Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 ZYRA E AVOKATIT....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: ZYRA E AVOKATIT....   Sat May 10, 2008 12:24 am

E KE ME PAMJE NGA DETI AVOKAT...
MAJTAS KE DHE NJE PALESTER PRESIDENCIALE KU PER MOMENTIM VEMI VETEM SHEFJA DHE UN ...
MIRE SE TE VISH .... Very Very zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Avokati i Gotikes
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 8
Name : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

MesazhTitulli: Re: ZYRA E AVOKATIT....   Sat May 10, 2008 12:35 am

Flm Presidente

Shum mire, me pelqen si vend dhe si zyre, sidomos palestra se avokati ka nevoje per palester nuk rri dot pa stervitje Very

Ju pershendes te gjithve pa perjashtim , por ne vecanti Presidenten time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: ZYRA E AVOKATIT....   Sun May 11, 2008 1:06 pm

T'pershnes Avokat njiher
Avokat ta marsha kam nevoj per nimen tane
se me duket kja presidentja Gotika me ka marr me sy te keq
e ta pa te duhet me mrojt s
e me duket dan me me pushu prej dallavereve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Avokati i Gotikes
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 8
Name : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

MesazhTitulli: Re: ZYRA E AVOKATIT....   Tue May 13, 2008 7:48 pm

Dashnoro do flas me Gotiken qe te marre me sy te mire e te mos arrije puna deri aty sa te te pushoje .... Presidenten e kemi yll bote , nuk ma do mendja te marre ate vendim .. Gjtihsesi ta garantoj un si avokat qe do vazhdosh akoma me dallaveret pasi te flas me Presidenten gjithcka do jete nrregull

Respekt nga une dhe kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ZYRA E AVOKATIT....   Tue May 13, 2008 8:38 pm

Basketball Basketball Basketball sapo dola nga palestra dhe ca goje te keqija me thane se zoti nelush i mbiquajtur DASHNORI paska ankesa ndaj meje....duke pare dhe procesverbalin mbi tavolinen tuaj kjo gje eshte dicka me shume se thashethem scratch scratch scratch scratch


flasim i nderuar avokat ;)
pershendetje yllo zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: ZYRA E AVOKATIT....   Wed May 14, 2008 12:47 pm

Tjeta jote avokat e te pershnes ta marsha
Si asht tu me ec qeshtje jeme mar Avokat
a thu munena me fitu naj gja prej ksaj presidentes mar
apo ka munsi me hum ma shum
si i kam shancet ta marsha
se nuk du me hum ja pa du me fitu vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ZYRA E AVOKATIT....   Mon May 19, 2008 1:47 pm

AVOKAT SI TE KAM GOTIKA TY MO Very geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ZYRA E AVOKATIT....   Mon May 19, 2008 1:47 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
Tjeta jote avokat e te pershnes ta marsha
Si asht tu me ec qeshtje jeme mar Avokat
a thu munena me fitu naj gja prej ksaj presidentes mar
apo ka munsi me hum ma shum
si i kam shancet ta marsha
se nuk du me hum ja pa du me fitu vetem

:| geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: ZYRA E AVOKATIT....   Sat May 24, 2008 10:24 am

avokato ))

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ZYRA E AVOKATIT....   Tue Feb 17, 2009 11:48 pm

shefe shkruajti:
avokato ))
Smile
shtrigeeeeeeeeeeeeeeeee
ke zyra ime svjen ti Smile

zemer zemer zemer ec ktu

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ZYRA E AVOKATIT....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ZYRA E AVOKATIT....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: SELIA DALLAVEREXHIJVE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website