Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner
Te pasur
18%
 18% [ 12 ]
Te varfer
0%
 0% [ 0 ]
Nuk ka rendesi
82%
 82% [ 54 ]
Totali i votave : 66
 

AutoriMesazh
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Tue Jan 20, 2009 5:29 pm

Te pasur?


Te varfer?Nuk ka rendesi!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Tue Jan 20, 2009 7:23 pm

ska rendesi se si e kam partnerin e rendeshme eshte qe ta dua dhe te me doje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Wed Jan 21, 2009 12:04 am

kjo eshte kenaqesia ec ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 31
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Sat Jan 24, 2009 8:27 pm

pse tmos jete e pasur, por rendsi ka , te mos e dua, dhe sdo ta dua PREJ PASURISE< pastaj, ku te te zej SEVDAJA................ lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Sat Jan 24, 2009 10:42 pm

Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Mon Jan 26, 2009 2:48 am

si nuk zgjodhi njeri ketu te varfer sa te keqinj qe jeni vetem lek e keni mendjen

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Mon Jan 26, 2009 2:35 pm

leku per mua eshte leckė,dashuria e shejtė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Mon Jan 26, 2009 9:17 pm

dashuria mbi te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 31
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Tue Jan 27, 2009 8:43 pm

vl_girl shkruajti:
si nuk zgjodhi njeri ketu te varfer sa te keqinj qe jeni vetem lek e keni mendjen

un nuk jam lekist,............po tregohem realist........NQSE E DASHURA IME, do te kete pasuri, eshte nje gje plus, NE NJE FARE MENYRE NUK DO VARET NGA PASURIA IME, SADO E MADHE OSE E VOGEL QOFTE AJO........ME KUPTONI DREJTE....

POR JO SE UN NDIKOHEM NGA PASURIA< ABSOLUTISHTTT

DASHURIA ESHTE ME E RENDESISHME KUPTOOOOOHET.........
VETEM KAM NJE PROBLEM.......SE AKOMA SE KAM GJET TE SHKRETEN... Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dhimitri
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Age : 43
Name : 0
Points : 0
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Mon Mar 16, 2009 7:40 pm

MJAFTON TE ME DOJE E TE ME DEGJOJE,PASURIA NUK JA VLEN,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Mon Apr 13, 2009 6:17 am

Un e du me lek mo vlla gjejeni ku te doni un e du! Smile Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Mon Apr 13, 2009 6:18 am

vl_girl se harrova me te pyt un ty, a ke lek ti moj se mos kam ra mrena kot me ty un? Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Tue Apr 14, 2009 3:19 am

patrokli shkruajti:
vl_girl se harrova me te pyt un ty, a ke lek ti moj se mos kam ra mrena kot me ty un? Very
une shpresen tek ty e kam se mos kushedi ato skedinat e tua na bejne te pasur ndonje dite Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 31
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Thu Apr 16, 2009 5:57 pm

TE PASUR PRA............si thot ajo kenga e famshme e ALEKSANDER GJOKES.................e dua dashurine te kete para, e dua dashurin te kete shume shoqeri............... Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 31
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Sun Jun 07, 2009 10:28 am

po deshet Arsye, ua jap, un mer.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 31
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Sun Jun 07, 2009 10:41 am

NeighbouR shkruajti:
po deshet Arsye, ua jap, un mer.............
, lejini kto, ska rendsi ska rendsi, po mendoni iher, mos beni si JO lekista, se te gjith te tille jemi........ok......., I partner te varfer, qe dmth qe ska, dhe nuk vishet mire, nuk e mban veten, nuk e vret menjen per gje (po vetem per TY, sepse dhe per te mjafton te te kete ty, sepse pasuria nuk ka rendesi ), shpia ideale per te Kioska (sepse pasuria nuk ka rendsi) pastaj, sa per makinen ideale Opel as KOMA , dhe per sa i perket pushimeve te paharruara ne vasken e banjos ( po pati gjithmon), ndersa per punen e tij/saj , akoma pa pune ( sepse puna nuk vjen te ai/ajo), kisha per te shtuar dhe per mbremjeve te bukura anes bregut te Lanes, te cilat jane magjepse mes yjeve pa fund dhe mes aromes se saj ( Lanes) dhe mes perkedhejeve te (mushkojave), dhe per ta mbyll , Partneri/ja per san valentino te ben dhurat nje Tuf me Lule Dele, dhe nje varse me gur te cmuar ZALLI,
na falni qe nuk u zgjata Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Sun Jun 07, 2009 4:43 pm

Epo pse ajo Paris Hilton thoshte me mire nje te dashur te varfer Very Very

e ke lexuar ndonjehere ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Sun Jun 07, 2009 5:52 pm

po,por kahere kam nevoje per nje rilexim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ximi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Name : 0
Points : 3
Registration date : 13/07/2009

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Mon Jul 13, 2009 1:57 pm

pershendetje nga ximi antari me i ri ne ke chate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ximi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Name : 0
Points : 3
Registration date : 13/07/2009

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Mon Jul 13, 2009 1:58 pm

pershendetje nga ximi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ximi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Name : 0
Points : 3
Registration date : 13/07/2009

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Mon Jul 13, 2009 2:22 pm

ashtu eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vjola
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 485
Name : 0
Points : 44
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Mon Jul 13, 2009 3:03 pm

Te me doje se ska rendesi aka a nuka po luan rrol dashuria

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Fri Jul 17, 2009 12:14 am

kish luajt rol,po ku me gjete te shkreten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donat
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 5
Name : 0
Points : 5
Registration date : 23/07/2009

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Thu Jul 23, 2009 9:47 pm

knaqesija me emadhe esht kur te jesh ilimtur ne jet te kesh dashuri e harmoni ne jet gjith tmira ..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbenkola
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Name : 0
Points : 1
Registration date : 24/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   Mon Aug 24, 2009 11:59 am

bukuroshja_dr shkruajti:
ska rendesi se si e kam partnerin e rendeshme eshte qe ta dua dhe te me doje
lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: SONDAZHE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website