{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

 

 poezi dashurie

Shko poshtė 
+10
Shkodranja_yll
mondi dr
benny_blanco
lost
sui
blero
Hapesira
CocaInE
Dano
shefe
14 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
Shkodranja_yll
Perparues
PerparuesNumri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedTue May 06, 2008 7:02 pm

te puth ne buze
te puth ne sy
jam vetem e jotja jam vetem per ty
mos i thuaj njeriu qe te thashe
te dua po thuji zemres
te me doje vec mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shefe
Admin
Admin
shefe


Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedTue May 06, 2008 7:23 pm

mir se erdhe maj yllllll zemer zemer jam blerta se ndoshta sme njeh Very

_________________
poezi dashurie - Faqe 5 Heart»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»poezi dashurie - Faqe 5 Heart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
GLOOR
Webmaster
Webmaster
GLOOR


Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedWed May 07, 2008 3:58 am

Me prit sonte ne ender se do te vi,
por mos u tremb,flej perseri.
Sdo trokas ne der e as do te zgjoj
por vetem do te puth e prap do te shkoj!

______________________________________________
te takova ty me mall
te pashe nje pucerr ne balle
sa u gezova me rob shpie
thashe se ishte pucerr dashurie

si gjithmone mi preve emocionet
pucrren e kishe nga menstruacionet lol!

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shkodranja_yll
Perparues
PerparuesNumri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedWed May 07, 2008 12:12 pm

te njoha blerta flm per mirepritjen
per temen
s'mundem ne enderr
ty mos te te shikoj
se vetem ty te dashuroj
te buzeqesh dhe embel me flet
dhe un e heshtur te degjoj shum qete
shikimi yt i embel mbi mua rreshqiti
ky shikimi yt zemren ma tronditi
ti zgjat doren e lehte
me perkedhel zemra ime te thote
TE DUA PERJETE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shefe
Admin
Admin
shefe


Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedThu May 08, 2008 12:13 pm

Si po ndjehesh sonte qe afer sme ke
Si po te kalon nata kur me mua nuk je
Si po te rrin te qeta ato buzet tua
Si po te duron zemra pa me then te dua.

_________________
poezi dashurie - Faqe 5 Heart»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»poezi dashurie - Faqe 5 Heart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
morena
V.I.P
V.I.P
morena


Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedThu May 08, 2008 12:33 pm

Mos bej qe jeta ime te duket kot,

mos bej qe nga syt e mi te dalin vec lot.

Mos me bej vdekjen ta kerkoj ,

se vetem e vdekur mund te te harroj ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shefe
Admin
Admin
shefe


Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedSat May 10, 2008 2:06 pm


_________________
poezi dashurie - Faqe 5 Heart»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»poezi dashurie - Faqe 5 Heart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
stupenda
V.I.P
V.I.P
stupenda


Numri i postimeve : 240
Age : 38
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedSat May 10, 2008 3:19 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stupenda
V.I.P
V.I.P
stupenda


Numri i postimeve : 240
Age : 38
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedSat May 10, 2008 9:03 pm

Per ty


Tani eshte ora nente,
nje zile telefoni po pres,
nuk e di nese me ke nder mend
apo ne tjeter vajze mban shprese.
Tani eshte ora dhjete,
s`me hahet vec dua te pi
conjak,whisky cfare te jete,
sa shume me shkaterroi kjo dashuri...
Tani eshte mesnate,
ti s'po kujtohesh per mua ,
ndaj une te dergoj serenate,
ku teksti ka vec fjalen "Te dua"
Ora kalon i dashur,
tani me duhet te shpresoj,
se jam mesuar e vetmuar,
e ne gjume dua te enderroj.
Se mengjesi do te vije i dashur,
e nje dite ndoshta do te te kem prane,
ose ne te tjera endrra do te jem zhytur,
por s'e harroj kurre dashurine e pare,
Se do te vij serish nje natƫ,
e ti do te kujtohesh per mua
e une serish deshiroj te te kem prane se
une te dua i dashur, te dua.
Por nje dite deshirat do te shuhen,
se une s`do mundem ,ti e di
se te dua kjo nuk do te thote,
qe mund te perballoj nje tradheti.
Se atehere do te jem e martuar,
ndoshta do te kem dhe femije,
e s'do mundem te te them te dua,
s`do mundem i dashur ti e di...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stupenda
V.I.P
V.I.P
stupenda


Numri i postimeve : 240
Age : 38
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedSat May 10, 2008 9:06 pm

e dehur me duket koha
e dehur ndjehem me ty prane
e mjere ehste e gjithe bota
me sy mbyt miliona fjale
c'planet te lindi si dhurate?
kush valle te zbriti nga unviersi?
je magji apo krijese me fat?
je zoti im apo vet dielli?
te ndiej, te ndiej ne pafundesi
te dua, te dua si kjo jeta
je zot per mua apo njeri
si qiriri mua po me tret
gjumin si dhelpra dinake
zemres time ja rrembeve ti
si rrufe shpirtin ma perflake
je zoti im, dielli, apo njeri?
pakez te te prek kam frike
nga zjarri i shpirtit te ndezur
druaj se kush do te fike
druaj se mos digjem e heshtur
ndaj rend un per te fluturuar
qe shpirti te mos digjet ne vetmi
si zot me fal ti bekimin
je diell, drite apo njeri?
me shprese serish te ti mbetem
drejt teje syte i kam kthyer
e prej vuajtjesh ngadale tretem
porsi krishti ne kryz i mberthyer
si me magji fjalesh i iku ngjyra
shpirti flet me nje puhize te lehte
degjoje zerin qe del prej meje
TE DUA a ka fjale me te sinqerte?

(dedikuar te dashuruarve)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shefe
Admin
Admin
shefe


Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedSat May 17, 2008 5:55 pm

T-tė dua, tė dua deri sa tė vdes,
E-ėndėrroj njė jetė me ty e pres.

D-dashuri e madhe e pashuar,
A-ardhmėri e gjatė e papėrshkruar,
SH-shumė kujtime dhe lumturi,
U-udhė e gjat porsi ruti,
R-rashė n’mendime t’thella shumė,
O-o zot ndihmom t’gjej strehi,
J-jetėn shikoj terr n’sy t’mi,
E-ėndėrroj t’mė hapen pėrsėri.

M-mallkuar qoftė dita qė t’dashurova,
A-ardhmėrin time mori e kaluara,
RR-rrugėt me humbėn sy hapur,
E-ėshtė njė jet dhe duhet jetuar,
Z-zemrėn askujt pėr t’mos ja lėnduar,
I-i madhi ZOT do t’gjykoj rend,
SH-shuaj avanturat tua t’gjata,
T-tė fillosh jetė tė mbar nga e para.

_________________
poezi dashurie - Faqe 5 Heart»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»poezi dashurie - Faqe 5 Heart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
blero
V.I.P
V.I.P
blero


Numri i postimeve : 82
Age : 35
Location : durres
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: blero   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedThu Jun 12, 2008 7:46 pm

nuk ka fjale te te them te dua
po te ishe afer do flija ne buzet e tua
do prehesha mbi trupin tend
do shihja me syte e tu
do ishe mbulesa ime ne netet e ftohta
engjelli im ne netet e vetmuara
gjithcka do ishe
gjithcka je per mua
ahhhh qe skam fjale te te them se sa te dua love per zemren time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tani
Fillestar/e
Fillestar/eNumri i postimeve : 3
Name : 100
Points : 3
Registration date : 30/05/2011

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedFri Jun 03, 2011 5:36 pm

Kur ti je prane ne jemi tre
une, ti dhe dashuria.
Kur ti largohesh ngelemi serisht tre
une, imazhi yt dhe vetmia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

poezi dashurie - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   poezi dashurie - Faqe 5 Icon_miniposted

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Poezi dashurie italisht!!!!!!
» leter dashurie
» Poezi te krijuara nga Gurbetqarja?....
» POEZI PERKUSHTIMI
» poezi ne anglisht

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: DASHURI DHE ROMANC-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedMon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedMon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedWed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedMon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedFri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedWed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedThu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedWed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedFri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedMon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedTue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedFri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedWed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedMon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedThu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedWed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedTue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedMon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedSun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedMon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedFri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedMon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
poezi dashurie - Faqe 5 Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
poezi dashurie - Faqe 5 Vote_lcappoezi dashurie - Faqe 5 Voting_barpoezi dashurie - Faqe 5 Vote_rcap 
bukuroshja_dr (3264)
poezi dashurie - Faqe 5 Vote_lcappoezi dashurie - Faqe 5 Voting_barpoezi dashurie - Faqe 5 Vote_rcap 
Dano (2691)
poezi dashurie - Faqe 5 Vote_lcappoezi dashurie - Faqe 5 Voting_barpoezi dashurie - Faqe 5 Vote_rcap 
shefe (2005)
poezi dashurie - Faqe 5 Vote_lcappoezi dashurie - Faqe 5 Voting_barpoezi dashurie - Faqe 5 Vote_rcap 
vl_girl (1575)
poezi dashurie - Faqe 5 Vote_lcappoezi dashurie - Faqe 5 Voting_barpoezi dashurie - Faqe 5 Vote_rcap 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
poezi dashurie - Faqe 5 Vote_lcappoezi dashurie - Faqe 5 Voting_barpoezi dashurie - Faqe 5 Vote_rcap 
bianka (1499)
poezi dashurie - Faqe 5 Vote_lcappoezi dashurie - Faqe 5 Voting_barpoezi dashurie - Faqe 5 Vote_rcap 
NeighbouR (1453)
poezi dashurie - Faqe 5 Vote_lcappoezi dashurie - Faqe 5 Voting_barpoezi dashurie - Faqe 5 Vote_rcap 
patrokli (1423)
poezi dashurie - Faqe 5 Vote_lcappoezi dashurie - Faqe 5 Voting_barpoezi dashurie - Faqe 5 Vote_rcap 
CocaInE (1329)
poezi dashurie - Faqe 5 Vote_lcappoezi dashurie - Faqe 5 Voting_barpoezi dashurie - Faqe 5 Vote_rcap 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
May 2022
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking reddit  Social bookmarking google      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website