Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

FORUMI

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

FORUMI

Rregullorja i Forumit
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
11RRegullorja e Fo...
Fri Feb 22, 2008 3:23 am
Dano Shiko mesazhin e fundit
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Empty
 

{*_*} ANTARET {*_*}

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

PYETJE, VEREJTJE DHE SUGJERIME

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
4103Jepni mendimet t...
Sat Jun 20, 2009 12:49 am
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SONDAZHE

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
21426Fighting For Red...
Fri Oct 21, 2011 5:15 am
qiheitiann Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

FOTOT E ANETAREVE

Gjithcka ne lidhje me Fotot.
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
5254The amount the w...
Wed Nov 16, 2011 5:29 am
zhiaiwudi42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

PREZANTIMET

Antaret e forumit mund te prezantohen ketu
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
481935hej ka njeri ket...
Mon Aug 29, 2011 12:05 am
Hapesira Shiko mesazhin e fundit
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Empty
 

{*_*} BOTA E FOTOGRAFIVE {*_*}

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

FOTO NGA SHQIPERIA DHE BOTA

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
18528cheap football j...
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm
af1013 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

FOTO TE NDRYSHME

Cdo gje rreth fotove..
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
9381Official: Truste...
Wed Nov 09, 2011 4:50 am
yidiandiana Shiko mesazhin e fundit
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Empty
 

{*_*} KULTURE {*_*}

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

TITRAT E FILMAVE 2010

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
22Ohio's message f...
Thu Nov 10, 2011 5:38 am
sumtwo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

TITRAT E FILMAVE 2009

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
11Solomon Kane ( 2...
Fri Apr 09, 2010 12:04 pm
Dano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

TITRAT E FILMAVE 2008

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
00
Asnjė mesazh i ri

TITRAT E FILMAVE TE VJETER

00
Asnjė mesazh i ri

MUZIKE

Muzika e preferuar. Kėngėtar, Kėnga mė e mirė, Llafosu ktu.
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
33349NĖ KUJTESĖ TĖ AT...
Mon Oct 19, 2009 6:17 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

KINEMA

Ketu mund te permendi filmat e aktorin tuja te preferuar.
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
12514DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm
Hapesira Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

LETERSI

Libri juaj i preferuar, Atori, Gjithcka reth Letersise.
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
51569Thenie te mencur...
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm
nida n Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

TRADITAT SHQIPTARE

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
45NGA COPTIMI POLI...
Sat Mar 07, 2009 11:58 pm
Alber Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

TITRAT E FILMAVE 2008

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
00
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Empty
 

{*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*}

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

URIME DHE PERSHENDETJE

Kjo eshte hapesira ku mund te shkruani urimet tuaja per miqte dhe dashamiresit tuaj duke diskutuar ne lidhje me nje teme te caktuar ......
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
181548Pershendetje edh...
Wed Jun 23, 2010 12:55 am
sycka Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

DASHURI DHE ROMANC

Tema te ndryshme rreth njohjeve, eksperjencave, emocioneve, poezive e shum te tjera qe sjellin dashuri.
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
311978xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm
tani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

(CHIT CHAT) PA KUFI

Diskutime pa kufi.
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
4015668Formoni nje fjal...
Wed Mar 16, 2011 12:59 am
milan86 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

TEMA SHOQERORE

Shoqerija Shqiptare
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
381409Cili eshte kupti...
Sun Aug 22, 2010 12:46 pm
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

HUMOR

Ju ka ndodhur ndo nje ngjarje komike? Dini si te beni te tjeret per te qeshur? Publikoi ketu.
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
695TE QESHIM E T...
Mon Apr 27, 2009 9:08 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

MODA PER JU

Gjithcka rreth modes.....
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
12219PARAT I SHPENZO...
Fri Jun 05, 2009 7:06 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

THASH E THE E THA E THAME

Vipat... Ai/Ajo, Degjuat dicka, Na e tregoni dhe neve ..Dallaverexhinje te te gjitha vendeve bashkohuni ne kete hapesire ... Thashetheme te ndryshme rreth forumistave.......Merruni me llafe...O popull...
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
5295INTEGRIMI I SHQI...
Fri May 08, 2009 11:29 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SELIA DALLAVEREXHIJVE

Dallaveraxjijte e te gjithe botes bashkohuni.....Ketu mund te njiheni me mire me partine e famshme te Dallaveraxhinjeve....Ofrohen sherbime falas ....Shpjegojme Endrrat..... ....Agjent Privat..... Kurse per Dallaveraxjinjt e rinj .....Dhe shume surpriza te tjera.....
Moderator: Administrator/e
7151ZYRA E AVOKATIT....
Tue Feb 17, 2009 11:48 pm
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

INFORMACIONE

Lajme ditore........
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
432LUGETĖRIT E URAV...
Mon Jun 29, 2009 11:16 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Empty
 

{*_*} ARTI I GATIMIT {*_*}

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

GUZHINA NE SHTEPINE TUAJ

Gatime te ndryshme Shqiptare dhe te huaja...Diskutime pa kufi...
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
1095KUZINA, E JO GUZ...
Sat Mar 07, 2009 11:55 pm
Alber Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

GUZHINA SHQIPTARE

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
1019Canada From Imit...
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm
Oceafeke  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

GUZHINA ITALIANE

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
18PESHK DHE FRUT...
Tue Dec 30, 2008 8:55 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

GUZHINA MESDHETARE

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
212KUZHINA GREKE...
Tue Dec 30, 2008 8:43 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Empty
 

{*_*} BOTA E SHKENCES {*_*}

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

TURIZMI

Besoj te gjithe i dime bukurite turistike qe fsheh akoma shqiperia jone. Sillni foto dhe te dhena nga vendet ku ju keni pushuar...
477Cfar po bejne sh...
Sat Apr 18, 2009 10:34 pm
NeighbouR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

TRUPI DHE SHENDETI

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
12185ADOLESHENTĖT DHE...
Mon Jul 05, 2010 4:27 pm
xhevded Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

TOKA DHE NATYRA E SAJ

Bota rreth nesh ndryshon vazhdimisht. Dukurite e saj me te vecanta ...
Moderator: WebMaster
615A MUND TĖ VIJĖ D...
Sat Mar 06, 2010 4:45 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

KURIOZITETE NGA JETA DHE SHKENCA

Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
1732Te reja Shkencor...
Wed Jan 14, 2009 8:16 pm
serena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

FILOZOFI

Mendimet tuaja.
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
5105c eshte vdekja?...
Fri Jan 16, 2009 2:38 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

PSIKOLOGJI

Gjithcka mbi Psikologjine.Kurjozitete dhe njohuri.
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
1244URREJTJA....
Sun Feb 15, 2009 10:00 pm
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL Shiko mesazhin e fundit
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Empty
 

{*_*} BOTA E FESE {*_*}

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

TEOLOGJI

Ceshtje te ndryshme fetare diskutime pa kufi.
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
8107A ka mundesi nga...
Thu Oct 02, 2008 3:01 pm
interesant Shiko mesazhin e fundit
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Empty
 

{*_*} SPORT {*_*}

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

FUTBOLL

Ky eshte vendi ku tifozet mund te perkrahin skuadren e tyre te zemres!
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
7133A merret najkush...
Thu Aug 05, 2010 3:54 pm
mitrovica Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

FORUMILA 1

Kater pilote ne lufte per titullin. Formula 1 po perjeton nje nga sezonet e saj me te ethshme. Diskutoni...
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
310Aktualitete dhe ...
Mon Jan 05, 2009 7:48 pm
Dano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SPORTE TE TJERA

Boks, ciklizem, tenis, volejboll, basketboll, shah, ski, etj..
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
418Sporti i preferu...
Sat Apr 11, 2009 10:03 am
patrokli Shiko mesazhin e fundit
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Empty
 

{*_*} ANKIME DHE SUGJERIM {*_*}

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

KOSHI

Te gjith temat e fshira te kalojne ketu, Nga Moderatoret.. "duhet qe ti kontrollojne Administratoret"
Moderatorėt: Moderator/e, WebMaster, Administrator/e
186866Cfar po beni ne ...
Mon Dec 01, 2008 1:10 pm
bukuroshja_dr Shiko mesazhin e fundit
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 34284 artikuj
Forumi ka 506 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri silviodeda
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : bing
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ WebMaster ][ Administrator/e ][ Moderator/e ][ Profesionist/e ][ V.I.P ][ Anetar Nderi ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedMon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedMon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedWed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedMon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedFri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedWed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedThu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedWed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedFri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedMon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedTue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedFri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedWed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedMon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedThu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedWed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedTue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedMon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedSun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedMon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedFri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedMon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_rcap 
bukuroshja_dr (3264)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_rcap 
Dano (2691)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_rcap 
shefe (2005)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_rcap 
vl_girl (1575)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_rcap 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_rcap 
bianka (1499)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_rcap 
NeighbouR (1453)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_rcap 
patrokli (1423)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_rcap 
CocaInE (1329)
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_lcap{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Voting_bar{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} Vote_rcap 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
May 2022
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking reddit  Social bookmarking google      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website