Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Show Biz....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Show Biz....   Sat Nov 22, 2008 8:04 pm


Megjashte
femije nga kater muajsh deri ne shtate vjec, Brad Pitt thone sejeta e
tij tashme ka ndryshuar dhe gjithcka duhet planifikuar mekujdes.

Ne dy interviste perOprah Winfrey, aktori ka deklaruar se shetitjet i
perkasin te kaluares.“Ne nuk shkojme me ne dyqane dhe pergatitja per
dy udhetim me makineeshte aventure me vete”, ka thene 44-vjecari.

"Duhen
gjysmeore qe secili te behet gati dhe te kete gjerat qe i nevojiten.
Unegjithnje harroj dicka, por sa mire qe kam Angelinen, qe merret
meorganizimin”, u shpreh aktori.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sat Nov 22, 2008 8:05 pm

Di Caprio e Winslet, serish bashke pas 11 vjetesh
Leonardo
Di Caprio dhe Kate Winslet kthehen serish bashke. 11 vjet pas
interpretimit ne filmin “Titanic”, aktoret do te jene protagoniste ne
realizimin e “Revolutionary Road”.

Winslet
deklaroi se ishte ajo qe i kerkoi bashkeshortit te saj regjisor Sam
Mendes te lexonte romanin e Richard Yates, qe tregon historine e dy
martese te tensionuar. Pasi Sam mbylli bisedimet per regjine e filmit,
Kate sugjeroi Leonardon per rolin e bashkeshortit.

“Kemi
rastin te bashkepunojme serish, tani jo me si dy te rinj, por si burre
e grua”, tha ajo. “Duket se dy te dashuruarit e Titanicut nuk kane
vdekur, por jane rigjetur per te vazhduar lidhjen e tyre, qe do te
shenohet serish nga fati dhe mashtrimet e tij”.

Edhe Di Caprio eshte shprehur entuziast per rolin, dukle thene se gjate aktrimit ekzsiton dy harmoni ndjenjash me Kate.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sat Nov 22, 2008 8:06 pm

Reese Witherspoon, larg marteses se dyte
Reese Witherspoon, nuk e ka marre ende veten nga ndarja me ish bashkeshortin Ryan Phillippe.
Fituesja e nje cmimi Oskar, ka deklaruar se eshte heret per te menduar per nje martese tjeter.

"Ka
disa gjera qe eshte e veshtire te kalohen, si divorci. Eshte e thjeshte
te fajesosh veten, por eshte e veshtire te kuptosh sesi ndodh dicka”,
tha 32-vjecarja. Por ajo shtoi se ne vend qe te gjente se kush e kishte
fajin, eshte munduar te ece perpara.

"Nese ben zgjedhje te
gabuara, duhet te mbash pergjegjesi per to. Besoj se kam mesuar dicka
dhe nuk do te perseris te njejtat gabime”, eshte shprehur Witherspoon.

"Familja eshte gjithcka qe kemi ne jete, por nuk di c’te them se si ndihem per martesen”, ka thene ajo.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sat Nov 22, 2008 8:08 pm

Ashlee Simpson behet nene
Kengetarja
e popit Ashlee Simpson dhe bashkeshorti i saj Pete Wentz behen prinder.
24 vjecarja ka sjelle ne jete nje djale, te quajtur Bronx Mowgli Wentz.

Nje zedhenes i ciftit deklaroi per “People” se Ashlee, Pete dhe Bronx jane shume te lumtur.

Pak kohe me pare Ashlee kishte deklaruar se do t’i pelqente te kishte nje familje te madhe, sa nje grup, apo skuader futbolli.

Kengetarja,
motra e vogel e Jessica Simpson, ka nxjerre ne treg tre albume. Ajo u
martua me basistin e grupit rock, Fall Out Boy majin e kaluar.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sat Nov 22, 2008 8:10 pm

Michael Jackson behet mysliman
Michael Jackson eshte konvertuar ne mysliman, madje ka nderruar emrin ne Mikaeel.
50-vjecari
eshte fotografuar me nje veshje tipike myslimane, ndersa ka marre pjese
ne nje ceremoni ne shtepine e nje miku te tij ne Los Anxhelos, shkruan
“The Sun”.

Jackson eshte fotografuar i mbuluar me nje shami te
zeze. Nje burim deklaroi per gazeten se kengetari, i rritur si
deshmitar i Jehovait vendosi te kthehej ne mysliman, ndersa realizonte
nje album ne shtepine e mikut te tij.

Ndikim mendohet se kane
pasur nje producent dhe nje kantautor, te dy perqafues te Islamit.
Mesohet se Michael refuzoi emrin Mustava, por preferoi emrin Mikaeel,
nje nga engjejt e Allahut emri Mikaeel.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sat Nov 22, 2008 8:12 pm

"Star Trek" ne kinema vitin e ardhshem
Rikthehet
Star Trek. Seriali i njohur qe ka mberthyer perpara ekranit miliona
shikues ne te gjithe boten per 17 vjet vjen serish me nje episode te ri.

Aventurat
e anijes me te famshme hapesinore kthehen ne nje episod te ri.
Personazhet jane ata te vjetrit por do te luhen nga aktore te rinj.
Filmi do te dale vitin e ardhshem, por qe tani ka ngjallur interesin e
njerezve.

Per momentin dihet shume pak nga subjekti, por
regjisori premton se ky film do te jete edhe per ata qe nuk kane pare
episodet e para, kryesisht per brezin e ri qe nuk jane rritur me
aventurat e Star Trek.

Filmi numeron 6 seri, romane dhe lojera elektronike.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sat Nov 22, 2008 8:19 pm

Newman, le gjithcka per gruan dhe bamiresi
Revista
“Forbes” ka bere te ditur se aktori amerikan, Paul Newman i ka lene
bashkeshortes se tij dhe shoqates se vete te bamiresise te gjitha
pasurite e mbledhura gjate karrieres se tij.

Testamenti i aktorit, i zhdukur qe prej shtatorit te shkuar, eshte gjetur vetem disa dite me pare. Shume prej pasurive te tij do te shiten ne ankand me sugjerim te vete Newman.Midis ketyre edhe avioni personal dhe makina e gares, pas se ciles aktori ishte i apasionuar. Te ardhurat nga ankandi do tu shkojne serish gruas dhe shoqates se bamiresise.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Nov 24, 2008 8:06 pm

Juliette Binoche cel ekspozite pikture ne France
Pasioni
i dyte i saj eshte piktura. Pasi jemi mesuar ta shohim ne ekran permes
shume roleve, aktorja Juliette Binoche ka shfaqur nje tjeter ane.

Qe
nga dita e neserme ne kryeqytetin francez do te shfaqet ekspozita me
punimet e aktores se filmave, “Cokollata”, “Pacienti anglez”, “Film
blu”. 102 punime do te vizitohen nga publiku ne shtepine e ankandeve
“Artcurial”.

Ekspozita e titulluar 'In Eyes', do te shfaqet
ndersa ne Theatre de la Ville po shfaqet 'In-I', ku ajo interpreton
perkrah Akram Khan.

Ne Paris, Cinematheque Francaise ka programuar gjithashtu qe deri ne 5 dhjetor te shfaqe filmat e saj me te mire.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Nov 24, 2008 8:08 pm

Paris, ende shpresa per lidhjen me Madden
Edhe
pse ndarja me Benji Madden u njoftua si zyrtare, Paris Hilton thote se
eshte ende e dashuruar me te. "Une e dua, ai eshte i mrekullueshem,
miku im me i mire”, deklaroi trashegimtarja e pasur.

Ajo
shtoi se Madden do te jete gjithnje prane saj, edhe pse mbetet per te
pare se c’do te ndodhe me pas. Hilton ka rendirur ditet e saj te
ngjeshura me pune dhe udhetimet si shkaqet e ndarjes se tyre.

"Ne
po punojme shume te dy. Nuk e lashe une Benji, ishte vendim qe e morem
te dy”. Sipas saj, lidhja e tyre nuk ka perfunduar dhe ka ende shprese.
“Momentalisht jemi te ndare, por jemi shume te ashper”, tha Paris.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Nov 24, 2008 8:08 pm

Mayer, darke me prinderit e Aniston
Duket
se lidhja e Jennifer Aniston dhe John Mayer po behet serioze. Aktorja
ka vendosur t’ua prezantoje prinderve te dashurin e saj.

Disa
dite me pare aktorja e “Friends” eshte fotografuar ndersa darkonte me
John, te atin dhe bashkeshorten e tij ne nje restorant ne Beverly Hills.

“John dhe Jennifer nuk ia ndane duart per asnje cast njeri-tjetrit. Dukeshin shume te lumtur dhe te dashuruar”, tha nje burim.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Wed Nov 26, 2008 4:45 pm

Angelina Jolie serish shtatzene?

26/11/2008 11:55Shtohen
zerat per nje tjeter shtatzeni te aktores Angelina Jolie. Revista “In
Touch” i ka kushtuar kopertinen aktores dhe lajmin per pritjen e
femijes se shtate te saj.

Sipas revistes, Jolie eshte tre muaj shtatzene. Nese lajmi do te ishte i vertete, do te perbente rekord per 33- vjecaren.

Zedhenesja
e aktores i ka hedhur poshte thashethemet, duke e cilesuar lajmin te
pavertete, por e njejta gje ka ndodhur edhe me shtatzenite e meparshme
te saj. Ne Festivalin e Kanes, Angelina u shpreh se gjithcka
mund te ndodhe, pasi ajo dhe Pitt i duan shume femijet. “Do te kemi
edhe te tjere”, ka thene aktorja.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Thu Nov 27, 2008 10:49 am

Miu Miu zgjedh Katie Holmes

26/11/2008 14:50Katie
Holmes eshte fytyra e re e markes se veshjeve Miu Miu. Bashkeshortja e
Tom Cruise do te jete perfaqesuese e koleksioneve dimerore e verore
2009.

Kjo eshte nje pervoje e re per
aktoren, pasi me pare nuk ishte marre me publicitet, ne dallim nga
mikesha e saj Victoria Beckham.

Por gjerat kane ndryshuar per
te. Holmes po perfshihet gjithnje e me shume ne industrine e modes,
duke stiluar edhe veshjet e veta. Aktorja eshte paraqitur gjithnje ne
ngjarjet mondane me krijimet e saj, per te cilat ka marre edhe
vleresimin e publikut.

Perpara aktores, firma Miu Miu kishte zgjedhur si perfaqesuese te saj Lindsay Lohan, Kirsten Dunst dhe Maggie Gyllenhaal.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Thu Nov 27, 2008 10:50 am

Anna Tatangelo hedh ne treg albumin e katert

26/11/2008 12:40Anna
Tatangelo nxjerr albumin e saj te katert. “Ne boten e grave” eshte nje
permbledhje momentesh te jetes se femrave, qe permbledh shtatzenine,
zhgenjimin, tradhtine, keqtrajtimin.

Kenga
qe lancoi albumin titullohej “Profumo di mamma” dhe te gjithe menduan
per nje cast se kengetarja priste nje femije nga i dashuri i saj, Gigi
D’Alessio.

Ne fakt nuk ka asnje te re ne kete fushe, eshte thjesht nje kenge qe Gigi kompozoi per te.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Thu Nov 27, 2008 12:27 pm

Demi Moore, ne premieren e “Flawless” ne Londer

27/11/2008 10:00Aktorja hollivudiane Demi Moore dhe bashkeshorti Ashton Kutcher, moren pjese ne Londer ne premieren e filmit te saj, “Flawless”.
46- vjecarja Moore u shpreh se interpretimi i nje biznesmeneje te madhe ne moshe, ishte sfide per te."Nuk eshte e veshtire, por dicka ndryshe. Nuk eshte ceshtje moshe, por
si qenie njerezore ne magjepesemi nga e reja”, tha aktorja. Moore luan
ne film perkrah aktorit te njohur Michael Caine.

Ajo deklaroi
se nuk ka asnje arsye, qe te mos vazhdoje karrieren edhe kur te arrije
moshen 70 vjec. Ndersa bashkeshorti 30-vjecar i saj, Kutcher nuk ka
preferuar te beje komente.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Fri Nov 28, 2008 3:54 pm

Perkeqesohet shendeti i Patrick Swayze

27/11/2008 12:35Perkeqesohet gjendja shendetesore e aktorit amerikan Patrick Swayze.
Nje
burim anonim ka deklaruar per revisten “National Enquirer” se tumori ne
pankreas nga i cili vuan aktori, ka prekur edhe melcine. "Mjeku i ka
thene se ne keto kushte nuk i mbetet edhe shume kohe per te jetuar”, ka
thene burimi.

Protagonisti i “Dirty Dancing” nuk ka bere asnje
deklarate. Ai sapo perfundoi xhirimet e serialit televiziv "The Beast",
ku interpreton nje agjent te FBI-se. Ne intervistat e fundit te tij,
Swayze ka qene optimist se po e mposhtte semundjen.

“Kohet e
fundit ka qene shume i dobet dhe i lodhur”, ka thene burimi per
revisten amerikane. Aktori po i nenshtrohet mjekimit ne qendren
mjekesore te Universitetit Stanford.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Fri Nov 28, 2008 4:12 pm

Jude Law, drejt bashkimit me ish- gruan

28/11/2008 10:05Jude
Low mund te bashkohet serish me ish gruan. Lajmin e ben te ditur
revista britanike "Mirror", sipas se ciles aktori ka rivendosur
raportet me Sadie Frost, nga e cila ishte ndare ne vitin 2003.

Flitet
se cifti qe ka tre femije: Rafferty, Iris e Rudy, ka blere nje shtepi
pushimi ne Brazil dhe i ka ndare shpenzimet pergjysme.

Pritet qe familja t’i kaloje ne Ameriken e Jugut pushimet e Krishtlindjeve.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Fri Nov 28, 2008 4:18 pm

Celentano: Doja te isha nje kafshe e lire

28/11/2008 09:15Kengetari i madh italian, Adriano Celentano, hedh ne treg albumin e ri me kenge dashurie te titulluar "Kafsha".
Duke
theksuar se ndihet nje shpirt i dyfishte, kete gje kengetari i famshem
e paraqet edhe ne kopertine e CD-se, ku ka dy imazhe, nje foto te tij
dhe nje autoportret ne versionin kafsheror.

"Ideja e titullit
eshte e Jovanotti-t. Ndoshta Lorenzo pa tek une institiktin e te
mbrojturit te species dhe territorit", rrefen Celentano.

"Vec
mushkonjes do te doja te isha nje kafshe cfaredo, sepse secila ka te
drejten per te jetuar. Per ndjenjen time te madhe te lirise dhe te
rebelimit do te me pelqente qe te isha nje dallendyshe ose nje kafshe
tjeter qe nuk do te jetonte kurre ne kafaz", vijon Adriano.

Mes kengeve te albumit jane edhe «La Cura» dhe «Sognando Chernobyl», nje melodi ekologjike dhe apokaliptike.

"'La
cura' eshte kenga me e bukur e dashurise dhe shpirtit. Flitet per nje
dashuri me ndjenja jo shume pasionale, sic jane dhembshuria dhe kujdesi
per personin tjeter, mbrojtja per te dhe deshira per te mos e plakur",
shpjegon muzikanti i famshem.

Ndersa «Sognando Chernobyl»
duket si nje version i rifreskuar i «Ragazzo della via Gluck», qe ne
kohen kur u realizua ngriti alarmin e ndertimeve pa fund dhe zhdukjes
se hapesirave te gjelberta.

"Eshte nje tjeter thirrje e
deshperuar dhe teper e merzitur, ndoshta edhe utopiste duke pare se si
po shkojne gjerat dhe se deri ne c'pike njeriu mund te arrije dhe ta
shkaterroje planetin. Kam qene gjithnje optimist ne jeten time, por sot
e shoh shume te veshtire. Kur nisa te "kendoja" per friken time per
cimentimin e tokave apo per dhunen e padrejtesine, nuk u mora shume
seriozisht por si nje kengetar simpatik qe perpiqet te beje shaka me
gjithcka. Sot e shoh se kush eshte marre seriozisht me ndershmeri per
kete ceshtje apo kush do te merret! "Sognando Chernobyl" eshte vazhdimi
i "Mondo in Mi7a", "Svalutation", "Il re degli ignoranti", "I want to
know", "Miseria nera"... perfshire edhe filmin Yuppi Du, te cilin desha
ta shkruaja dhe ta realizoja per te njejtat motive. Per fat te keq
njeriu nuk eshte nje kafshe. Eshte thjesht nje egersire dhe nje
budalla", thekson Adriano.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Fri Nov 28, 2008 4:50 pm

Jolie shtatzene, pergenjeshtrohet lajmi

28/11/2008 14:25Pergenjeshtrohet lajmi per shtatzenine e aktores Angelina Jolie.
Ka qene zedhenesi i saj, Geyer Kosinsky, qe ka deklaruar se Jolie nuk pret femije.

Disa
dite me pare revista “In Touch” publikoi lajmin se 33 vjecarja ishte
serish tre muajshe shtatzene. Por revista citonte edhe faktin se
shtatzenite e meparshme te saj gjithnje jane pergenjeshtruar fillimisht.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sat Nov 29, 2008 7:18 pm

"Shtepiaket e Deshperuara" rikthehen me 2 dhjetor

29/11/2008 13:45Jetet
e "Shtepiakeve te Deshperuara", te nje nga lagjeve te pasura amerikane,
do te rikthehen ne ekranin e Top Channel, nepermjet ngjarjeve te reja
qe do te paraqiten ne sezonin e katert te "Desperate Housewives".

Nga
2 dhjetori, cdo te marte e te merkure, ora 20.50 Mary Alice Young,
nepermjet pozicionit te saj, qe jeta e pertejme i mundeson, do te
vazhdoje te njohe teleshikuesin me sekretet e familjeve ne dukje
perfekte.

Susan Mayer, vertete u martua me dashurine e jetes se
saj, por tashme i duhet te perballet me gjithcka sjell jeta e nje
familjeje te perzjere. Bashkeshorti, Mike Delfino, i ka vendosur vetes
lakun ne fyt me kete martese.

Lynette Scavo, eshte ne lufte
per ruajtur ekuilibrin mes shendetit, punes dhe shtepise. Por burri i
saj i gjendet gjithnje ne krah.

Bree Van de Camp, perpiqet me
cdo kusht te ruaje imazhin e perfeksionit, ndonese gjithcka i shembet
nen kembe. I shoqi, Horson e ndihmon per kete.

Gabrielle
Solis, ish-modelja e sapomartuar, ka gjithcka enderronte: nje burre te
pasur, nje shtepi te madhe dhe gjithcka qe luksi ofron, por jo
dashurine.

Eddie Britt, e divorcuara me nje jete sentimentale
ndikon pak tek te gjithe, do te mbaje prane saj Carlosin, dashurine e
vertete te Gabrieles. Dhe ne fakt, edhe ai eshte ende i dashuruar me
te.

Kasti i ketij sezoni, do te vazhdoje te perbehet nga emrat
tashme te njohur te serialit, mes te tjeresh Terry Hatcher, Felicity
Huffman, Eva Longoria, Marcia Cross, Nicollette Sheridan dhe Brenda
Strong.

Seriali "Shtepiake te Deshperuara" konsiderohet si nga
me te suksesshmit ne Amerike dhe Europe. Ai eshte fitues i cmimeve
"Emmy" dhe "Golden Globe".

_________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Dano nė Tue Dec 02, 2008 3:16 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Sat Nov 29, 2008 7:20 pm

Madonna-Rodriguez nuk ndahen as ne koncerte

28/11/2008 18:00E
sapodivorcuar nga ish bashkeshorti Guy Ritchie, Madonna nuk humbet
kohe, duke shijuar lidhjen e saj te radhes me lojtarin e bejsbollit te
skuadres se New York Yankees, Alex Rodriguez.

Sipas
mediave amerikane, ky i fundit ka braktisur te shoqen per t’u hedhur ne
krahet e kengetares me origjine italiane, e cila eshte 17 vjet me e
madhe se ai. Edhe me pare qarkullonin fjale per lidhjen mes
tyre, por tashme Madonna dhe Alex kane vendosur te pranojne gjithcka.
Sportisti ishte ulur ne radhen e pare ne koncertin e te dashures se tij
ne “Miami Dolphin Stadium”. Sipas deshmitareve, Alex ka qene i
vemendshem gjate gjithe mbremjes dhe ka kenduar papushim kenget e
Madonna-s, cka do te thote se tashme te dy kane hedhur pas eksperiencat
e gjata me bashkehortet per te shijuar historine e tyre te lindur para
pak kohesh.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Dec 01, 2008 4:48 pm

Hilton: Nuk dua te dashur tjeter

01/12/2008 12:05Paris Hilton nuk eshte ne gjendje te shikoje asnje mashkull tjeter, pasi nuk e ka marre ende veten nga ndarja me Benju Madden.
Cifti
u nda dy jave me pare, pas nje lidhjeje nentemujore. Trashegimtarja
Hilton ka thene se nuk deshiron nje te dashur tjeter ne jeten e saj,
edhe pse jane te shumta ata qe i vardisen.

“As nuk e kam ne
plan te shoqerohem me njeti. Vetem ideja qe te dal me dike tjeter me
tmerron”, tha Hilton, e cila prezantoi ne fundjave parfumin e saj te
ri, Fairy Dust.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Dec 01, 2008 4:48 pm

Milla Jovovich, serish ne altar

01/12/2008 12:45Aktorja dhe modelja e njohur Milla Jovovich ka vendosur te martohet per here te trete. Bashkeshorti do te jete Paul Ws Anderson
Cifti
eshte fejuar ne vitin 2003 dhe nje vit me pare u bene prinder te nje
djali, Ever Gabo Anderson. Jovovich ka qene e martuar me pare me
aktorin Shaw Andrews dhe regjisorin Luc Besson.

"Me pelqen te
organizoj nje ceremoni private. Jam martuar dy here ne Las Vegas dhe
s’do ta bej me. Me sjell fat te keq. Do te vesh fustan te bardhe, por
vetem ne prani te familjes dhe miqve me te ngushte”, ka thene aktorja.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Dec 01, 2008 4:50 pm

Madona, rekord me turneun boteror

01/12/2008 12:05Turneu
i Madones pritet te kaloje cdo parashikim, duke thyer rekord. “Sticky
and Sweet tour” pritet te siguroje te ardhurat me te medha, qe mund te
kete grumbulluar nje artist solo gjate nje turneu.

50-vjecarja
do te kete 282 milione dollare kur te mbylle turneun ne Brazil kete
muaj. Producenti i turneut tha se me 28 koncertet ne SHBA ajo shiti
550000 bileta dhe grumbulloi 91.5 milione dollare. Rekordi i meparshem i Madones me turneun “Confessions” ne vitin 2006 siguroi 193,7 milione dollare te ardhura.

Perfshire
edhe turneun europian, vetem nga shitja e biletave ajo siguroi 207,5
milione dollare. Kengetarja i dha fund turnout ne SHBA dhe u drejtua
per ne Mexico City. Turneu ne mbeshtetje te albumit te saj Hard Candy
do te mbyllet me tre koncerte nga 18-21 dhjetor ne Sao Paulo.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Mon Dec 01, 2008 4:53 pm

Pergenjeshtrohet fejesa e Bloom me Kerr

01/12/2008 10:45Pergjenjeshtrohet
lajmi per fejesen e aktorit Orlando Bloom me te dashuren modele Miranda
Kerr. Nje perfaqesues i Kerr deklaroi se asgje qe thuhet ne shtyp nuk
eshte e vertete.


“Historia eshte
krejt false dhe genjeshter. Vete Miranda eshte shprehur qarte se nuk
eshte fejuar. Nuk mund te them asgje tjeter”, tha ai.

Edhe pse
mund te mos kene plane per martesen aktualisht, aktori 31 vjecar dhe
bukuroshja 25 vjecare serish jane shume te lidhur, madje Miranda se
fundi eshte shprehur se do te donte te kishte femije me nje person
special.

Sipas gazetes australiane “The Sunday Telegraph”
martesa ishte planifikuar per mesin e vitit te ardhshem, kur cifti do
te kete kohe te lire.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Show Biz....   Tue Dec 02, 2008 1:52 pm

Trump pranon ndarjen nga bashkeshorti i katert

02/11/2008 11:10Ivana
Trump, ish-bashkeshortja e biznesmenit miliarder Donald Trump, deklaroi
se eshte ndare nga bashkeshorti i saj i katert tre muaj me pare, por e
kishte mbajtur sekret lajmin per te mos prishur shanset e Rossano
Rubicondit ne rality show-n italian “Isola”.

Pas
nje lidhjeje gjashte vjecare, Trump, 59 vjec dhe Rubicondi, 36-vjecar u
martuan ne nje ceremoni ne pronen e Donald Trump ne Palm Beach te
Floridas ne muajin prill.

"E firmosa kontraten e divorcit tre
muaj me pare, por nuk e deklarova per t’i dhene shans Rossanos per te
fituar”, thuhet ne nje deklarate te Trump.

Sipas saj, shkak per ndarjen eshte bere fakti se dy bashkeshortet kerkonin te jetonin ne vende te ndryshme.

_________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Dano nė Tue Dec 02, 2008 3:15 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Show Biz....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Show Biz....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 9Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} KULTURE {*_*} :: KINEMA-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website