrohet gocave kurse kur thu "Cilat" kuptohet qe na bohet pyetja ne ok lali? Very Prandaj un skam faj lale kshu e kuptoj una Very dmth gjuha qe ke perdor ti kshu kuptohet nga te gjithe !

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Fri May 23, 2008 6:00 pm

Dano shkruajti:
Sweetness shkruajti:
Dano shkruajti:
Se spo kuptoj pyetjen iher,bohet fjal per femrat apo meshkujt? Very

Aq pyetje e veshtire qenka per ta kuptuar?
Sdi nese ty te terheq gjinia mashkullore pergjigju per ate gjini
Razz Very lol!
Goce e mbare menyra se si e ke shtru pyetjen osht gabim mi se ti thu"Cilet"dhe jo "Cilat"dmth shkurt muhabeti kur thu "Cilet" kuptohet qe kjo pyetje ju ushtrohet gocave kurse kur thu "Cilat" kuptohet qe na bohet pyetja ne ok lali? Very Prandaj un skam faj lale kshu e kuptoj una Very dmth gjuha qe ke perdor ti kshu kuptohet nga te gjithe !

Aaa ti mos jesh profesori i gjuhes shqipe qe i veren gabimet gramatikore??? Very Very Very Kryesorja e kuptove pyetjen time te temes apo jo?

P.S. sa per temen une perseri ngelem tek brunet, me kane pelqyer cdohere edhepse zeshkanet s'ngelen shume prapa
:!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Sun May 25, 2008 8:27 pm

bJonde ,bjondat jane yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyll


FOREVER BLONDES ,JAM VETE PRANDAJ danc lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baki35
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 3
Age : 46
Location : kosova
Name : 0
Points : 0
Registration date : 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Fri Sep 26, 2008 10:26 am

[b]mua per veti bjondet me fascionojne,edhe pse edhe brunet jane tip top,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shqip.se
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   Fri Sep 26, 2008 8:22 pmBaki 35 e jota e gjitha .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilet ju terheqin me teper: brunet, zeshkanet apo bjondet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: TEMA SHOQERORE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website