Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 4:43 pm

SHI NĖ ZEMRĖN TIME

Jashtė bie shi
Si nė zemrėn time

Ato pika qė bien nė tokė
Lot vuajtjesh
E lot qetėsie janė

Rikujtoj shikimin tėnd
Zemrėn tėnde
Duart tua
Zėrin tėnd
Qė aq shumė i dua

Jashtė bie shi
Si nė zemrėn time
Qė thotė pa u hamendur
Oh sa tė dua

Frikohem nga amshimi
Frikohem nga fjalėt e mia
Nga tė gjitha frikohem

Ti nuk je me mua
Por dashuria qė kam pėr ty
Mė mban nė jetė
Derisa tė shkoj larg nga kėtu

Ndoshta sot, nesėr, mė vonė
Do tė vij tė tė shoh TY
Dhe shiun qė nuk ndalet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 4:44 pm

DASHURI E HUMBUR

Mbrėmja bie
Me peshėn e saj
Mbi liqe
Shoh zjarr

Afrohem
Sytė mė shkėlqejnė
Qaj vajtoj
Pėr njė dashuri tė humbur

Ndoshta jam nė ėndėrr
Ėndrrat janė tė paqarta
Edhe shumė tė zeza janė
Fundja e fundit do t’i ngjyrosė
Do tė pėrziej ngjyrat e tyre

Botėn nuk e kam larg
I shoh dritat
Edhe toka mund tė bėjė zhurmėn qė do
Dikush do tė mė ndiej

Ndoshta kėrkoj tepėr
Do tė ndaj ngrohtėsinė e shpirtit
Nė qoftė se bota ndryshon...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 4:44 pm

NJЁ ЁNDЁRR ME TY

Aurora e njė udhėtimi
Numėronte njėmijė e njė net
Valė nėpėr mjegulla
Duke kėrkuar kohėn qė ikė
Qenie tė larguara
Tė mashtruara me yjet
Tė bashkuara me dritėn e hėnės
Tė pėrkundura nė zemrėn time
Tė pushuara nė kujtimet qė flenė
E pėrjetoj dashurinė tonė
Tė pėrqafoj
Njė ėndėrr me ty
Mė lehtėson jetėn
Ende tė dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 4:45 pm

TI

Edhe njėherė
Le buzėt e tua
Tė rrėshqasin nė tė miat

Edhe njėherė
Dua tė ndjej prekjet e tua
Edhe pse mė bėjnė
Qė trupi tė mė rrėqethet

Dua tė mos zgjohem kurrė
Nga kjo mrekulli
E fshehtė shpirtrash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 4:45 pm

DUHET

Duhet tė jetoj qė tė ekzistoj
Duhet tė kėndoj qė tė mos qaj
Duhet tė buzėqesh qė tė mos vuaj
Duhet tė dashuroj qė tė mos harroj

Megjithatė jeta vazhdon
Edhe pa Ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 4:46 pm

NЁ SYTЁ E MI

Hyre nė jetėn time
I tejdukshėm

Nė zemėr asgjė
Nuk mė gėzon

Ato ditė nuk do t’i ndėrroja
As me margaritarėt e botės

Asgjė nuk shkėlqen
Mė shumė nė sytė e mi

Larg teje
Plot dhimbje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 4:46 pm

PSE

Hidhėrohem
Pse tė desha
Pse tė dua
Pse do tė tė dua
Pėrgjithmonė

Hidhėrohem
Pse i pata
Sytė e mbyllur
Kur tė pashė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 4:47 pm

BESOJA

Qetėsia ėshtė tradhti
E mbėshtjellė me dhimbje

Gjėja e fundit qė vdes ėshtė shpresa
Ti do tė jesh gjithmonė nė mua
Nė ėndrrat e mia.

Besoja nė dashuri tė pėrjetshme
I besoja qiellit

Me vite ndryshuan ėndrrat
Ylberit iu zbehėn ngjyrat

Njė jetė nuk mė mjafton
Tė tė harroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:34 pm

TЁ PRITA

Tė prita gjatė
Tė kthehesh
Me ditė me javė me muaj
Ndoshta mė shumė

Derisa e kuptova
Se nuk mė do mė

Dhe as qė do tė mė kthehesh
Ndonjėherė...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:34 pm

ĒKA DIMЁ

Dimė tė ledhatojmė njė lėkurė
Tė puthim njė gojė

Ne dimė t’iu themi
Tung! Mirė! Ju si jeni?
Njerėzve qė mezi i njohim

Ne kemi frikė tė jetojmė
Dhe vdekjes ia kemi frikėn

Shpesh na ndodhė
Qė tė mos dimė ēka duam

Nuk kemi kurrfarė kėnaqėsie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:34 pm

KЁTU

Qetėsia e qytetit mė pėshpėrit si zakonisht
Era rrėshqet nėpėr dritat e natės
Nė kėrkimin e njė shikimi qė ka dallim

Kjo natė me kėtė qetėsi misterioze
Pasqyron sytė e fiksuar
Nė njė imazh tė saktė tė dėshirės

Njė fytyrė u pėrngjan
Fjalėve dhe parfumeve
Qė ndihen nė kėtė qytezė
Ku njoh disa rrugė kėtu
Dhe njė liqe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:35 pm

ILUZION

Njė siluetė u ndal poshtė shtėpisė sime
Ndoshta je ti apo hija jote
Ndoshta iluzion i hapave tu
Ėshtė vetėm njė taksi qė pret dikė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:36 pm

LARG TEJE

Larg teje ėndėrrova
Pėr trenat qė shkojnė
Duke bartur trupa tė rinj
Qė treten nėpėr qytetet e huaja

Nė orėt e ėndrrave
Qė shpėrthejnė rrugėve
Theva neonin tėnd

Ty qė tė dua mė shumė se veten
Tė pashė tė zvogėluar nė atė vend
Duke pritur kalimtarė qė pyesin pėr orėn

Kjo ėshtė ajo jetė e jona
Qė na flakėron
Pėr t’u shuar diku nė dekor dimri

Kohė buzėqeshjesh
Kohė vuajtjesh bashkė

tttt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:37 pm

QETЁSIA

Larg shumė larg
Era fishkėllen nėpėr valė
Trenat s’bėjnė zhurmė nėpėr natė

Unė shikoj dritat nėpėr shtėpitė
Nga njė dritarez e vogėl
Gėshtenjat qė valėzojnė nė kėtė erė
Ngjyrėn e pėrhimėt tė qiellit qė rrėnohet

S’ndjej lėvizje rreth meje
Diēka mė zė frymėn
Shpirti do tė mė dalė

Kėtė qetėsi tė rėndė
E kam mike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:38 pm

PĖR TY

Mendoj pėr ty
Pėr qiellin e pėrhimėt
Pėr jetėn qė djegė dhe ikėn

Pėr ty mendoj
Pėr bukurinė tėnde

Kur ti nuk flet
Nuk di asgjė pėr ty

Tė shikoj si ekziston
Afėr jetės sime

Sikur njė ėndėrr e fundit
Sikur e vetmja ėndėrr...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:40 pm

ALMA PAPAMIHALIAlma Papamihali u lind nė qershor tė vitit 1974 nė Tiranė.Aty kreu gjimnazin Ismail Qemajli mė pas studjoi Gjuhė dhe letėrsi.E rritur nė njė familje artdashėse mori nxitje dhe pėrkrahje.Bota letrare veqanarisht poezia ia rrėmbeu shpirtin nga fėmijėria.Almaka lexuar shumė libra nga fėmijėria,ajo kishte edhe shkrimtarėt dhe poetėt e vet tė preferuar si:Migjenin,Naimin;Mjedėn,Poradecin, Kadarenė,Agollin,Spahiun,Bardhyl London etj…..

Nga letėrsia e huaj Alma preferonte:Pushkinin,Heinrich Heine,Pablo Neruda etj…….

Alma nė vitet shkollore ,ka bashkėpunuar me gazetat dhe revistat e qytetit,si:”RINIA”;”INTERVISTA”;”PASQYRA”etj…

Aktualisht znj.Alma jeton me familje nė Gjermani,mallin e shuan pėr Atdheun me njė hallkė tė fortė lidhje,kjo ėshtė poezia.Alma kėtė vit ka botuar pėrmbledhjen poetike me 100 poezi-”NĖN TINGUJT E NATĖS” ,poezi mjaft me vlerė mes tė cilave pasqyron mallin,dashurinė dhe nostalgjinė. Shkrimet nė vijim do tė na njohin me rrugėtimin e saj poetik.

Postuar diten E Shtunė, 26 Korrik 2008 ne oren 11:48 am dhe kategorizuar nen poetėt tanė nė mėrgim. Ndiqi pergjigjet ndaj ketij postimi nepermjet burimit RSS 2.0. Redakto.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:40 pm

ALMA PAPAMIHALI

MORALI

Mbeta njė njeri
i moralshėm nė jetė,
pėrderisa s“jetova,
ashtu siē desha vetė…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:41 pm

ALMA PAPAMIHALI
KOHA IME
Sė fundi kuptova,
qė s“ėshtė e thėnė
tė dashurosh sytė,
apo buzėqeshjen…

Ka dhe tė tillė
njerėz nė botė,
qė dashurojnė kohėn,
mė shumė se prekjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:41 pm

NĖNĖ

Ēdo tė thotė nėnė vallė?
Tė duash me zemėr jo me fjalė.

Ēdo tė thotė nėnė tė jesh?
Nė mbrėmje e fundit tė biesh tė flesh.

Ēdo tė thotė nėnė tė quhesh?
Asnjė lodhjeje mos i druhesh.

Ēdo tė thotė nėnė tė thėrrasin?

Lumturinė e botės ndėrduar tė zgjasin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:42 pm

ALMA PAPAMIHALI
MEGJITHATĖ…JETOJMĖ

Njė natė pa gjumė,
lind njė ditė tė vdekur…
megjithatė jetojmė
dhe ditėn pa e prekur…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:42 pm

ALMA PAPAMIHALI

VLERA E KOHĖS

Qameti bėhet nė sekondė,
thonė…
tė presish minutin,
ėshtė tepėr vonė…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:44 pm

DDO TĖ PRES

Do tė pres the, maji i shkrepur,
E para vjen zemra, pak do vonoj,
Sytė nėpėr flakė, prushi do ju ket’ngelur,
Pėrshėndetja; buzėve do rremojė.
Koha do tė ik, ngelur s’kemi ne,
Do kujtosh Majin, mos s’tu besua?
Nėn njė krah pulebardhe deti u fsheh,
Shqep njė luleshqere, se s’beson tek mua!

alan luzaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:45 pm

DALAN LUZAJJETA JONĖ

Kėshtu ėshtė jeta, miku im,
Sa pak na qeshi aq na rreu.
Cdo humbje brenda lė trashėgim,
Trashėgimi thellė, ngadalė na breu.
Syrit dritėn na i morėn,
Ndėshkimi binte mbi ndėshkim,
Nė tė gjelbėr si halorėt,
Jetuam, nė cilėn stinė?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:45 pm

DALAN LUZAJ

KTHIM

Nga larg me zėrin diē mė nise,
Kthen sėrish ditė e re,
Ndarjes mjegullėn ia grise,
Nga shpirti diell kur mė dhe.
Tė pėrshėndes, diē mė tepėr,
U thanė me det e oqean,
Pa mundur kurrė, tė hedh nė letėr,
Ē’ndjej…
Kur ti afron e mė rri pranė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   Thu Dec 18, 2008 6:46 pm

DALAN LUZAJ
ZEMRAT

Kthej zemrėn atje, ku je,
Tė ndjej, si rreh zemra juaj!
Nė pastė zjarr e s’mė dhe,
Te unė do thahet pjesa juaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ju njom me krijuesit tanė-VALDETE BERISHA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} KULTURE {*_*} :: LETERSI-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website