Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Show Biz....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sun Dec 28, 2008 11:40 pm

Gerard Depardieu feston 60-vjetorin

27/12/2008 12:05Aktori
francez me fame boterore Gerard Depardieu feston sot 60-vjetorin.
Perpara se te behejt aktor dhe producent, ai e kaloi adoleshencen mes
sherreve dhe grabitjeve.

Dashuria per
filmin e shtyu te largohet nga shtepia dhe te regjistrohet ne “Theatre
National Populaire”, ku studioi aktrim. Famen e fitoi ne 1976 me filmin
“Nenteqind” te Bernardo Bertolucci. Me pas punoi me Francois Truffaut
dhe Cyrano de Bergerac.

Ai ishte protagonist ne trilogjine
“Asterix e Obelix”, ndersa ne 1997 u vleresua me 'Luanin e Arte" per
karrieren. Gerard ka nje jete sentimentale te nderlikuar dhe kater
femije. Per 26 vjet ai qendroi i martuar me Elizabeth Guignot, me te
cilen pati dy femije. Vajza e trete lindi nga lidhja me modelen e
aktoren Karine Sallas, ndersa ka edhe nje tjeter femije dyvjecar nga
lidhja me nje kamboxhiane, me te cilen u njoh ne xhitrimet e “City of
Ghosts”.

Ne 2005 Gerard i dha fund lidhjes me Carole Bouquet dhe tani bashkejeton me Clementine Igou, shkrimtaren frank-amerikane.

Ne
vitin 1990 atij iu hoq patenta, pasi u gjet duke drejtuar automjetin ne
gjendje te dehur, ndersa u perfshi ne dy incidente me motor. Pas nje
infarkti dhe nje operacioni ne zemer, Depardieu u shkeput nga varesia
nga droga. Aktualisht ai po punon per 6 filma dhe eshte nje nder
aktoret franceze me te kerkuar e te paguar ne bote.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sun Dec 28, 2008 11:41 pm

Gisele Bundchen do te martohet?

27/12/2008 13:30Pas
ndarjes nga aktori Leonardo Di Caprio, topmodelja braziliane Gisele
Bundchen ka nje lidhje te re me sportistin Tom Brady. Thashethemet e
fundit thone se se shpejti cifti do te martohet.

Sipas
faqes ne internet, TMZ, e njohur per lajmet gossip, propozimi i
futbollistit te New England Patriots, eshte bere ne prag te
Krishtlindjeve, ne bordin e nje avioni privat.

Cifti ka qene
duke udhetuar drejt Nju Jorkut. Sipas faqes, modelja e njohur e ka
pranuar propozimin. Thuhet se Brady i ka dhuruar trendafila te bardhe
dhe i ka propozuar ne prani te prinderve te Gisele. Ngjarja eshte
celebruar me shampanje.

Megjithate, motra binjake e Gisele, Patrica, ka deklaruar se lajmi nuk eshte i vertete.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sun Dec 28, 2008 11:42 pm

Britney Spears pushon koreografet

27/12/2008 14:15Britney
Spears ka pushuar nga puna koreografet Wade Robson dhe Andre Fuentes,
qe kane qene prej vitesh bashkepunetore te ngushte te saj.Dy
koreografet e kane shoqeruar kengetaren ne turneun ku ajo promovoi
albumin “Circus” permes show-eve televizive ne Japoni, Europe dhe SHBA.

Per
turneun e ardhshem ajo ka zgjedhur koreografin e Maddona-s, qe sapo ka
perfunduar punen me turneun e saj “Sticky & Sweet”.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sun Dec 28, 2008 11:42 pm

Big Brother 2, vazhdon audicioni i perzgjedhjes

27/12/2008 20:00Ne
edicionin e dyte, reality-show Big Brother shume shpejt do te sjelle
aventurat e konkurenteve te rinj. Audicionet per perzgjedhjen e
kandidateve tashme kane nisur.

Sipas
anetarit te jurise perzgjedhese, Kastriot Caushi, tashme te gjithe
kandidatet dine se ku shkojne dhe cfare kerkojne. “E kane pare formatin
e vitit te shkuar dhe kane pare qe te gjithe jane bere dikush ne jeten
e tyre dhe kjo i ka bere te kene me besim ne spektaklin dhe te ardhmen
e tyre. Pjesemarrja eshte e konsiderueshme, megjithate ka nje afat qe
mund te shfrytezohet edhe ne kete periudhe”, shprehet Caushi. Per
te gjithe ata qe deshirojne te jene pjesemarres te shtepise me te
famshme, por per nje arsye apo nje tjeter nuk kane mundur te aplikojne,
ka ende kohe. Kjo eshte e vlefshme edhe per shqiptaret qe jetojne
jashte vendit dhe jane duke u kthyer per festat e fundvitit. Formularet
mund te terhiqen prane ambienteve te ish-ekspozites, gjate gjithe javes
ora 9:00-17:00 dhe prane pikave te “Western Union” e “Union Net”.
Aventura, eshte duke filluar!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Tue Dec 30, 2008 7:48 pm

Paris Hilton: Jo, dhuratave nen 5 mije dollare

29/12/2008 11:30Paris
Hitlon refuzon dhuratat me vlere nen 5 mije dollare. Sipas revistes
“Star”, trashegimtarja e pasur ka njoftuar miqte se nuk do te pranoje
dhurata, qe kushtojne me pak se shuma ne fjale.

Hilton kerkon qe t’i shperblehet bujaria, pasi ajo ka bere gjithnje per miqte e saj dhurata te shtrenjta.

Nje
perjashtim ne rregullin e saj bejne dhuratat kulturore, per te cilat
ajo eshte e cmendur, por cilesohet se nuk preferon cd, dv, apo kepuce,
vetem nese ato jane shume luksoze.

Parfumet e blera ne qendrat
tregtare nuk bejne per te, por do t’i pelqenin bizhute, diamantet,
makine, ore, pelice, apo veshje te modes. Nje mik i saj deklaroi se
Paris shume prej dhuratave i fal per bamiresi.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Tue Dec 30, 2008 7:49 pm

Victoria zemerohet me tatuazhin e Beckham

29/12/2008 11:35Victoria Beckham eshte zemeruar me bashkeshortin David, per shkak te nje tatuazhi.
Futbollisti
anglez ka shkruar ne hebraisht ne krahun e majte nje proverb nga Bibla.
“Biri im, mos harro mesimet e mia, por mbaj urdhrat e mia ne zemren
tende”, shkruhet ne tatuazh.

Sipas disa zerave, Victoria mendon se i shoqi e ka tepruar pak me artin e trupit dhe i ka kerkuar te ndalet.

Tatuazhi
i ri i mesfushorit eshte bere serish nga Louis Malloy. Ai nuk eshte i
vetmi qe David ka ne trup ne hebraisht, pasi ai ka te shkruar edhe nje
tjeter fraze.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Tue Dec 30, 2008 7:49 pm

Cruise: Dua te kem 10 femije

29/12/2008 11:45Tom
Cruise deklaron se deshiron te kete 10 femije. Ne nje interviste per
revisten “The Sun”, ylli hollivudian ka rrefyer jeten me bashkeshorten
Holmes, per te cilen thote se diferenca prej 16 vjetesh nuk perben
problem.

“Me pelqejne femijet. Une jam
nje prind i mire, dua te qendroj me ta dhe t’u lejoj te bejne gjithcka
qe une s’e kam patur. Me babane tim kjo nuk ka ndodhur, kurse une jam
ndryshe. Familja eshte gjeja me e rendesishme ne jetem time”, u shpreh
Cruise.

Ai ka treguar se divorci me Nicole Kidman nuk ka ndikuar aspak ne marredheniet e tij me dy femijet e adoptuar.

Cruise nuk kursen komplimentat per te shoqen, per te cilen thote se eshte grua e jashtezakonshme, e kendshme dhe e zgjuar.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Tue Dec 30, 2008 7:50 pm

Carrey: Enderroj te punoj me Benigni-n

29/12/2008 20:20Jim
Carrey, i cili do mberrije ne kinamate evropiane ne muajin janar me
“Yes Man”, ka shprehur nje enderr profesionale gjate vizites se tij ne
Itali.

“E njoh mire vendin tuaj
dhe kam pasur kenaqesine te takohem me Roberto Benigni-n. Eshte nje
aktor me talent te madh dhe do me pelqente shume qe ne nje te ardhme te
punoja me te”, eshte shprehur Carrey ne nje interviste dhene per
revisten “Grazia”. “Jam bere aktor per dy arsye thelbesore;
doja te isha nje njeri i vecante dhe doja te sillja dicka te vecante
ne bote. Qe kur isha i vogel, kerkoja te beja te qeshte mamane time, e
cila ishte shume e semure. Doja t’i beja te kuptonte se ia vlen te besh
gjithcka per te jetuar”, vijon aktori amerikan. Ne komedine
“Yes Man”, ku Carrey interpreton ne rolin e Carl Allen, i cili punon ne
nje banke dhe ka ne dore t’u thote “jo” dhe “po” personave qe kerkojne
kredi. Ne cdo moment ai eshte mesuar te thote “jo”, por pasi pa nje
program religjoz dhe filozofik, i bazuar ne teorine per t’u thene “po”
te gjitheve, jeta e tij ndryshon rrenjesisht.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Tue Dec 30, 2008 7:50 pm

"Transformer 2", ne qershor ne kinema

30/12/2008 13:20Te
shumte jane fansat qe presin me padurimin vazhdimin e filmit
fanstastiko-shkencor, "Transformers". Pas suksesit te filmit te pare,
producentet nisen punen per te dytin dhe ai tashme ndodhet drejt
perfundimit.

Disa prej skenave
jane xhiruar mes piramidave te Egjiptit dhe me kete rast nje zone
arekologjike ka hapur per here te pare dyert per nje trupe
kinematografike. Filmi do te dale ne kinema 26 qershorin e
ardhshem. Producentet sigurojne per nje film edhe me spektakolar se i
pari. Per realizimin e tij jane perfshire forcat e armatosura, ushtria,
marina, aviacioni. Ne skenat ne shkreterire jane perdour dy
avione A-10 Thunderbolt II antitank, gjashte Falcon F-16, skuadra e
parashutisteve "Golden Knights", etj. Regjisori Michael Bay ka zgjedhur
per protagoniste Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel dhe John
Turturro.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Tue Dec 30, 2008 7:51 pm

Princi Eduard akuzohet per dhune ndaj qenve

30/12/2008 11:15Familja
mbreterore angleze vihet nen akuze. Shkak per kete eshte bere djali i
katert i Mbretereshes Elizabet II, princi Eduard, i cili sipas “The
Mail on Sunday” ka dhunuar qente e gjahut.

Per
te treten dite rresht, tabloidi ka publikuar fotot ku konti 44 vjecar i
Wessexme, me nje pushke ne krah, po u jepte nje leksion qenve te tij.
Keto imazhe nuk u kane pelqyer anglezeve, te cilet e shikojne gjuetine
si nje sport mjaft te dashur. “Ky eshte nje akt i tmerrshem. Familjes
mbreterore t’i vije turp”, reagojne animalistet. Nderkohe,
sipas “Daily Express”, princi duhet te gjykohet per mizori ndaj
kafsheve. Buckingham Palace ka reaguar menjehere nepermjet nje
deklarate zyrtare. “Princi nuk ka rrahur asnje prej qenve te tij, por
ka kerkuar thjesht t’i ndaje pasi ata po perlesheshin per nje fazan”,
thuhet ne rreshtat e pallatit mbreteror.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Tue Dec 30, 2008 7:52 pm

J.Lo e Marc Anthony drejt divorcit

30/12/2008 10:40Jennifer
Lopez dhe Marc Anthony duket se kane vendosur qe te divorcohen dhe kane
menduar qe ta japin zyrtarisht lajmin e tyre me 14 shkurt.

Vendimi
i ciftit per divorcin do te jepet pikerisht diten, kur Anthony do te
jape nje show ne "Madison Square Garden", ne New York.

Lajmi eshte bere publik nga "New York Daily News", qe i referohet nje burimi te rezervuar.

Cifti eshte ne krize prej pak kohesh pavaresisht se eshte perpjekur te shfaqet ndryshe ne publik.

Si
Lopez ashtu edhe Anthony jane pare pa unazat e marteses. Zyra e shtypit
e Marc ka pergenjeshtruar lajmet, ndersa ajo e J.Lo ka preferuar te
qendroje ne heshtje.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sat Jan 03, 2009 9:11 pm

Vdes djali i aktorit amerikan John Travolta

Vdes ne moshen 16 vjecari djali i aktorit te njohur
amerikan John Travolta.Djali i vetem dhe femija i madh i
John Travoltes dhe Kelly Preston vdiq dje teksa ndodhej
me pushime ne Bahamas se bashku me familjen e tijWashington-Djaloshit 16 vjecar i cili vuante nga autizmi,
papritur i pushoj zemra rreth ores dhjete te mengjesit te
dites se dieshme.Ne faqen e saj te internetit revista " People"
njoftonte se Jeff Travolta kishte perplasur koken fort ndersa
ishte rrezuar ne banje.

Lajmi behet i ditur nga kanali televiziv amerikan kabllor CNN.
Pas autpsise Jeff Travolta do te varroset ne Ocala ne
Florida( juglindje), deklaroi avokati i aktorit Micheal Ossi.
Cifti i John Travoltes dhe Kelly Preston kane gjithashtu dhe nje vajze 8 vjec.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Jan 05, 2009 7:55 pm

Mjekesi, zbulohet fillesa e semundes se leucemise

03/01/2009 02:30Nje
grup shkencetaresh italiane kane bere nje zbulim shume te rendesishem
ne luften kunder leucemise. Departamenti i Onkologjise Eksperimentale
ne Universitetin e Milanos dhe Peruxhias kane zbuluar qelizat e
rrenjeve te leucemise, duke zbuluar edhe fillesen e semundjes
vdekjeprurese.

Kerkimi eshte
publikuar ne revisten “Nature” ku shkencetaret shpjegojne edhe
pavdekshmerine e qelizave te kancerit qe ndodhen ne zonen celes “P21”,
nje proteine e cilkit qelizor.
Pas studimeve te gjata,
shkencetaret kane arritur te sulmojne keto qeliza, duke kthyer ne te
vdekshme edhe zonen “P21”, e cila eshte shkaktarja e semundjes se
frikshme. Edhe pse gjate viteve te fundit jane zbuluar shume ilace qe
izolojne qelizat tumorrale, shpesh here keto te fundit arrijne te
shumohen duke kaluar cdo pengese. Me zbulimin qe eshte bere se
fundmi, zbardhet fakti se pas qelizave te semura veprojne edhe disa
qeliza te tjera “meme”, nga te cilat ka fillesen semundja. Keto qeliza,
mund te konsiderohen edhe si serbatori i semundjes pasi furnizojne ne
cdo moment miliona qeliza te tjera te semura, te cilat me pas sulmojne
trupin e njeriut.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Jan 05, 2009 7:55 pm

Dashuri e re pėr Lorik Canėn

05/01/2009 08:30Sipas tė gjitha gjasave, Lorik Cana ka filluar njė lidhje intime me modelen e njohur kosovare, Zana Krasniqi.
Kjo
ėshtė zbuluar nga faqja personale e “show girl” nė sajtin elektronik
“Facebook”, ku nė ditėt e para tė janarit statusi i saj ėshtė ndryshuar
nga “beqare” nė “nė njė lidhje”. Fotoja e parė e Zana Krasniqit
ėshtė ajo me mesfushorin e Kombėtares shqiptare, Lorik Cana. Nė fund tė
vitit 2008, kapiteni i Olimpik Marsejės ėshtė shpallur “lojtari mė
seksi nė Francė”. Megjithatė, mė shumė bujė nė vendin transalpin ka
bėrė lidhja e 25-vjeēarit me ish-aktoren porno, Klara Morgan.Deri pak kohė mė parė, lidhja e tyre dukej se ecte mė sė miri,
pavarėsisht tė kaluarės sė Morgan dhe diferencės nė moshė (ajo ishte dy
vjet mė e madhe se Cana).

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Jan 05, 2009 7:56 pm

Paola ndahet per Chiara-s

05/01/2009 09:40Paola
do te kendoje pa Chiara-n. Pas 12 vitesh karriere, e vogla vendos te
vijoje rrugen e saj, vetem. Nuk behet fjale per grindje ne familje, por
Paola tani do te provoje te konkuroje ne treg pa gjysmen tjeter te
familjes.

"Eshte nje ndarje per te
cilen kisha nevoje, nje pushim i shendetshem mund ta quaja. Kur te kemi
deshire te jemi serish bashke, do ta bejme', thote brunia simpatike.

Ndersa
flet per albumin e ri, me titull "Alone" (Vetem), Paola sqaron se
melodine e ka shkruar ne nje moment krize dhe ankthi, dy vite me pare.

"Kjo
pune me kishte lodhur shume dhe gjithnje pyesja veten, nese duhet te
vazhdoja ende. Nder te tjera sapo kisha perfunduar edhe nje lidhje
5-vjecare. Ndihesha e braktisur dhe teksti eshte nje lutje qe dikush te
me ndihmonte dhe te me drejtonte ne nje moment te veshtire. Doli nje
kenge shume personale, duke qene se ne ate kohe isha edhe shume
xheloze", u shpreh Paola.

Ajo dhe Chiara kane qene te pandashme.Tani erdhi momenti qe ato te gjejne veten si individe te vecante.

Dy motrat ishin te ftuara speciale me 1 janar ne spektaklin e organizuar prej Top Channel, "2009".

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Jan 05, 2009 7:56 pm

Rihanna do te martohet me Chris?

05/01/2009 10:20Nje
unaze diamandi e vendosur pikerisht ne gishtin e unazes, ka shtuar
zerat per nje martese te afert te kengetares Rihanna me te dashurin e
saj Chris Brown, ndonese ajo gjithnje e ka mohuar se ata jane te fejuar.

Disa miq te tyre, thane se 19-vjecari i ka propozuar per martese Rihannes pas ardhjes se Vitit te Ri.

Kengetarja
nga Barbadosi ka kenduar se bashku me Brown ne nje koncert ne Londer.
Pavaresisht motit te ftohte, ajo kishte veshur doreza pa gishta, qe i
nxirrnin ne pah unazen e cmuar.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Jan 05, 2009 7:58 pm

Aniston: Preferoj qente, ne vend te meshkujve

05/01/2009 10:25Jennifer
Aniston preferon qente ne vend te meshkujve. Aktorja e
“Friends” thote
se qente jane me te mire se burrat, pasi dashuria e
tyre eshte e
pakushtezuar.

Aniston ka dy qen, Norman dhe Dolli dhe shprehet se shoqerine
e tyre nuk mund ta krahasonte me asnje tjeter.

“Meshkujt
shkojne e vijne, por nuk ka marredhenie si ajo me nje qen. Pastaj, ata
nuk jetojne aq shume sa duhet te jetonin ne fakt. Atyre do te duhet t’u
thuash shpejt lamtumire. Kjo eshte e trishtueshme. Megjithate, dashuria
e tyre eshte pa kushte dhe kjo me pelqen”, eshte shprehur Aniston.

Nuk dihet se c’ka menduar pas kesaj deklarate i dashuri aktual i
Jennifer, John Mayer.

_________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Dano nė Mon Jan 05, 2009 8:07 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Jan 05, 2009 8:02 pm

Kylie Minogue, ski me te dashurin

05/01/2009 10:35Kylie Minogue ka vendosur ta kaloje gjithe janarin duke
bere ski, se bashku me te dashurin e ri.

Kengetarja
australiane ndodhet ne Alpet franceze me modelin spanjoll Andres
Velencoso Segura, ku e kalon kohen mes festave dhe rreshqitjeve
ne
debore.
Deshmitaret thane se cifti dukej shume i dashuruar dhe kalon
caste romantike ne baret e Chamonix.

Nje
burim prane kengetares tha se ajo ka paguar nje instruktor per te
dashurin. Kylie dhe Segura ishin pare se bashku ne nje feste ne muajin
tetor, por ajo i kishte mohuar zerat per nje lidhje me modelin.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Thu Jan 08, 2009 7:57 pm

Leona Lewis, ne tetor vjen autobiografia

07/12/2008 18:15Tashme
qe eshte konfirmuar si nje kengetare e kalibrit boteror dhe ka shitur
miliona disqe, Leona Lewis ka mundesine te rrefeje edhe jeten e saj.

Kengetarja
britanike ka firmosur nje kontrate per te shkruar autobiografine, te
shoqeruar nga nje album me rreth 100 foto. Publikimi i ketij libri per
te cilin po bashkepunon me Chris Martin, pritet te behet ne muajin
tetor. “Libri do te preke te gjitha ato momente qe per mua kane
nje domethenie te vecante dhe do jete nje gje shume e bukur qe t’i
bashkoj te gjitha keto momente”, shprehet Lewis. Ne autobiografine e
kengetares, nje pjese te madhe te rrefimeve do ta mbushe aventura ne
X-Factor qe i hapi rrugen per ne skenat boterore. Me pak fjale,
historia e nje vajze te thjeshte, endrra e se ciles u be realitet sa
hap e mbyll syte. Nderkohe, klipi i fundit "I Will Be" sapo ka
perfunduar dhe do te transmetohet gjate diteve te ardhshme.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Thu Jan 08, 2009 7:58 pm

Minogue, dashuri e re per te harruar Martinez

07/12/2008 18:35Prej
disa kohesh, kengetarja australiane, Kylie Minogue kishte humbur
gjurmet nga jeta publike, duke shijuar e qete periudhen pas semundjes
se kancerit qe e kaloi me sukses.

Por
fshehja e saj nga aparatet fotografike nuk ka zgjatur shume, pasi ne
faqet e revistes “Hello!” jane publikuar disa foto te Minogue me te
dashurin e saj te ri, modelin spanjoll Andres Valencoso ne Alpet
franceze. Cifti ishte pare edhe gjate muajit tetor ne Paris me
rastin e ditelindjes se Dita Von Teese, por fotot e “Hello!”,
konfirmojne plotesisht se Minogue ka nisur nje tjeter histori dashurie.
Kengetarja australiane vjen pas nje periudhe negative, pasi u nda nga i
fejuari Oliver Martinez. Megjithate, duket se aventura e ciftit
ne pistat e skive ka dhuruar edhe nje lajm per revistat, pasi i dashuri
i kengetares ka pesuar nje incident, duke lenduar krahun. “Kylie dhe i
fejuari i saj erdhen ne ndihmen e shpejte pas rrezimit te tij ne pisten
e skive. Andres po shtrengonte krahun dhe dukej qe po vuante nga
dhimbjet”, rrefehet nje deshmitar ne qendren e ndihmes se shpejte.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Thu Jan 08, 2009 7:59 pm

Pitt-Jolie, tjeter adoptim ne familje

07/12/2008 18:55Familja
Pitt nuk njeh kufij. Cifti Brad Pitt-Angelia Jolie duket se ka ndermend
ta shtojne familjen me nje tjeter anetar te adoptuar.

Gjate
diteve te fundit te muajit ata do udhetojne drejt Etiopise ku do
vizitojne nje klinike te krijuar pas adoptimit te vogelushes Zahara, e
cila tani eshte 4 vjec. Gjate kesaj vizite ata do te njohin edhe
vogelushen e radhes qe do t’i shtohet familjes se madhe. Pas 3
femijeve biologjike, 2 vjecares Shiloh dhe binjakeve Knox e Vivienne, 3
femijeve te adoptuar, kamboxhianit Maddox, vietnamezit Pax dhe
Zahara-s, Jolie dhe Pitt kane vendosur te bashkojne me anetaret e tjere
te familjes edhe nje vajze, fotot e se ciles i kane pare. Aktualisht,
ata jane duke plotesuar procedurat ligjore per te kompletuar biresimin
e radhes.

_________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Dano nė Thu Jan 08, 2009 8:16 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Thu Jan 08, 2009 7:59 pm

Scarlett Johansson, ne nje film western

08/01/2009 12:00Ajo
do te jete pronare e nje shtepie publike, por vetem ne film. Aktorja
protagoniste ne “Lost In Translation” do te kthehet pas ne kohe ne
Perendimin e eger, pasi do te luaje rolin e nje gruaje ne nje film
western.

"Cdo aktor deshiron te
luaje ne nje western. Une do te drejtoj nje shtepi publike, do te jem
nje madam. Ka kohe qe njerezit duan te me shohin mua me korse”, eshte
shprehur Johansson.

Ende nuk dihet se kur do te nisin xhirimet per filmin.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Thu Jan 08, 2009 8:00 pm

Richard Gere, jo me seks simbol

08/01/2009 13:50Richard Gere nuk eshte me ai aktori seks simbol i viteve ’80.
Koha ka lene gjurme edhe ne fizikun e American Gigolņ, apo milionerit simpatik tek “Pretty Woman”, qe ka shtuar disa kilograme.

Gere
eshte fotografuar, ndersa kalonte pushimet ne plazh ne
Saint-Barthelemy. Ai ka preferuar te lahet se bashku me te birin,
Homer.

Paparaceve nuk kishte si t’u shpetonte barku i aktorit 60-vjecar, qe mesa duket nuk mban diete.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Thu Jan 08, 2009 8:01 pm

Led Zeppelin, disk e turne pa Robert Plan

08/01/2009 12:05Led
Zeppelin kane vendosur te realizojne nje cd te ri pa kengetarin e tyre
historik, Robert Plant. Lajmin e ka konfirmuar manaxheri i Jimmy Page,
Peter Mensch.

Grupi do te bashkohet, do
te zhvilloje nje turne dhe eshte ne kerkim te kengetarit te duhur. Ne
muajin dhjetor u mesua se Plan nuk ishte i interesuar per nje ribashkim
me pjesetaret e tjere te grupit, pavaresisht marredhenieve te mira qe
ka me ta.

Zeri i duhur per Led Zeppelin nuk eshte gjetur ende, edhe pse qarkulluan emrat e Chris Cornell dhe Steven Tyler.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Thu Jan 08, 2009 8:02 pm

Jackson me semundje te pasherueshme

08/01/2009 04:55Vetem
pak muaj jete per Michael Jackson. Burime prane yllit te muzikes pop
kane bere te ditur per mediat se kengetari vuan nga nje semundje e
pasherueshme.

“Shendeti i tij
tashme eshte seriozisht i kercenuar dhe do te isha i befasuar nese ai
jeton edhe gjashte muaj”, eshte shprehur burimi. Shkak mendohet
te jete bere perdorimi i tepruar i alkoolit dhe medikamenteve. Lajmet
per nje semundje te mundshme te Jackson kane disa kohe qe qarkullojne
ne media, por gjithnje jane hedhur poshte nga kengetari.

_________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Dano nė Thu Jan 08, 2009 8:19 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Show Biz....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Show Biz....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} KULTURE {*_*} :: KINEMA-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website