Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 C'eshte Dashuria?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Ceshte Dashuria?
Ndejenje?
100%
 100% [ 15 ]
Deshire?
0%
 0% [ 0 ]
Kalim Kohe?
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 15
 

AutoriMesazh
I larguar
Mesem
Mesem
avatar

Numri i postimeve : 79
Location : rruges
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sat Mar 29, 2008 9:20 pm

eshte nje shtyll betoni qe kur e prek te ze tensioni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sun Mar 30, 2008 10:57 am

a e ke prek naj her ti? Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sun Mar 30, 2008 11:09 am

e kam prek une mi shiko si jam bo :afro: hahahahhahahahahahah pufi nje cik se me ka mar mali mi zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CUNI ME JAGUAR
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 6
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Thu Apr 03, 2008 1:44 pm

E ASHTU SI TE GJITH TE TJERET DHE cuni me jaguar ESHT I DASHURUAR DHE KA CA MENDIME NE LIDHJE ME KETE TEME
PO CI DUHEJ DASHURIA NJERIUT MER NJERZ?KJO ESHT NJ9I PYETJE RETORIKE QE NUK KA BURR NENE TI PERGJIGJET
NEJSE THUAJ .....UNE MENDOJ SE DASHURIA ESHT NJI FJAL ME 4 ZANORE 3 BASHKETINGELLORE DHE 2 BUDALLENJ NE MES
E MOS ME THONI QE SKAM TE DREJT OK JU PERSHENDES TE GJITHVE 8)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CUNI ME JAGUAR
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 6
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Mon Apr 07, 2008 5:54 pm

DASHURIA ESHTE NJE LUME I RREMBYESHEM....PSE ME THIRE?QE TE MBYTEM?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CUNI ME JAGUAR
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 6
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Mon Apr 07, 2008 5:56 pm

DASHURIA....MOLLE QE SHKELQEN NGA JASHTE POR QE SHPESH KA DHE KRIMBIN BRENDA...E KAFSHOVA
DHE UNE ATE MOLLE DHE KRIMBI NE FYT ME KA NGELUR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CUNI ME JAGUAR
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 6
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Mon Apr 07, 2008 5:57 pm

DASHURIA FUSHE SHUME E MADHE PLOT ME LULE ..QE NE MES TYRE KA DHE GJEMBA......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CUNI ME JAGUAR
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 6
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Mon Apr 07, 2008 5:59 pm

DASHURIA.... NJE THESAR NE FUND TE DETIT ,,QE EDHE PSE E DIM QE MUND TE MBYTEMI PRAPE ZHYTEMI QE TA GJEJME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Tue Apr 08, 2008 1:48 am

un per vete jo... se mbys veten per dashuri.. Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Tue Apr 08, 2008 9:35 am

as une mi na mort te keqen dashuriaaaaaaaaaaa Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Wed Apr 09, 2008 11:29 am

Mjani mi se ju njof un ju he si jeni ju tamom shejtonka Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Wed Apr 09, 2008 12:14 pm

dano he ti ca do beje prsh per amore? Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Wed Apr 09, 2008 2:31 pm

na morsh te keqen ene ti ene dashuria ..ja keshtu Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Thu Apr 10, 2008 2:10 pm

**blerta** shkruajti:
dano he ti ca do beje prsh per amore? Very
Un per amoren yyyyyyyyyyyyyyyyyy vras 700 qin veta


Edituar pėr herė tė fundit nga Dano nė Fri Apr 18, 2008 5:28 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
I larguar
Mesem
Mesem
avatar

Numri i postimeve : 79
Location : rruges
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Fri Apr 11, 2008 4:31 pm

ndersa un takoj gjyshin e amores dhe i bej qefin me muhabet politike qe ne takim te par Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Fri Apr 25, 2008 12:04 am

dashuria eshte gjithcka dhe asgje, lumturi , dhimbje , emocion ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mondi dr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 28
Age : 33
Name : 0
Points : 0
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sat May 03, 2008 1:12 pm

dashuria eshte me keq se cigarja Very Very Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sat May 03, 2008 2:16 pm

vallaj sedi se jom e vogel )) kur te rritem do ju them :llapa:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mondi dr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 28
Age : 33
Name : 0
Points : 0
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sat May 03, 2008 2:17 pm

morena shkruajti:
vallaj sedi se jom e vogel )) kur te rritem do ju them :llapa:
lala lala lala lala amon se ti je me minorenja ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sat May 03, 2008 2:18 pm

hmmmmmmmmmm dashuria te fut ne burgim te perjetshem me mir un me morenen qe se njohim hic Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sat May 03, 2008 2:19 pm

patrokli shkruajti:
hmmmmmmmmmm dashuria te fut ne burgim te perjetshem me mir un me morenen qe se njohim hic Very
mos u merzit se kur ta mesoj do e mesojm bash ne kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sat May 03, 2008 2:32 pm

dashuria esht gje koti te pakten per mua po nuk pata ne krah morenen ose blerten Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Tue May 06, 2008 7:00 pm

hmmmmmmmmmmmmmmmmmm shum e veshtire per tu thene
dikur pyeta c'eshte dashuria
asnje pergjigje asnje ze
dhe pyeta perseri c'eshte dashuria
asnje te ma thoshte nuk dinte
degjova nje here zemren time
nje muzike nje melodi
nuk pyeta me se c'eshte dashuria
se e kuptova se dashuria ime je ti
kjo eshte dashuria pra ajo ndjenje e bukur qe te ben te qash dhe te qeshesh ne te njejten kohe ndjenja qe bashkon dy njerez ne nje person te vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Tue May 06, 2008 8:17 pm

patrokli shkruajti:
dashuria esht gje koti te pakten per mua po nuk pata ne krah morenen ose blerten Very
shpulle shpulle te dy do na kesh rri i shqetsum do te ralizohen erdrrat hahahahaahahahahaaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Wed May 07, 2008 3:55 am

Eshte si puna e Eres..qe vjen edhe iken sa here do..por gjithmone endjen te te ledhatoi ne Trup ne floke ku do ne Trupe..

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'eshte Dashuria?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: SONDAZHE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website