Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Fri May 09, 2008 9:04 pm

DASHNORO PO TE JAP I DHOM GJUMI SE ATE DO PER ZYR TI YLLO Very zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Fri May 09, 2008 9:05 pm

hahahahhaaha gjith meshkujt bashke Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Fri May 09, 2008 9:07 pm

CA DO RE ME MESHKUJT TI KE DHOMA GJUMIT E DASHIT Razz Razz
DO DHOM GJUMI TI
PO IK RE TE COSA NOSTRA APO SE KE VIL FARE Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Sun May 11, 2008 1:09 pm

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
DASHNORO PO TE JAP I DHOM GJUMI SE ATE DO PER ZYR TI YLLO Very zemer
E vertet maj shpirt sa mir ma din hallin mire
pa problemi asht se me duhet edhe dikush me inaguru
kshtu qi ne pritje jam per naj mysafire si puna jote maj shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Sun May 11, 2008 1:13 pm

HAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAAA TE MARRTE E MIRA TE MARRTE
HAHHAHAAHAHHHAHAHAHAAHAHAAAA zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Sun May 11, 2008 1:35 pm

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
HAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAAA TE MARRTE E MIRA TE MARRTE
HAHHAHAAHAHHHAHAHAHAAHAHAAAA zemer

Na marrt e mira bashk maj shpirt kaqi te kam shpirt se na kishte knaq prejmen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Sun May 11, 2008 1:42 pm

DASHO TA GEZOSH DHOMEN....... TOTAL VETEM PER VEHTE E KE. Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Sun May 11, 2008 1:54 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
DASHO TA GEZOSH DHOMEN....... TOTAL VETEM PER VEHTE E KE. Very Very
Me vjen keq mami jami Ariel (Shefja seksi)
kush vjen ktu te dhoma jeme
duhet sezban mu ul ne krevatin tem
mu zhdesh krejt
me ba pak dashni me mu
mu knaq krejt te dy bashk
para se me ik me ligj duhet me lan
mrapa bikinit tuj si suvenir
e masanej me knaqsi pranohet largimi
Kjo asht dhom dashniet vetem shpirt
hyne mren krevati 10 metrosh te pret
kuptohet vetem femnave ju lejohet hymja
mashkujt jan te papranushem me ligj.
Tash mire se vini se pres vizitat tuja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Sun May 11, 2008 5:54 pm

HAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA PO UNE VEC ME T'LON BISHTIN E PESHKUT Very Very

PO SI I BOHET HALLIT KUR DUHET ME PAS NANJI MUHABET TJETER Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Sun May 11, 2008 6:28 pm

HO MI KLONE MOS U MERZIT TE KOMET E KREVATIT I KOM SHTRU I POSTIQE ULET ATY DHE NA NIGJON KA DHE LAPTOPIN AFER Razz Razz Razz Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Sun May 11, 2008 7:46 pm

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
HO MI KLONE MOS U MERZIT TE KOMET E KREVATIT I KOM SHTRU I POSTIQE ULET ATY DHE NA NIGJON KA DHE LAPTOPIN AFER Razz Razz Razz Very
Pa maj shpirt me knaqsi uluni ku te doni ju
vetem ju lutem zhdeshuni sa te hyni te dera
se per nrysh nuk ju hapi deren
ae shoqni e muhabet bajm sa te doni ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rose
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 22
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Wed May 14, 2008 7:35 pm

a lejohet te rri me rroba banjoje? tanga i kam,dont worry lol! :geek:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Wed May 14, 2008 9:14 pm

rose shkruajti:
a lejohet te rri me rroba banjoje? tanga i kam,dont worry lol! :geek:
Welcome babe
I would love to have your company me rroba banjo
I'm never worried femna ne rroba banjo me make me happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Mon May 19, 2008 1:46 pm

HIIIIIIIIIIIIIIIIIIII CASANOVAAAAAAAAAAAAAA geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Tue May 20, 2008 12:35 pm

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
HIIIIIIIIIIIIIIIIIIII CASANOVAAAAAAAAAAAAAA geek geek

Hi sex bomb
blondie
Kiss Kiss
zemer
zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Tue May 20, 2008 12:43 pm


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Sat May 24, 2008 10:18 am

tak tak tak a te hy dhe une ktu?

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Tue May 27, 2008 9:57 am

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:

shefe shkruajti:
tak tak tak a te hy dhe une ktu?

Oh mire se erdhe ju te dy shpirtat siper dhe ju pershnes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Tue May 27, 2008 10:27 am

mir se te gjetem naqeeeeeeeeeee kiss

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Wed May 28, 2008 10:40 am

shefe shkruajti:
mir se te gjetem naqeeeeeeeeeee kiss

Mire se erdhe maj shpirt e na hajde kajher se vetem qefi na bahet me pas pranin tane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Wed May 28, 2008 11:03 am

erdha mar erdha po ku je ti Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   Wed May 28, 2008 1:21 pm

shefe shkruajti:
erdha mar erdha po ku je ti Very

Po vetem nuk rrihet ktu maj shpirt kastan dal ka forumi shkodran
http://shkodra.ws/forum/index.php kur nuk ka njerz ktej, kshtu qi atje me ke shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CAZANOVA DALLAVEREVE DASHNORI SHKODRAN NE DHOMEN E TIJ TE GJUMIT.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: SELIA DALLAVEREXHIJVE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website