Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Fri May 09, 2008 9:56 pm

loli zyren e ke pa penxhere hahahahahahahahhhaaaa
po t vej i freskuse perball tavolines ene boll e ke Razz ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Fri May 09, 2008 10:46 pm

me mire qe eka pa penxhere mi...se kur i bie fyellit nuk shqteson njeri ok ok ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lolita agjentja dallavere
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 145
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Sat May 10, 2008 12:14 am

hahahahhhahah ma hape zyren presidentja ime kot sthem une qe te kam yll .sa per dritaren ska problem fresk duam.dhe po te na dale ndonje pune urgjente spresim me dale nga dera po hidhem direkt nga dritarja fyellin ne dore dhe.......e din vete hahhahahahhaha ku celiiiiiiiiiiiiiiiii non Very Very lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Avokati i Gotikes
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 8
Name : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Sat May 10, 2008 12:26 am

Lolita agjente me seksi se ty skam pa Embarassed Razz

Te pershendes Agjente Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Sat May 10, 2008 10:53 pm

Na moj Agjente mos punon me FBI ti mi dreq? Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Sun May 11, 2008 12:56 pm

Mire se te gjeta maj lolita seksi qi mas deksha pa me lolitu edhe mu ishalla. I kam depules lolitat me minifun sidomos ao qi jan bukura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Sun May 11, 2008 1:46 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
Mire se te gjeta maj lolita seksi qi mas deksha pa me lolitu edhe mu ishalla. I kam depules lolitat me minifun sidomos ao qi jan bukura.

HAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAA DASHO, SIDOMOS ATO ME MINIFUND ME FLUTURA QE JA BEJNE FERR FERR NGA ERA.

LOLIIIIIIII KU JE RI, PO MBLIDHEN NJEREZIT ME PA TALENTIN TAT Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lolita agjentja dallavere
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 145
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Sun May 11, 2008 4:30 pm

keto dite jam shume e zene me pune kemi kap nja dy persona te dyshuar po nuk vonohem .Prap ketu jam njehere me fyell dhe nje here ne kekim e siper
hahahahahahahahha zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lolita agjentja dallavere
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 145
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Sun May 11, 2008 4:32 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
Mire se te gjeta maj lolita seksi qi mas deksha pa me lolitu edhe mu ishalla. I kam depules lolitat me minifun sidomos ao qi jan bukura.
Po agjente seksi me ke dashnoro po gjat dites jam me pantallona pune dashnoro vetem fund jave mundesh me me pa me mini funde .Po kam hallin se te thahet goja per uje apo seshte dhe nxehte hahahahahahahahahha Very zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lolita agjentja dallavere
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 145
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Sun May 11, 2008 4:34 pm

Avokati i Gotikes shkruajti:
Lolita agjente me seksi se ty skam pa Embarassed Razz

Te pershendes Agjente Very
Te pershendes shume lal je tamam avokat i zoti e ke dhene proven )) zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lolita agjentja dallavere
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 145
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Sun May 11, 2008 4:36 pm

Dano shkruajti:
Na moj Agjente mos punon me FBI ti mi dreq? Very
hahahahhahah po ku i dihet Dano djali i kemi dhene provat
Te pershzndes fort zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Thu May 22, 2008 3:48 am

LOLI SI I BEHET QE DUA TE BEHEM PARTENERI JOT UNE MI...NE CESHTJET E KRIMEVE EKAM FJALEN EDHE TE PUNOJME BASHK

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Sat May 24, 2008 10:15 am

pershendetje lolita zemer

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
lolita agjentja dallavere
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 145
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   Tue May 27, 2008 11:15 pm

GLOOR shkruajti:
LOLI SI I BEHET QE DUA TE BEHEM PARTENERI JOT UNE MI...NE CESHTJET E KRIMEVE EKAM FJALEN EDHE TE PUNOJME BASHK

ne radhe te pare te provojme ok do besh prova e kisha fjalen nqs je i afte deren e ke te hapur dhe fillon punen direkt por duhesh te jesh vigjilent se fbi i don gjakftohte ne detyre hahahahahhahahh Very kush te dali para O dru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
agjentja lolita ne ndihmen tuaj.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» [Opsioni tė Re] Hashtag # nė forumėt tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: SELIA DALLAVEREXHIJVE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website