Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shtypi i Shkruar
Gazeta Shqip
Revista Shqip
Gazeta Shekulli
Gazeta Korrieri
Revista Jeta
Revista Teuta
Revista Familja
Revista One
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Faqe bashkepunuese
 LEZHA EU
 PEQINI.TK
Nyja Fetare
 
Namazi           Kurani
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Quran Auto Reciter
Revista One
Luaj Bilardo
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website
Te Pergjithshme
    
"Zbulohet, binjaku i Tokes”


18/09/2009 17:50

Binjaku
i Tokes ndodhet vetem 500 vjet drite larg nesh, rrotullohet rreth nje
ylli dhe ka nje siperfaqe te ngjashme me ate te planetit tone.

Ndodhet
ne yjesine e Bricjapit dhe astronomet po punojne me teleskopin Corot
per te saktesuar sa me shume te dhenat e marra nga ky planet shkembor.
Corot eshte nje satelit i 
..........Me shumeItali,zbulohet menyra per ndalimin e Tumorit


18/09/2009 17:20

Nje studim italian ka zbardhur menyren e rritjes se tumoreve
dhe pjeset qe furnizojne semundjen.
Zbulimi i publikuar ne revisten “Cell” thekson se qelizat e cmendura dalinjashte kontrollit dhe arrijne ..........Me shume


"Kush gjen nje thesar, gjen nje Mik"


17/09/2009 20:40

“Kush gjen nje thesar, gjen nje mik”. Ky nuk eshte aspak nje lapsus por
rezultati i nje studimi te publikuar ne revisten “Psychological
Science” per efektin qe ka paraja ne psikike.
Nje ekip kerkuesish nga Departamenti.......... Me shume
 
 
 
Siberi, gjendet femija i "Eger"


17/09/2009 17:45

Nje femije i “eger” eshte gjetur nga nje patrulle e policise ne qytetin
e Kemerovos, ne Siberine perendimore.
Femija, i cili eshte dhjete vjec, nuk kishte .........Me shume


identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Sondazh
Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner
Te pasur
18%
 18% [ 12 ]
Te varfer
0%
 0% [ 0 ]
Nuk ka rendesi
82%
 82% [ 54 ]
Totali i votave : 66
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

Kafazi i Arte
Te humbur
Statistikat
Forumi ka 506 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri silviodeda

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 34284 artikuj v 496 temat
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*}
Nuklejohet kopjimi i shkrimeve apo materialeve pa kėrkuar leje. Materialetmund tė pėrdoren vetėm me kusht qė tė tregohet burimi
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara Copyright © 2007 - 2008 {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} All Rights Reserved 
Kjo faqe ėshtė e optimizuar pėr tu shikuar me cilindo sistem ēė ka Java Script dhe Flash Player