Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shtypi i Shkruar
Gazeta Shqip
Revista Shqip
Gazeta Shekulli
Gazeta Korrieri
Revista Jeta
Revista Teuta
Revista Familja
Revista One
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Faqe bashkepunuese
 LEZHA EU
 PEQINI.TK
Nyja Fetare
 
Namazi           Kurani
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Quran Auto Reciter
Revista One
Luaj Bilardo
Social bookmarking
Social bookmarking reddit  Social bookmarking google      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website
Te Pergjithshme
    
"Zbulohet, binjaku i Tokes”


18/09/2009 17:50
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Planet-strange
Binjaku
i Tokes ndodhet vetem 500 vjet drite larg nesh, rrotullohet rreth nje
ylli dhe ka nje siperfaqe te ngjashme me ate te planetit tone.

Ndodhet
ne yjesine e Bricjapit dhe astronomet po punojne me teleskopin Corot
per te saktesuar sa me shume te dhenat e marra nga ky planet shkembor.
Corot eshte nje satelit i 
..........Me shumeItali,zbulohet menyra per ndalimin e Tumorit


18/09/2009 17:20
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Shkencetare
Nje studim italian ka zbardhur menyren e rritjes se tumoreve
dhe pjeset qe furnizojne semundjen.
Zbulimi i publikuar ne revisten “Cell” thekson se qelizat e cmendura dalinjashte kontrollit dhe arrijne ..........Me shume


"Kush gjen nje thesar, gjen nje Mik"


17/09/2009 20:40
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Dollaret-korrupsion
“Kush gjen nje thesar, gjen nje mik”. Ky nuk eshte aspak nje lapsus por
rezultati i nje studimi te publikuar ne revisten “Psychological
Science” per efektin qe ka paraja ne psikike.
Nje ekip kerkuesish nga Departamenti.......... Me shume
 
 
 
Siberi, gjendet femija i "Eger"


17/09/2009 17:45
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Femija-dhe-qeni
Nje femije i “eger” eshte gjetur nga nje patrulle e policise ne qytetin
e Kemerovos, ne Siberine perendimore.
Femija, i cili eshte dhjete vjec, nuk kishte .........Me shume


identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Sondazh
Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner
Te pasur
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap18%{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap
 18% [ 12 ]
Te varfer
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap0%{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nuk ka rendesi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap82%{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap
 82% [ 54 ]
Totali i votave : 66
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedMon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedMon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedWed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedMon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedFri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedWed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedThu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedWed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedFri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedMon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedTue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedFri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedWed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedMon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedThu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedWed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedTue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedMon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedSun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedMon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedFri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedMon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

Kafazi i Arte
Te humbur
Statistikat
Forumi ka 506 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri silviodeda

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 34284 artikuj v 496 temat
Kush ėshtė nė linjė
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap 
bukuroshja_dr (3264)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap 
Dano (2691)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap 
shefe (2005)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap 
vl_girl (1575)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap 
bianka (1499)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap 
NeighbouR (1453)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap 
patrokli (1423)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap 
CocaInE (1329)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} - {*InTeReSaNt*} Vote_rcap 
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*}
Nuklejohet kopjimi i shkrimeve apo materialeve pa kėrkuar leje. Materialetmund tė pėrdoren vetėm me kusht qė tė tregohet burimi
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara Copyright © 2007 - 2008 {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} All Rights Reserved 
Kjo faqe ėshtė e optimizuar pėr tu shikuar me cilindo sistem ēė ka Java Script dhe Flash Player