Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 PYETSOR.......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: PYETSOR.......   Sun May 11, 2008 12:25 am

..............................

Po tė takoja Zotin? Do ti thoja

Ēfarė ėshtė lumturia absolute pėr ju?

Kapėrcimi i njė drame, lumturi tė pastėr nuk ka!!

Ēfarė ju bėn tė zgjoheni nė mėngjez?

Hera e fundit qė keni qeshur me shpirt?

Tipari kryesor i karakterit tuaj?


Defekti juaj kryesor?

Ndaj cilave gabime jeni mė tolerante?

Ndaj atyre qė janė tė korigjueshme

Me cilat personalitete identifikoheni mė shume?

Udhėtimi juaj i preferuar?

Shkrimtari juaj mė i dashur?

Kompozitori juaj i preferuar?

Cilin virtyt vlerėsoni mė shumė tek njė burrė?

Cilin virtyt vleresoni me shume tek nje Femer ?

Kėnga qė fėrshėlleni kur bėni dush?


Kėnga qė mė mbetet nė mendje

Libri qė ju la mbresė tė pashlyshme?

Filmi qė ju la mbresė tė thellė?

Piktori juaj i dashur?

Ngjyra juaj e preferuar?

Kė konsideroni si suksesin tuaj mė tė madh?

Pija juaj e preferuar?

Ēfarė ėshtė ajo pėr tė cilėn pendoheni mė shumė?

Ēfarė urreni mė shumė nė kėtė botė?

Frika juaj mė e madhe?

Nė ēfarė rastesh zgjidhni tė thoni gėnjeshtra?

Cila ėshtė motoja juaj?

Si do tė dėshironit tė vdisnit?

Po tė ndodhte tė takonit Zotit, ēfarė do ju pėlqente t’ju thoshte?

Nė ēfarė gjendjeje shpirtėrore gjendeni kohėt e fundit?

PERGJIGJUNI SINQERISHT PYETJEVE ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: PYETSOR.......   Sun May 11, 2008 12:49 am

Po tė takoja Zotin? Do ti thoja: Te du shum Very

Ēfarė ėshtė lumturia absolute pėr ju? te jesh pran familjes, shendet & mirkuptim

Kapėrcimi i njė drame, lumturi tė pastėr nuk ka!! ka ka...po vjen avash avash Razz Very

Ēfarė ju bėn tė zgjoheni nė mėngjez? deshira per te kaluar nje dite te re me njerezit qe dua :)

Hera e fundit qė keni qeshur me shpirt? pardje

Tipari kryesor i karakterit tuaj? kembengulse

Defekti juaj kryesor? nxitohem shum

Ndaj cilave gabime jeni mė tolerante? atyre qe behen pa qellim

Me cilat personalitete identifikoheni mė shume? me asnje, jam e vecant un ok

Udhėtimi juaj i preferuar? vdes te udhetoj me avion, ska rendesi ku shkoj

Shkrimtari juaj mė i dashur? N. Sparks

Kompozitori juaj i preferuar? booh Rolling Eyes

Cilin virtyt vlerėsoni mė shumė tek njė burrė? sinqeritetin

Cilin virtyt vleresoni me shume tek nje Femer? sinqeritetin :P

Kėnga qė fėrshėlleni kur bėni dush? sweet dream of rhythm and dancing... ok

Kėnga qė mė mbetet nė mendje: gjithmone kenga pare qe degjoj ne mengjes...me mbetet gjith diten ne mendje
Libri qė ju la mbresė tė pashlyshme? Dear John - N. Sparks

Filmi qė ju la mbresė tė thellė? Bella

Piktori juaj i dashur? s kam te preferuar...

Ngjyra juaj e preferuar? jeshile

Kė konsideroni si suksesin tuaj mė tė madh? te arrij te plotesoj synimin tim ne jete

Pija juaj e preferuar? rrall pi

Ēfarė ėshtė ajo pėr tė cilėn pendoheni mė shumė? s para pendohem, cfare kam bere e kam bere se kam dashur ta bej :)

Ēfarė urreni mė shumė nė kėtė botė? kriminelat

Frika juaj mė e madhe? vetmia

Nė ēfarė rastesh zgjidhni tė thoni gėnjeshtra? atehere kur sme ngelet te them gje tjeter e duhet te dal nga situata Very
Cila ėshtė motoja juaj? "Don't watch the clock. Do what it does...keep going!"

Si do tė dėshironit tė vdisnit? e qete

Po tė ndodhte tė takonit Zotit, ēfarė do ju pėlqente t’ju thoshte? te me tregonte cfare s pelqen te veprimet e mia

Nė ēfarė gjendjeje shpirtėrore gjendeni kohėt e fundit? ankth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: PYETSOR.......   Sun May 11, 2008 6:40 pm

Po tė takoja Zotin? Do ti thoja: si i bohet per noj viz ne ambasat Very
Ēfarė ėshtė lumturia absolute pėr ju? lek cocaine makine lluks fam arm shendet Razz

Kapėrcimi i njė drame, lumturi tė pastėr nuk ka!! ka ka...po vjen avash avash si karroca dylit

Ēfarė ju bėn tė zgjoheni nė mėngjez? per mos me pa endrra te keqia mo se u lodha Razz
Hera e fundit qė keni qeshur me shpirt? pardje

Tipari kryesor i karakterit tuaj? serjoziteti ne jeten reale ;)

Defekti juaj kryesor? marr flak shpejt :silent:
Ndaj cilave gabime jeni mė tolerante? kur me fikin cigaren pa dashje Razz
Me cilat personalitete identifikoheni mė shume? no coment

Udhėtimi juaj i preferuar? te kaleroj neper male
Shkrimtari juaj mė i dashur? mistreci vip

Kompozitori juaj i preferuar? kadri fusha
Cilin virtyt vlerėsoni mė shumė tek njė femer ? sinqeritetin

...

rabbit rabbit rabbit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: PYETSOR.......   Tue May 13, 2008 11:18 am


Po tė takoja Zotin? Do ti thoja (Kush te ka ba ty zot se paska ken palaqo e katil
i poshter)


Ēfarė ėshtė lumturia absolute pėr ju? (Jeta vet)

Kapėrcimi i njė drame, lumturi tė pastėr nuk ka!! (Edhe drama pjes e lumturis asht per mu)

Ēfarė ju bėn tė zgjoheni nė mėngjez? (se pys vedin hic per at pun noshta vet egzistenca jeme)

Hera e fundit qė keni qeshur me shpirt? (mram ne msn )

Tipari kryesor i karakterit tuaj? ( Aventure)


Defekti juaj kryesor? ( Jam lojnacak e hardhekgji ma shum se duhet)

Ndaj cilave gabime jeni mė tolerante? (nuk jam tolerant vetem karshi krimit dhe vrasjeve tjerat i disponoj vet dhe nuk kam problem me to kshtu qi i toleroj tana pa perjashtim)


Me cilat personalitete identifikoheni mė shume? (vedin dhe nuk e krahasoj dhe sme duket se me ngjan apo i ngjaj kuj)

Udhėtimi juaj i preferuar? ( Shkoder )

Shkrimtari juaj mė i dashur? (Fishta)

Kompozitori juaj i preferuar? (Beethoven-Schubert ne muzik dhe ne opera Verdi-Rossini)

Cilin virtyt vlerėsoni mė shumė tek njė burrė? (Inteligjenca dhe fisnikria)

Cilin virtyt vleresoni me shume tek nje Femer ? (Inteligjenc-konfidenc)

Kėnga qė fėrshėlleni kur bėni dush? (asnji)


Kėnga qė mė mbetet nė mendje (Varet por zakonisht Old Crooners)

Libri qė ju la mbresė tė pashlyshme? (Anji)

Filmi qė ju la mbresė tė thellė? (si maj men sepse mresen e kam momentale)

Piktori juaj i dashur? ( Nineta Verbica )

Ngjyra juaj e preferuar? (skam mpelqejn tana)

Kė konsideroni si suksesin tuaj mė tė madh? ( Njohurit dhe Eksperiencen e 11 vjetve te funit te jets teme)

Pija juaj e preferuar? (Vene)

Ēfarė ėshtė ajo pėr tė cilėn pendoheni mė shumė? (se la vedin me me met nakel gjanat por kur coj zanin kur bahem me nerva me 2 rrushat e mi)

Ēfarė urreni mė shumė nė kėtė botė? (Nuk urrej dhe luftoj kuner urrejtjes mrena vedit kur e kuptoj gjithsesi nuk me pelqejn as vrasja e as krimi)

Frika juaj mė e madhe? (2 djemt qi kam)

Nė ēfarė rastesh zgjidhni tė thoni gėnjeshtra? (Kur me duhen sezban nuk me pelqen me rrejt per qef )

Cila ėshtė motoja juaj? (Jeta asht ma e thjesht dhe ma e bukur se na paraqitet)

Si do tė dėshironit tė vdisnit? (tu ba seks )

Po tė ndodhte tė takonit Zotit, ēfarė do ju pėlqente t’ju thoshte? ( me fal se e di se se meritoj besimin tuj)

Nė ēfarė gjendjeje shpirtėrore gjendeni kohėt e fundit? (Cool 12 munohem ta maj oren gjithmone sepse si thash ma siper jeta asht ma e thjesht dhe ma e bukur se duket kshtu qi pse me prish terezin kot kur s'rregullon gja. )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: PYETSOR.......   Tue May 13, 2008 11:56 am

Po tė takoja Zotin? Do ti thoja --- FALEMINDERIT O ZOT QE ME KE LEDHATUAR NE KETE JETE

Ēfarė ėshtė lumturia absolute pėr ju? --- PER MUA ABSOLUTE ESHTE KJO QE PO JETOJ

Kapėrcimi i njė drame, lumturi tė pastėr nuk ka!!----VARET NGA GJURMET QE TE LE........

Ēfarė ju bėn tė zgjoheni nė mėngjez? ----- SHKOLLA E KALAMAJVE Smile

Hera e fundit qė keni qeshur me shpirt?--- MBREME ME BURRIN DHE ME CUNIN TIM, KUR BEHEN DY NUK MBAHEN

Tipari kryesor i karakterit tuaj? ---E DREJTPERDREJTE , ATE QE KAM TA THEM NE SY.


Defekti juaj kryesor?--- TE ISHA PAK ME E GJATE

Ndaj cilave gabime jeni mė tolerante? --- PERVEC GENJESHTRES QE NUK E FAL, TE GJITHA I TOLEROJ.

Ndaj atyre qė janė tė korigjueshme ---- PATJETER QE JAP DHE KONTRIBUTIN TIM NE KORRIGJIM. TOLEROJ.

Me cilat personalitete identifikoheni mė shume? --- TE HUMORIT DHE TE MUZIKES

Udhėtimi juaj i preferuar?--- KARAIBE DHE BRAZIL I KAM FIKSIM, HONG KONG PER KRISHTLINDJE.

Shkrimtari juaj mė i dashur?--- DIANA CULI, PER MOMENTIN ME PELQEN DAN BROWN

Kompozitori juaj i preferuar?--- VIVALDI, BETHOVEN, SHTRAUS....... EDHE AGIM KRAJKA.

Cilin virtyt vlerėsoni mė shumė tek njė burrė?--- RESPEKTI NDAJ MEJE I KOMPESON TE GJITHA

Cilin virtyt vleresoni me shume tek nje Femer ?---SINQERITETIN DHE TOLERANCEN

Kėnga qė fėrshėlleni kur bėni dush? ---NUK FISHKELLEJ SE E KAM ME RADIO --DEGJOJ KENGE. Very


Kėnga qė mė mbetet nė mendje ---- E FUNDIT QE DEGJOJ

Libri qė ju la mbresė tė pashlyshme? --- KODI I DA VINCIT, KAM KOHE QE NUK LEXOJ SHUME.

Filmi qė ju la mbresė tė thellė?-ME PELQEJNE TE GJITHE FILMAT ROMANTIKE-ROMANCE NE TRENIN ORIENT EKSPRES

Piktori juaj i dashur?---MICHELANGELO, EDHE REMBRANDT

Ngjyra juaj e preferuar? - E BARDHA

Kė konsideroni si suksesin tuaj mė tė madh? --- FALJEN, PER MUA ESHTE E SHENJTE.

Pija juaj e preferuar? --- LENGJET E FRUTAVE

Ēfarė ėshtė ajo pėr tė cilėn pendoheni mė shumė? -- SA HERE I BERTAS KALAMAJVE

Ēfarė urreni mė shumė nė kėtė botė? - GENJESHTREN, MASHTRIMIN, HIPOKRIZINE.

Frika juaj mė e madhe?---NATA PA DRITA DHE HENE, TERMETI, MIU, GJARPRI.

Nė ēfarė rastesh zgjidhni tė thoni gėnjeshtra?---NDONJEHERE PER KALAMAJTE KUR MUNGOJNE NE SHKOLLE, NUK PARA GENJEJ.

Cila ėshtė motoja juaj?- KALAMAJTE, TE BEHEN TE ZOTE DHE VETE TE KEM NJE PLEQERI TE QETE.

Si do tė dėshironit tė vdisnit? --- NE GJUME-TAK FAK.

Po tė ndodhte tė takonit Zotit, ēfarė do ju pėlqente t’ju thoshte?--TE LUMTE BIJA IME,PER CDO GJE QE KE BERE.

Nė ēfarė gjendjeje shpirtėrore gjendeni kohėt e fundit? --- ANKTH, STRES, PER PERGJIGJET QE DUA TE MARR, PO SHYQYR QE KEMI HUMORIN NE SHPIRT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: PYETSOR.......   Thu May 22, 2008 3:41 am

Po tė takoja Zotin? Do ti thoja===TREGO MESHIRE PER KETE BOTE

Ēfarė ėshtė lumturia absolute pėr ju? TE SHIKOI NJERZIT EMI TE JENE TE LUMTUR

Kapėrcimi i njė drame, lumturi tė pastėr nuk ka!! BESOI SE KA..

Ēfarė ju bėn tė zgjoheni nė mėngjez? TE SHKOI NE PUNE Smile

Hera e fundit qė keni qeshur me shpirt? PARA SHUME KOHESH

Tipari kryesor i karakterit tuaj? SINQERITETI


Defekti juaj kryesor? TOLERANT..

Ndaj cilave gabime jeni mė tolerante? NDAJ ATYRE KUR KAM UNE GABIM

Ndaj atyre qė janė tė korigjueshme

Me cilat personalitete identifikoheni mė shume? ME TE MUZIKES

Udhėtimi juaj i preferuar? NE LAS VEGAS..:d

Shkrimtari juaj mė i dashur? SKAM

Kompozitori juaj i preferuar? SKAM

Cilin virtyt vlerėsoni mė shumė tek njė burr?

Cilin virtyt vleresoni me shume tek nje Femer ? SINQERITETIN TOLARANCEN

Kėnga qė fėrshėlleni kur bėni dush? HMM VARET CFARE KENGE DO KEM DEGJUAR ME PARE


Kėnga qė mė mbetet nė mendje KAM CA VARET CFARE DO KEM DEGJUAR ME PARE

Libri qė ju la mbresė tė pashlyshme? SI PREFEROI

Filmi qė ju la mbresė tė thellė?OHH NE KETO MOMENTE NUK E MBAJ MENT TITULLIN PO R ESHTE ME DENIS MOORE DHE ME NJE TE DASHURIN E SAJ QE VRITET EDHE KTHEHET NE E FANTAZME..:P

Piktori juaj i dashur?SKAM

Ngjyra juaj e preferuar? BLU E KUQE

Kė konsideroni si suksesin tuaj mė tė madh? QE I DAL MBAN VETEM CDO PROB QE KAM

Pija juaj e preferuar? LENG FRUTASH

Ēfarė ėshtė ajo pėr tė cilėn pendoheni mė shumė? KUR TREGOHEM I SINQERTE NE PERSONA QE NUK E MERITOJNE

Ēfarė urreni mė shumė nė kėtė botė? GJITHE BOTEN

Frika juaj mė e madhe? SEMNDUTJET

Nė ēfarė rastesh zgjidhni tė thoni gėnjeshtra? KUR NDJEHEM NE PRESION

Cila ėshtė motoja juaj? TE ARRIJ QELLIMET QE KAM VENE NE JETE

Si do tė dėshironit tė vdisnit? PA BERE TE TJERE TE VUAJN PER SHAKUN TIM

Po tė ndodhte tė takonit Zotit, ēfarė do ju pėlqente t’ju thoshte? MIRE SE ERDHE NE PARAJSE..:P
Nė ēfarė gjendjeje shpirtėrore gjendeni kohėt e fundit? CKA MIRE DO TE THOJA..

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: PYETSOR.......   Thu May 22, 2008 1:02 pm

1~)Po tė takoja Zotin? Do ti thoja: TI JE AI QE E KA BERE BOTEN LEMSH?NESE ME PERGJIGJET PO ,DO I THOSHA :
KUR KE NDERMEND ME E RREGULLU ?
NESE THOT JO ,DO I KERKOJA TE DELETONTE DISA GJERA NGA BOTA OSE JETA.

1-RESPEKT PER JETEN DHE NJERZIT !
2-TE ZHDUKTE RRACIZMIN !
3-BARAZI GJINORE !
4-TE SILLTE NE KET BOT NDONJE TE MENCUR QE TE SHPIKTE NDONJE GJE QE TA NXIRRTE JASHTE LOJE "ARIN E ZI" naften....
5-DO TI KERKOJA QE TE NA MESONTE TE FLISNIM GJUHEN E PAQES KUDO ....

2~)Ēfarė ėshtė lumturia absolute pėr ju?TE KEM NE KRAH NJERIUN QE DUA DHE TE JETOJ ME ATA QE DUA VERTET .

3~)Kapėrcimi i njė drame, lumturi tė pastėr nuk ka!! KA VETEM PASOJA DHE NDYSHIM NGA PERSONI QE ISHE ,NJE DRAM TE BEN ME TE KEQ OSE ME TE MIRE,ME TE FORT OSE ME TE DOBET .VARET NGA PERSONALITETI I PERSONIT .PO LUMTURI PAS NJE DRAME SE BESOJ ,DO VIJ QETESIJA POR JO HARRESA......

4~)Ēfarė ju bėn tė zgjoheni nė mėngjez? VETEM SHPRESA ,PER DITE ME TE MIRA.

5~)Hera e fundit qė keni qeshur me shpirt? PARDJE

6~)Tipari kryesor i karakterit tuaj? TEPER E BUT DHE E QETE .

7~)Defekti juaj kryesor? PO KJO ,TEPER E BUT DHE E QETE.

8~)Ndaj cilave gabime jeni mė tolerante? NDAJ ATYRE GABIMEVE QE NUK KANE PASOJA TE PA RIPARUSHME MBI JETEN DHE PERSONALITETIN E DIKUJT.

9~)Me cilat personalitete identifikoheni mė shume? Very ME GJYSHEN TIME ,KEMI NJE MENYRE TE MENDUARI....

10~)Udhėtimi juaj i preferuar? SE KAM BERE ,POR SHPRESOJ TA BEJ NJE DIT .RRETH BOTES PER 100 DITE DO ISHTE BUKUR.

11~)Shkrimtari juaj mė i dashur? ELVIRA DONE

12~)Kompozitori juaj i preferuar? -

13~)Cilin virtyt vlerėsoni mė shumė tek njė burr?TE QENIT NJERI DHE TE MENDUARIT POZITIV.

14~)Cilin virtyt vleresoni me shume tek nje Femer ? E NJEJTA GJE ,TE QENIT FEMER (FEMINILITETIN)DHE TE MENDUARIT POZITIV.

15~)Kėnga qė fėrshėlleni kur bėni dush? TE NDRYSHME

16~)Libri qė ju la mbresė tė pashlyshme?"DASHURI NE KOHEN E KOLERES "DHE "DASHURI E HUAJ"

17~)Filmi qė ju la mbresė tė thellė?-KA SHUM ,PO DISI ME I VECANTI "NJERKA"ME SUSAN SARANDON DHE JULIA ROBERTS

18~)Piktori juaj i dashur? MONE

19~)Ēfarė urreni mė shumė nė kėtė botė?NJERZIT JUSTIFIKOJNE VETEN KUR BEJNE GABIME TE RENDA.

20~)Ngjyra juaj e preferuar? VESH DHE PREFEROJ TE ZEZEN .PO ME PELQEN TI SHOH NGJYRAT TEK TE TJERET .VET NUK GUXOJ TE VESH NGJYRA TE FORTA

21~)Kė konsideroni si suksesin tuaj mė tė madh?RESPEKTIN DHE DASHURIN E PA INMPONUAR QE KAN NJERZIT E MI PER MUA.

22~)Pija juaj e preferuar? UJI

23~)Ēfarė ėshtė ajo pėr tė cilėn pendoheni mė shumė? QE JAM RRIT PERPARA KOHE.

24~)Frika juaj mė e madhe?TE MOS JETOJ AQ GJAT SA TE IKI E KENAQUR NGA KJO BOT.

25~)Nė ēfarė rastesh zgjidhni tė thoni gėnjeshtra?KUR SDU TE JAP SHPJEGIME DHE PER TE DAL NGA SITUATAT NDONJEHERE

26~)Cila ėshtė motoja juaj?TE BEJE ENDRRAT E MIJA REALITET

27~)Si do tė dėshironit tė vdisnit?SI NJE NJERI QE EDHE PAS VDEKJES DO JETOJ NE ATO QE KA LENE PAS .

28~)Po tė ndodhte tė takonit Zotit, ēfarė do ju pėlqente t’ju thoshte? TE ME JEPTE FJALEN SE DO RILINDJA EDHE NJEHERE ok

29~)Nė ēfarė gjendjeje shpirtėrore gjendeni kohėt e fundit?NE NJE GJENDJE LUMTURIE TE KUFIZUAR .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: PYETSOR.......   Sat Jun 14, 2008 2:23 am

Po tė takoja Zotin? Do ti thoja faleminderit qe me ke bere kjo qe jam

Ēfarė ėshtė lumturia absolute pėr ju? te realizoj endrren time,e te kem sa me pak sprova

Kapėrcimi i njė drame, lumturi tė pastėr nuk ka!!ka si jo......

Ēfarė ju bėn tė zgjoheni nė mėngjez?ideja qe sot kam shume per te bere

Hera e fundit qė keni qeshur me shpirt?Pardje ........... Very

Tipari kryesor i karakterit tuaj? sinqeriteti,toleranca


Defekti juaj kryesor?Nevrike, Sad tolerance e tepruar

Ndaj cilave gabime jeni mė tolerante? Ndaj atyre qe skane pasoja te medha

Ndaj atyre qė janė tė korigjueshme....

Me cilat personalitete identifikoheni mė shume?Skam,nese do te perpiqem te jem si nje tjeter kush do te jete si une????

Udhėtimi juaj i preferuar?Te shkoj neper vende bregdetare

Shkrimtari juaj mė i dashur?Daniel Steell

Kompozitori juaj i preferuar?....

Cilin virtyt vlerėsoni mė shumė tek njė burrė?Respektin

Cilin virtyt vleresoni me shume tek nje Femer ?Maturine ne te folur

Kėnga qė fėrshėlleni kur bėni dush?.......


Kėnga qė mė mbetet nė mendje e fundit qe degjoj

Libri qė ju la mbresė tė pashlyshme?Dashuri ne koherat e koleres

Filmi qė ju la mbresė tė thellė?Taxi

Piktori juaj i dashur?me pelqejne pikturat e bukura ska rendesi kush i ka punuar

Ngjyra juaj e preferuar? E kalter,e zeze

Kė konsideroni si suksesin tuaj mė tė madh?Te arrij te realizoj endrren time

Pija juaj e preferuar?Leng frutash

Ēfarė ėshtė ajo pėr tė cilėn pendoheni mė shumė?KUr shfrytezoj kohen kot

Ēfarė urreni mė shumė nė kėtė botė?Servilizmin

Frika juaj mė e madhe?Vetmia,miu

Nė ēfarė rastesh zgjidhni tė thoni gėnjeshtra?Atehere kur me duhet te dal nga situata

Cila ėshtė motoja juaj?Jeto,shumica e njerezve vetem ekzistojne

Si do tė dėshironit tė vdisnit?duke bere dicka te mire

Po tė ndodhte tė takonit Zotit, ēfarė do ju pėlqente t’ju thoshte?Je e falur per gjithcka ke bere

Nė ēfarė gjendjeje shpirtėrore gjendeni kohėt e fundit? Te kenaqshme Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 169
Name : 0
Points : 0
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: PYETSOR   Wed Jun 25, 2008 2:53 pm

PO TE TAKOJA ZOTIN DO TI THOJA- FL QE ME BERE KAQ TE MIRE
CFARE ESHRE LUMTURIA APSOLUTE PER JU- TE BEHEM JURISTE E ZONJA
KAPECIMI I NJE DRAME,LUMTURI TE PASTER NUK KA- KA LUMTURI DHE TE PASTER SHUME
CFARE JU BEN TE ZGJOHENI NE MENGJES-IDEJA SE DO TE SHKOJ NE SHKOLLE
HERA E FUNDIT QE KENI QESHUR ME GJITHE SHPIRT--NUK E MBAJ MEND
TIPARI KRYESOR I KARAKTERIT TUAJ---TOLERANCA
DIFEKTI JUAJ KRYESOR ---SHPIRTBUTESIA PER ATA QE NUK E MERITOJNE
NDAJ CILAVE GABIME JENI ME SHUME TOLERANTE--NDAJ GABIMEVE TE VOGLA
ME CILAT PERSONALITETE IDENTIFIKOHENI ME SHUME----ME ASNJE JAM VETVETJA
UDHETIMI JUAJ I PREFERUAR---TE SHKOJ NE MAL
SHKRIMTARI JUAJ ME I DASHUR-GORKI
KOMPOZITORI JUAJ I PREFERUAR--BETHOVEN
CILIN VIRTYT VLERESONI ME SHUME TEK NJE BURRE----TOLERANCEN DHE QYTETARINE
CILIN VITYT VLERESONI ME SHUME TEK NJE FEMER---NDERSHMERINE
KENGA QE KENDONI NE DUSH----PICOLO GRAND AMORE
KENGA QE ME MBETET NE MENDJE---E FUNDIT QE DEGJOJ
LIBRI QE ME LA MBRESE TE PASHLYESHME---CIFUTKA E TOLEDOS
FILMI QE JU LA MBRESE TE PASHLYESHME---MISTIC PICA
PIKTORI JUAJ ME I DASHUR---PIKASO ,VAN GOG,
NGJYRA JUAJ E PREFERUAR-----E KUQA DHE E VERDHA E ARTE
KE KONSIDERONI SI SUKSESIN ME TE MADH--TE REALIZOJ ENDERAT E MIA
NE CFARE RASTESH GENJENI-PER TE DALE NGA SITUATA
PIJA JUAJ E PREFERUAR--RED BULL
CFARE ESHTE AJO PER TE CILEN ME SHUME--KUR BEJ NDONJE GABIM
CFARE URRENI ME SHUME NE KETE BOTE--INJORANCEN
FRIKA JUAJ ME E MADHE--GJARPRI DHE VETMINE
SI DO TE DESHIRONIT TE VDISNIT---NUK DUA TE VDES FARE
NE CFARE GJENDJE SHPIRTERORE JENI KOHET E FUNDIT-----TE KEQE SHUME

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PYETSOR.......   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PYETSOR.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: TEMA SHOQERORE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website