{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

 

 leter dashurie

Shko poshtė 
+4
BebiBalerina
CocaInE
Dano
shefe
8 posters
AutoriMesazh
shefe
Admin
Admin
shefe


Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedTue Feb 26, 2008 11:15 am

TE DUA Tek ti gjeta fjalen dashuri,tek ti gjeta fjalen jete,tek ti gjeta fjalen vdekje duke jetuar.Aq shume te dua saqe nuk di as qka te shkruaj veq se te uroj fat me tjetren.Edhe pse i takon tjetres,zemra te do ty,zemra nuk mundet tet harroj,zemra te do edhe nje here me shume,ti je jeta ime,ti je endrra ime.Me mungon aq shume saqe kur te kujtoj me rrjedhin lot nga brendesia e shpirtit e keta lot i luten Zotit qe te kem edhe nje her afer vehtes te ndegjoj tingujt e zemres tende qe dikur ndegjoja dhe po ata tinguj me than ti nuk do te jesh e imja dhe po ai tingull eshte ende ne veshet e mi ku kjo zhurm e lehte e tingujve te zemres tende me lendoi aq shume mirpo me beri qe te mos harroj,qe gjithnje te jesh ne mendjen dhe shpirtin tim,te jesh gjithmon ne shkrimet e mia,te jesh gjithmon pran buzeve te mia.Syt e tu shkelqejn para meje ne kujtime,buza jote me flet embel ne endrrat e mia,trupi yt me ngroh leht ne lotet e mia te pafund qe derdhen per ty.Kur bie terri qdo nate kerkoj nga Zoti te jem me ty edhe nje here edhe pse nuk do te jesh i imi,mirpo deshira e flakt te jem me ty me ben te duroj edhe ate vetem e vetem qe tet kem para syve te mi edhe nje here,tet shijoj buzet e tua te embla vetem edhe nje here e ateher edhe po te vdes do vdisja me shijen tende,me ngrohtesine e buzeve tua,fyrmen tende dhe tingullin e fundit te zemres tende qe ndegjoj un duke me then me fal,e dija qe me doje e une duke te then te pres ne boten tjeter me krahe hapur dhe me nje flet te perlotur qe shkruan TE DUA,ame takon tashme mua?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
Dano


Numri i postimeve : 2691
Age : 41
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedTue Feb 26, 2008 5:22 pm

Jam ulur perballe dritares, jashte filloi te bie shi;kam menduar shume per ty keto dite dhe mund te them qe me mungon shume.
Sa shume mendime me vijne ne koke dhe sillen rrotull,eshte kujtimi yt. Shpesh me duket se do hysh ne dere me buzeqeshjen tende si te mos kishe ikur kurre.
Por ky iluzion iken aq shpejt ashtu siē dhe vjen dhe kthehem ne realitet, nuk je ketu dhe nuk do jesh me.
Faji dhe pendimi me ndjekin. Perse , perse nuk te thashe sa shume qe te doja?
Sot je shume larg meje,deshiroj shume te merrja doren tende dhe te ulesha bashke me ty,pa then asnje fjale me goje dhe te thosha gjithēka me zemer.
Ne fakt me jep ankth kjo largesi, po te mundja ne kete moment do isha ne krahun tend, te te thosha qe je shume e rendesisheme per mua dhe qe te dashuroj tmerresisht.
E di se pse nuk ta kam thene asnjehere? Pergjigja eshte e thjeshte, sepse mendoja se ndoshta fjalet ishin teper.
Po vuaj shume qe nga ikja jote, me dhemb ne shpirt qe nuk jam afer teje dhe per me shume sepse nuk te thashe kurre ate se sa te doja prandaj dhe sot po e shkruaj kete leter.
Kam nevoje te qaj , te shfryj,sepse nqse vazhdoj qe para te tjereve te dukem sikur jam mire, sikur asgje nuk me preokupon,trishtimi qe me hap nje boshllek gjithmone e me te thelle ne shpirtin tim do me shkaterroj.
Perse nuk kthehesh tani? Kam nevoje per ty per te vazhduar te jetoj.
Do isha shume e lumtur po te mund te shihja perdite pasqyrimin tim ne syte e tu ,te degjoja zerin tend qe te shqiptonte emrin tim, te thithja ajrin qe thith ti, vetem me keto do ndihesha mire dhe te siguroj qe do ndihesha e lumtur.
Nqse e lexon kete leter , do ta shohesh se ēdo fjale e shkruar ne te eshte nje lot dhe nje frymemarrje dashurie per ty(mgjthese e di qe nuk ke per ta lexuar kurre).
Sa mire do ishte sikur ta kisha shkruar me pare kete leter sepse, nuk do ikje pa e ditur sa te doja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
CocaInE


Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedTue Feb 26, 2008 6:49 pm

Kur mė mungon ti …

Tė ėndėrroja edhe pse s’tė kamė
T’i imagjinoja ata syt a tu tė bukur
Qė mė shikojn si dy yje qielli
Dhe I dua ashtu tė imagjinuar
Nė thellėsitė e pafunda futem
Shoh dashurinė tėnde tė plotė
Mė buzėqeshin edhe dy buzėt
E tua qė I kujtoj
Dhe mė shprehin pasione tė thella
Ndjej mungesė tė tė shoh
Tė mė fusėsh nė krahėror
Tė ndjej ngrohtėsinė e zemrės
Dhe ajo qė me jep shpresė
Pėr tė jetuar mė shumė
Tani me je vetėm ti …
Akrepat me duken se ecėn ngadal
Kur nuk tė kamė pranė
Mungesa pėr ty
Mė bėn shenj se tė dua
Mė shumė se dje dhe nesėr mė shumė se sot
Tingujt e errėsirės
Shushurima e gjelbėrimeve
Dhe zėri yt I ėmbėl
Qė ndėgjohet herė- herė
Puthjet e tona
Hijet mbi asfaltin e njė
Qoshi tė Prishtinės
Paraqesin njė skenė tė paparė
Mė bėn tė lumtur ēdo gjė
Kur jamė vetėm me ty…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net/
Dano
Webmaster
Webmaster
Dano


Numri i postimeve : 2691
Age : 41
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedWed Feb 27, 2008 10:23 am

Sa shumė mall, sa dėshpėrim, sa vuajtje, sa shumė dashuri ndjej pėr ty sonte, nė kėtė natė e dashura ime. Sonte ėndėrrat dhe kujtimet per ty i kam kėtu grumbulluar nė shpirtin tim nė zemren time tė perlotur. Mė beso ndihem i vetem nė kėtė botė tė madhe i humbur si njė i huaj, ku nė errėsiren i harruar dhe i hidhur nė nje qoshe pa skaj. Mes ėndrrash qė dikur i pata, qė jeta m'i ka ofruar njėher kur isha me ty, e ndjej veten tė dėshiruar pėr pak caste, e pėr pak ngrotėsi, e pėr shumė dashuri, tani nė zemren time mbretėron acari qė mė ngriu zemren, e bėri akull! Sonte shoh njė dorė qė s'mė bindet, shoh dy sy qė tė kerkojn, ty e dashura ime dhe ndjej njė zemėr qė ndoshta s'mė pėrket mua, ndjej dashuri qė mė pėrbin krejt trupin dhe pastaj shpirtin, mendimin, gjakun, nervat dhe ēdo qelizė tė qenies time. Ti ndoshta imagjinon ēdo tė thot tė duash dikend nė heshtje, nė kėtė largėsi tė mallkuar, tė mendosh dhe tė kalosh ditėt pėrgjysėm.
Tė jetosh ēdo ēast kur njė pjesė e qenies tėnde jeton larg dhe aq mė keq kur e di qė s'tė pėrket aspak. E ē'rėndėsi ka pėr mua, veē ekzistencės tėnde. Vetem njėher tė jem me ty tė qendroja njė minutė, atėher e kisha lutur zotin qė tė vjenė dhe le tė mė merr nė atė botėn tjeter sepse asaj bote i takoj pa ty !!!!
Eh, sa e sa orė e ditė mė ikin duke tė menduar ty, netėve pėrpilitem dhe ndjej shtėrngimin nė zemėr lotėt mė rrjedhin pa pushim deri sa bien rrezet e diellit mbi dritaret e dhomes sime, atėher lotėt teren nga ngrohtesia e rrezeve mbi fytyren time. Fytyra jote trazon ēdo gjė nė shpirtin tim, mė ngacmon fantazinė. Ngado qė po i hedhi syt mė duket se tė shoh, shoh atė buzėqeshjen tėnde magjepsėse ato buzė tė ėmbla, ata sy tė shkruar. Ngado qė e hedh dorėn tė parfytyroj se tė prek. I prek ato flokė tua tė gjata, atė trup tė bukur mendoj se jam i ulur mbi prehėrin tėnd dhe ngadalė mė perkėdhel. Ē'ti bėj tani shpirtit qė tė do pranė dhe s'tė ka... ohhhh ZOT SI NUK ERDHE TĖ MA MARRESH KĖTĖ SHPIRT QĖ TĖ MOS VUAJ MĖ Ē'ti bėj zemrės qė brenda saj qėndron vetėm ti? Ti qė je e vetmja rrėnjė e mbijetesės sė saj! Ē'ti bėj syve qė ndjejnė mall e duan tė t'shohin dhe derdhin vetėm lot pa ndalė! Ē'ti bėj vetes sime qė ėshtė dashuruar marrėzist pas teje? Jam unė qė tė thėrras me zė te shurdhėr dhe vuaj brenda vetes kėtė dashuri. TĖ DUA me shpirt.
I dashuruar si sot do tė mbetem pas teje pėrgjithmonė. Dhe nėse kam lėnė diēka tek ti, njė ndjenjė tė vogel dashurie apo respekti, tė lutem mbroje, mos e fshij nga kujtesa jote. Unė do tė dua deri nė pėrjetėsi vetėm ty dhe kėtė fjalė do ta mbylli brenda nė shpirtin dhe kurrė s'do ta tradhėtoj veten time. Nėsė do tė mė marr malli pėr ty do ta gjej, ta shuaj nė skutat e kujtimeve tė mija qė i ruaj tė pastra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
BebiBalerina


Numri i postimeve : 973
Age : 34
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedSun Mar 02, 2008 5:17 pm

sa nice to be loved nga dikush prej jush Very gjithe kto fjal t bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dano
Webmaster
Webmaster
Dano


Numri i postimeve : 2691
Age : 41
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedMon Mar 03, 2008 8:14 am

BebiBalerina shkruajti:
sa nice to be loved nga dikush prej jush Very gjithe kto fjal t bukura
Po ti pse nuk shkrun i gjo apo sta man :P :P :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
interesant
V.I.P
V.I.P
interesant


Numri i postimeve : 294
Age : 38
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedMon Mar 03, 2008 3:12 pm

----------------------------------------------------> Shpresoj <----------------------------------------------------------------

- Kete leter ia shkruaj vajzes e cila ma rembeu zemren, qe jo duke e lexuar te me kujtoj, por duke me kujtuar ta lexoi. :study:


-Edhe nje dite e vetmuar sikur shume te tjera, ku per ty vuan kjo zemer e pikelluar nga dashuria qe ndjen. Edhe kete here me del para nje figure te cilen nuk mund ta identifikoj dot nga bukuria qe posedon. Krejt cka mund te them per ty eshte vetem nje pershkrim i vogel ne krahasim me bukurine tende te madhe.Shume here e pyes vehten : A te ndodhe edhe ty e njejta gje sikurse mua ??-- Apo mbaj vetem iluzione dhe endera qe mbase edhe mund te behen nje dite realitet. kiss
- Me syte e mi nuk mund te shof gje tjeter vetem se fotografine tende qe posedoj, ku kjo edhe me mban te gjalle dhe me jap edhe me shume shpres per ty. Ne syte e mi nuk mund te shifet gje tjeter vetem se lot dhe pikellim, por a do te vie dita qe keta lote pikellimi te kthehen ne lot gezimi ?? ( Shpresoj )
- Sa kohe ka kaluar qe nuk te kam pare dhe mua me duket se cdo nate je me mua?Sa kohe ka qe nuk e kam ndjere frymen tende dhe me duket se ne cdo frymemarje e ndjej se je aty?Sa kohe ka kaluar qe ste kam degjuar tek flet dhe zerin tend e kam akoma ne vesh?Sa kohe ka kaluar?Sa?
Aq shume sa per te te harruar ishte e mjaftueshme!!!Por cuditerisht koha spo me ben gje! - Koha me ben qe te te dua edhe me shume.
-Sikur te ishte gjumi jone me te njejtin enderim, qe une te shof enderen tende qe ti deshiron.Sa do te doja te jem une endera dhe dashuria jote, por.......Tani qe po te shkruaj ty po me duket sikur nuk te njof fare, por me duket se njoh vetem dashurine tende.
-Nuk e di sa e gjate apo e shkurter eshte jeta, por, mua me dhimbsen ditet qe i kaloj pa ty.
-Me ngjall nga ky ankth dhe deshperim, ma kthe lumturine e mos me le ne pikellim, diten hijesho e naten ma ndriqo,ti je e vetmja gje e bukur qe ne kete bote e shoh.

----------------------------------------> kiss kiss zemer kiss kiss <----------------------------------------------

Mos me Harro :study:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BebiBalerina
Perparues
Perparues
BebiBalerina


Numri i postimeve : 973
Age : 34
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedTue Mar 04, 2008 5:53 am

dano shkruajti:
BebiBalerina shkruajti:
sa nice to be loved nga dikush prej jush Very gjithe kto fjal t bukura
Po ti pse nuk shkrun i gjo apo sta man :P :P :P :P

ncncnc se kam turp Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dano
Webmaster
Webmaster
Dano


Numri i postimeve : 2691
Age : 41
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedTue Mar 04, 2008 8:57 am

BebiBalerina shkruajti:
dano shkruajti:
BebiBalerina shkruajti:
sa nice to be loved nga dikush prej jush Very gjithe kto fjal t bukura
Po ti pse nuk shkrun i gjo apo sta man :P :P :P :P

ncncnc se kam turp Embarassed
she she vertet mi? he mi he shkruj dicka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
sui
Mesem
Mesem
sui


Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedWed Mar 05, 2008 6:49 pm

me kujtohet si sot takimi yne i fundit:
duke me percjelle per te autobuzi ti me afrohesh dhe me puth.....
o zot !
autobuzi niset dhe une akoma e perhumbur ne pputhjen tende nuk mbledh veten
ah skur te mund ta lexoje kete leter
ne nuk kemi qene kurre te dashur, por kemi qene me shume se kaq
kemi qene shoke prej nje kohe aq te gjate saqe me duket sikur kam lindur me ty
me fal te lutem qe kam qene aq e pakujdesshme karshi dashurise tende.....
lulet ,poezite ,fjalet ngushelluese kurre nuk i kushtova rendesine dhe tani qe ti ke ikur duke me rrembyer nje te vetme puthje ne jeten tone shkollore prej 16 vjetesh...... vetem sot kuptoj sa me ke dashur
cdo mesazh i joti......cdo gjethe e thare ditari sot merr formen e vet
oh me fal te lutem ......
sikur te mundje ta lexoje kete leter do ta kuptoje se te kam dashur shume....edhe pse ne menyren time te pafajshme
kesaj dashurie i vija emrin e nje shoqerie ....por .....
me fal miku im per vuajtjen e shkaktuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shefe
Admin
Admin
shefe


Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedWed Mar 05, 2008 7:33 pm

shum e bukur Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
interesant
V.I.P
V.I.P
interesant


Numri i postimeve : 294
Age : 38
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedWed Mar 05, 2008 7:34 pm

- magjepse, dhe me pelqen thuajse me se shumti . zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sui
Mesem
Mesem
sui


Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedWed Mar 05, 2008 7:42 pm

sikur ta dini o miq sa here e kam shkruar kete leter ..
sa here e kam grisur..djegur por ajo me shfaqet para syve dhe me turturon ne keto dite vetmie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dano
Webmaster
Webmaster
Dano


Numri i postimeve : 2691
Age : 41
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedThu Mar 06, 2008 9:14 am

sui shkruajti:
sikur ta dini o miq sa here e kam shkruar kete leter ..
sa here e kam grisur..djegur por ajo me shfaqet para syve dhe me turturon ne keto dite vetmie
Je fantastike sa mir ja dike radhen mi lal ke vujt shum me sa shof Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
sui
Mesem
Mesem
sui


Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedThu Mar 06, 2008 5:55 pm

bo kaq e cuditshme te duket.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
interesant
V.I.P
V.I.P
interesant


Numri i postimeve : 294
Age : 38
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedThu Mar 06, 2008 5:58 pm

- Hmmmm Dano Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sui
Mesem
Mesem
sui


Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedThu Mar 06, 2008 6:00 pm

pastaj dhe nga shkrimet e tua duhet te them se je sh. i dashuruar......
ti nuk e di qe mendimet e shprehura ne leter shpesh i bejne te duken gjerat me te rendesishme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
interesant
V.I.P
V.I.P
interesant


Numri i postimeve : 294
Age : 38
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedThu Mar 06, 2008 6:11 pm

- Pa marr parasysh duhen te respektohen mendimet dhe ndjenjat e secilit, dhe pa ofendime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shefe
Admin
Admin
shefe


Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedThu Mar 06, 2008 6:12 pm

NORMAL ska pse te ket ofendime..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues



Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedWed May 07, 2008 12:47 pm

i dashur......
nese ndonjehere te vetme mendova se jeta ishte nje hic,nje boshllek nje gje e pakuptimte se pa nje qellim,mjaftoi te hidhja veshtrimin thelle ne detin e syve te tu,qe te kuptoja madheshtine dhe mrakulline e saj aq sa te mjaftonte te mbytesha ne ate det te qete e perpires njekohesisht qe te mund te ngrihesha ne qiell te kthehesha ne engjell ne nje krijese te bute te embel e paqesore.mjaftoi nje shikim i yti sa qe edhe te kuptoja qellimin misionin tim ne kete kete jete.ishe ti.dashuria ime ishe ti.ti me i embeli agim me i zjarrti diell me i aferti yll.ishe tie mbela e brishta dashuria ime qe zemres i mesoi tik takun,shpirtit enjten,jetes i dhe kuptimme nje veshtrim dhe me dy fjale te vetmeTE DUA NE PERJETESI.mua engjellin tend mbrojtes e shpetove ne te gjitha menyrat qe mund te shpetohet nje qenie.falemenderit per ekzistencen tende dielli im.faleminderit ne perjetesi dhe vazhdo te me duash gjithmone se kjo do ishte dhurata me e bukur qe do me beje cdo dite te jetes tone.te dua shpirt te dua.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
THE_ONE
V.I.P
V.I.P
THE_ONE


Numri i postimeve : 11
Age : 103
Location : Tek trekendeshi i bermudeve
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_minipostedThu Oct 23, 2008 7:17 pm

Isha ne nje moment prehje dhe ti ja behe!
Erdhe aq natyrshem ne kujtimin tim aq sa gjithcka u eklipsua nga yti vegim.
Largesia jone vret paksa por ndjenja jone e pamate eshte sheruesja ne cdo hap.
Besoj tani teksa me perpin cdo rrokje timen me buzet e tua zemra jote shqiperon asgje vecse te DUA!!


p.s.Ishte shume spontane dhe shume e pa copypastuar zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





leter dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: leter dashurie   leter dashurie Icon_miniposted

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
leter dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» poezi dashurie
» Poezi dashurie italisht!!!!!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: DASHURI DHE ROMANC-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
leter dashurie Icon_minipostedMon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
leter dashurie Icon_minipostedMon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
leter dashurie Icon_minipostedWed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
leter dashurie Icon_minipostedMon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
leter dashurie Icon_minipostedFri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
leter dashurie Icon_minipostedWed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
leter dashurie Icon_minipostedThu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
leter dashurie Icon_minipostedWed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
leter dashurie Icon_minipostedFri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
leter dashurie Icon_minipostedMon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
leter dashurie Icon_minipostedTue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
leter dashurie Icon_minipostedFri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
leter dashurie Icon_minipostedWed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
leter dashurie Icon_minipostedMon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
leter dashurie Icon_minipostedThu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
leter dashurie Icon_minipostedWed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
leter dashurie Icon_minipostedTue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
leter dashurie Icon_minipostedMon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
leter dashurie Icon_minipostedSun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
leter dashurie Icon_minipostedMon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
leter dashurie Icon_minipostedFri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
leter dashurie Icon_minipostedMon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
leter dashurie Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
leter dashurie Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
leter dashurie Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
leter dashurie Vote_lcapleter dashurie Voting_barleter dashurie Vote_rcap 
bukuroshja_dr (3264)
leter dashurie Vote_lcapleter dashurie Voting_barleter dashurie Vote_rcap 
Dano (2691)
leter dashurie Vote_lcapleter dashurie Voting_barleter dashurie Vote_rcap 
shefe (2005)
leter dashurie Vote_lcapleter dashurie Voting_barleter dashurie Vote_rcap 
vl_girl (1575)
leter dashurie Vote_lcapleter dashurie Voting_barleter dashurie Vote_rcap 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
leter dashurie Vote_lcapleter dashurie Voting_barleter dashurie Vote_rcap 
bianka (1499)
leter dashurie Vote_lcapleter dashurie Voting_barleter dashurie Vote_rcap 
NeighbouR (1453)
leter dashurie Vote_lcapleter dashurie Voting_barleter dashurie Vote_rcap 
patrokli (1423)
leter dashurie Vote_lcapleter dashurie Voting_barleter dashurie Vote_rcap 
CocaInE (1329)
leter dashurie Vote_lcapleter dashurie Voting_barleter dashurie Vote_rcap 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website