Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 c eshte vdekja?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
koala
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 134
Name : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: c eshte vdekja?   Sun May 11, 2008 12:53 pm

c eshte vdekja ?....keni frike nga ajo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Mon May 12, 2008 12:55 am

aiii ca pytje Very
se di....po skam frik, kur t vije t vije :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Mon May 12, 2008 10:23 am

vdekja eshte si ai momenti kur njeriu eshte duke u eksituar dhe per momentin e humbet dhe sdin ku ndodhet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Thu May 15, 2008 7:47 pm

Fundi i problemeve.
Frik se kam ,por ai momenti midis vdekjes dhe jetes ,ato secondat e fundit mendoj se jan te dhimbshme.Vdekja sme tremb por dhimbja po.Dhe sdu te vdes vetem ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Thu May 15, 2008 7:51 pm

uekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
as qe dua te mendoj per te ...aq me teper sespse kisha fjetur disa ore dhe tani ndjehem me e gjalle se kurrre......
e adhuroj jeten Rolling Eyes ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CUNI ME JAGUAR
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 6
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Tue Jun 03, 2008 3:57 pm

PO VDEKJA TANI ESHT NJE GJE nese NORMALE DO TE KISHTE THEN NJE SHOKU IM.ASKUSH NUK E DO PO ASKUSH NUK KA CTI BEJE.NJE DITE TE TERVE DO NA MARRE PRANDAJ JETA DUHET JETUAR SI TE VJEN SE KUR NUK IDIHET SI VJEN VDEKJA MUND TE VIJ NE CDO MOMENT DHE ESHT SHUM NORMALE.FRIK NUK DUHET PASUR SE ESHT NJE GJE NORMALE .UN PERSONALISHT JA KAM LE DEREN HAPUR KURDO QE TE VIJE SE SKAM CBEJ TJETER PA JOPER GJE.PO E MBYLL ME NJE THENIE: cdo gje qe vjen nga toka ne toke shkon .TUNG
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Fri Jun 20, 2008 9:46 pm

Mistreci-Vip shkruajti:
vdekja eshte si ai momenti kur njeriu eshte duke u eksituar dhe per momentin e humbet dhe sdin ku ndodhet Razz

MA RAFT PIKA SA HERE KE VDEK QE E DIKE? O dru Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Fri Jun 20, 2008 11:18 pm

sdua te flassssssssssssssss aman dhe juve me kto teme Sad

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Thu Oct 23, 2008 1:45 pm

Vdekja eshte ajo qe ja prish lezetin kesaj bote por njeriu nuk e kupton ket!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Thu Oct 23, 2008 5:28 pm

Dano shkruajti:
Vdekja eshte ajo qe ja prish lezetin kesaj bote por njeriu nuk e kupton ket!
ahah Vertet nuk e kupto dhe cfar mund te bej ne kete rast ?Fatkeqesisht nuk eshte ne doren ton kjo gje lal.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
D&G
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 11
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/10/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Tue Nov 04, 2008 12:33 pm

vdekja eshte frika e njeriut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sui
Mesem
Mesem
avatar

Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Fri Nov 07, 2008 3:02 pm

e dini perse vdesim?
vdesim sepse mekatojme
dmth vdekja eshte mekati miqte e mi
persa i perketpersonalisht si cdo etape tjeter e jetes edhe vdekja mbart emocionin dhe frikene vet.
njerzit kane gjithmone frike nga misteret dhe vdekja eshte nje mister me vete prandaj dhe na frikeson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rossi_dr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 21
Location : atje ky ndricon dielli
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Sat Nov 08, 2008 7:49 pm

Nuk e di se ceshte vdekja dhe as nuk dua ta di jo per momentin kam edhe shume gjera per te bere por ika nje dite ne varreza dhe qe prej asaj dite nuk me hiqet me nga mendja vdekja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lost
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 156
Location : hell
Name : 0
Points : 0
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Sun Nov 09, 2008 4:09 am

kalim nga nje gjendje ne nje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kinezi.forumotion.com
Albanian
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 36
Name : 0
Points : 0
Registration date : 29/10/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Sun Nov 09, 2008 7:11 pm

vdekja eshte dicka qe pritet ne cdo ore apo minut e sek gje qe nuk dihet se kur te vjen ,,,,,,,, Prandaj Mos Mendoni Asnjehere Per Te Nesermen Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Wed Dec 17, 2008 10:22 pm

vdekja ėshtė fundi i gjėthēkaje ose fryma e fundit e njeriut,edhe po u frikesove nuk mund te i ikesh dot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
e llastuara
Profesionist/e
Profesionist/e
avatar

Numri i postimeve : 18
Location : in a magic world
Name : 0
Points : 3
Registration date : 15/12/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Wed Dec 17, 2008 11:11 pm

per mua vdekja eshte gjeja me e bukur,si friksohem vdekjes fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Wed Dec 17, 2008 11:14 pm

Si ka mundesi qe nuk i friksohesh?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
e llastuara
Profesionist/e
Profesionist/e
avatar

Numri i postimeve : 18
Location : in a magic world
Name : 0
Points : 3
Registration date : 15/12/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Thu Dec 18, 2008 12:29 am

pse eshte per tiu frikesuar ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Thu Dec 18, 2008 1:45 pm

Sepse eshte vdekja pra ene si di se si osht

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Thu Dec 18, 2008 1:51 pm

vdekja esht shum e mir se i kryen te gjitha obligimet ske me asnje Very vetem i mbyll syt ne tabut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Thu Dec 18, 2008 2:04 pm

hahaha,ruana zot sa mė shumė qė ėshtė e mundur prej saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vjola
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 485
Name : 0
Points : 44
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Thu Dec 18, 2008 2:58 pm

Vdeka eshte nje gje ,Qe nuk muj as te paramendoj vdeken se wowo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Thu Dec 18, 2008 2:59 pm

qkeni ju dy me mir esht te gjitha brengat hiqen Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   Thu Dec 18, 2008 3:00 pm

uhuuuu,kukuuuuuuuuuuu,larg nesh qoftė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: c eshte vdekja?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
c eshte vdekja?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BOTA E SHKENCES {*_*} :: FILOZOFI-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website