Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
interesant
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 33
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Fri Mar 07, 2008 12:18 pm

- Interesant , sepse jam pak interesant, e mora kete pseudonim per forum se me duket interesant qe eshte lala lala lala lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Fri Mar 07, 2008 12:38 pm

E kam ven kete Nick sepse jam mar me keto pislliqe per nje periudh reth 1 vjecare ... qe tani s'merem me Very, jam bo cun me reglla lala lala lala

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net/
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Fri Mar 07, 2008 10:24 pm

un e kom shkurtu se gjat e kom Daniel edhe ky emer osht emer profeti :)

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
lost
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 156
Location : hell
Name : 0
Points : 0
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Fri Mar 07, 2008 11:52 pm

nuk ka nevoj per shpjegime besoj :twisted:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kinezi.fforum.biz
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Mon Mar 10, 2008 5:08 pm

besoj se dhe ky emri im nuk ka Very blerta do te thot blertesi natyrore... lala

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
lost
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 156
Location : hell
Name : 0
Points : 0
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Mon Mar 10, 2008 10:53 pm

ti je pak me e cuditshme se emri kshu qe me duhet edhe nje shpjegim i vogel...

pse je me e mire se emri ti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kinezi.fforum.biz
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Tue Mar 11, 2008 1:20 am

bebi+balerina ok edhe pse beb nuk jam ne fakt,po kte kam pas perdorur kudo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Tue Mar 11, 2008 11:10 am

666 shkruajti:
ti je pak me e cuditshme se emri kshu qe me duhet edhe nje shpjegim i vogel...

pse je me e mire se emri ti ?

yllo nuk tha kush se jam e mir apo e keqe...thjesht fola se cfar kuptimi ka emri im :|

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Roxana
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 266
Location : Parajse
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Tue Mar 11, 2008 4:23 pm

Roxana... kam pa nje serial para disa kohesh,
edhe aty ishte nje "kokekrisur" pak a shume si une :P
me pelqeu emri i saj, ndersa per domethenien po deshet me dit pyesni diku tjeter Very:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sui
Mesem
Mesem
avatar

Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Sat Mar 15, 2008 10:53 pm

ketu ku jetoj me therrasin keshtu dhe me pelqen kjo gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lost
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 156
Location : hell
Name : 0
Points : 0
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Sun Mar 16, 2008 1:30 pm

:) sui... nice
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kinezi.fforum.biz
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 31
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Sat May 03, 2008 6:02 pm

NeighbouR------ :arrow: -------komshiu pra ma,,,,,,,,,,,e perdor shpesh her,,,, :arrow: ,,,"komshiun" , kam pas dhe shum ngjarje te ndryshme ne lidhje me kte,,,,,,,,, ene kshu me miratiimin e mamit, babit, benit, kuklles dhe qenit, vendosa me u vetqujt NeighbouR neper kto gjenat elektronike,,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Wed May 07, 2008 1:18 pm

emri im nuk ka ndonje kuptim te vecante pasi me sa di un shkodrane te keqe nuk ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Wed May 07, 2008 1:30 pm

hahahahahhaha qenke informu gabim ylli po me mir fol per veten tende Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Wed May 07, 2008 1:31 pm

jam tu than ate qe kam ndigju se thojne te tjeret pastaj nga ferra del lulja po ashtu nga lulja del ferra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu May 08, 2008 12:08 am

asnje kuptim, thesht e kam degju si emer ne nje telenovele edhe me ka ngel fiksim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu May 08, 2008 10:40 am

**MOA** shkruajti:
asnje kuptim, thesht e kam degju si emer ne nje telenovele edhe me ka ngel fiksim
hahahahaha Ju grave ju osht bo mendja tenelovela Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
THE_ONE
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 98
Location : Tek trekendeshi i bermudeve
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Bravo Dano   Thu May 08, 2008 1:42 pm

Nicku im ka kuptimin NJERI kaq jo i pari i fshatit dhe qytetit Very . Pra meqe bohet llaf per nick do te thote qe duhet te japim sa me pak reale nga vetja qe t edukemi sa me virtual Very Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu May 08, 2008 1:46 pm

hahhaha bravo te qoft ty

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
diellza
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 136
Name : 0
Points : 0
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu May 08, 2008 3:53 pm

nicku im ka kuptimin diell sepse kur kam hy ne chat ka qene dite vere me diell qe te pervelonte dhe mendova pse jo diellza
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
milan86
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 785
Age : 32
Location : milan city
Name : 0
Points : 27
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Sat May 10, 2008 11:34 pm

nicku im ka kuptimin e skuadres qe jam tifoz Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
koala
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 134
Name : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Sun May 11, 2008 1:07 pm

KOALA eshte nje lloj arushi i vogel qe rritet vetem ne AUSTRALI...ushqehet vetem me gjethe eukaliptusi....meqe jam po aq e lezetshme e vuna nick Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Mon May 12, 2008 4:38 pm

ARIEL........NE FAKT E KAM QE NE FILLIMET E MIA NE FORUM. KOT FARE. PASHE KUKULLEN E GOCES, SIRENEN ARIEL QE E KISHA PERBALL DHE E VUNA.
PO ASHTU LIDHET EDHE ME SHENJEN E HOROSKOPIT QE KAM - PESHQIT Very, EDHE QE JAM AFER DETIT, EDHE QE ME PELQEN SHUME UJI, NE PLAZH E NDJEJ DHE E SHFRYTEZOJ KENAQESINE E UJIT NE MAKSIMUM, EDHE NE SHTEPI PREJ HALLIT Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Mon May 12, 2008 4:40 pm

STUPENDA..... SE ASHTU JAM Very JO NGA PAMJA E JASHTME POR NGA BRENDA KESHTU ME KAN THENE ISHALLA S'ME KAN BERE QEJFIN Very KETE KUPTIM KA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rose
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 22
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Wed May 14, 2008 6:06 am

rose,sepse,me pelqejn shume trendafilat dhe ne pergjithesi perdor produkte me arom trendafili,sapun,body locion,etj,pastaj......sepse jam si nje trendafil i bukur,i kuq gjak )) lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Opsioni tė Re] Hashtag # nė forumėt tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: TEMA SHOQERORE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website