Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 NEPER SKUTAT E FANTAZISE......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Fri May 09, 2008 1:44 am

VARGJE TUAJAT QE DALIN THELLE NGA SKUTAT E FANTAZISE .......


.............


aq me shume qe kerkoj
te dal.....
aq me shume terheqese behet fantazia
cirrem dhe trokas ne portat e ferrit
per te shpetuar
ndjenjat e mia.....
te ftohta te akullta
gjykuese ....
ndjenja te akullta qe ftohin
deri diku intriguese
kerkova pa faj
te shpetoja veten
por pafajsia ishte larguar
ndaj endem akoma rrugeve te mendjes
duke fantazuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Fri May 09, 2008 1:48 am

............................


shirat e mashtrimit
me lagen floket
u laga nga neveria
kerkova me mundim dhe urrejtje
te dilja nga fantazia
por kerkova gjate
ne labirintin e fantazise
u enda me kot e lodhur
brigjeve te marrezise
kureshtja si shtrige
bente magji
dhe me terhiqte pas vetes
dhe un e lodhur e ndiqja pas
me nje hap te lodhur por ndjelles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Fri May 09, 2008 1:52 am

ne boten e verber
hapa syte
erresire dhe mjergull
rrufe dhe gjemim
shira lotesh
nen shkrepetim..
e thelle ne ate nate obscure
e pashe vetn buze nje gremine
me thonj te pergjakur
shkembijt corra
e me pas
fytyren time...
vazhdoja te bija
pafundesisht
ne fund te asaj gremine...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Fri May 09, 2008 1:59 am

burgu i trillimeve mu fanit
ne enderr nje nate
u zhyta ne te pa ditur
se do te qendroja gjate....
ndeshkime... hekura
pranga ...zinxhire
rober dhe gardiane...
endeshin neper erresire
per te trilluar me mire....
kerkova dhe vete
po s dita c deshiroja..
shpirti i verber me drejtoi
drejt rruges qorre
qe po trilloja....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Fri May 09, 2008 2:22 am

Mos me Bej te Hap ShexSipirin Tani.. ok ok M'Fal qe te prisah temen po nuk i rezistova dote.. rabbit lol! lol!

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Fri May 09, 2008 2:58 am

GLOOR shkruajti:
Mos me Bej te Hap ShexSipirin Tani.. ok ok M'Fal qe te prisah temen po nuk i rezistova dote.. rabbit lol! lol!
UN VET HAPA ZEMREN Razz Razz MUNDOHU DHE TI LERE SHEKSPIRIN ATY KU ESHT Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Fri May 09, 2008 3:00 am

...........................


ne rrethin vicioz te mendjes
ku fantazia troket rralle
u gjeta e strukur
diku...
as e vdekur as e gjalle
tik tak
tik tak...
degjohet
ne ate qetesi
qe me rrethon...
pushoj syte diku ne pafundesi
eshte zemra ime ajo qe me tremb....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Sat May 10, 2008 12:33 am

HEJ
PAS NJE DITE TE KENDESHME
PERSERI BOSH
JAM ZBRAZUR SI NJE KUPE VERE
QE SYTE ME JOSH .....
PAKETA E HEDHUR POSHTE
NE NJE CEP DHOME
NJE TAVULL E MBUSHUR ME FILTRA
TE SHTYPURA E SI
NE GJENDJE KOME....
SYTE NGULITUR DIKU
NE NJE PIK BOSHE PA KUPTIM
ZEMRA KISH HARRUAR TE RRIHTE
NDOSHTA SE KISH GABIM....
VETEM CA PIKA SHIU
PRISHNIN MONOTONIN E VDEKUR
NJE LULE PA NGJYRE NE VAZO
HARRUAR THARE E TRETUR...
KASETA MEMORJES ISH BOSH
ISH SHKATERRUAR FARE SHIRITI
PAUZ E MBAJTA GJATE
KUR U SHFAQ NJE IMAZH I YTI....
SA BOSH
ME CFAR TA MBUSH KETE ZBRAZTESI.....
UNE JAM KETU PIKELLUESHEM
DUKE KERKUAR NJE KUJTIM NGA TI....
BOSH BOSH MBETA
DO FLE PA ENDRRA KREVATIT NE NJE QOSHE
E KUR TE VI MENGJESI
DO ZGJOHEM PERSERI
BOSHE......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Sun May 18, 2008 8:18 pm

SOT MESOVA SE....
DIELLI VDIQ
JETA IME PO MBAN ZI
ZEMRA PO LOTON
DHE SHPIRTI
ESHTE VESHUR NE GRI......

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Sun May 18, 2008 8:23 pm

NENQESHA......
HODHA SHIKIMIN...
LARG PERHUMBSHEM
BULKTHI SE CANTE KOKEN
VAZHDONTE TE KENDONTE
ZHURMSHEM......
NATA
ME MBESHTOLLI
ME KRAHET E SAJ
TE FTOHTA....
DITA MORI PAS VETES....
PAK ZHURME DHE FJALE TE KOTA....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Sun May 18, 2008 8:31 pm

SOT..... RA PERSERI SHI......
DHE NESER PERSERI....DO TE BJERE
DIELLI ...
ESHTE FSHEHUR DIKU
PREKJEN S JA KAM NDJERE
TOKA E LAGUR ....E LODHUR
THITHTE SI E ETUR
PIKAT E SHIUT
DIKU TUTJE MBETUR.....
QIELLI GRI I ERRET
ME RE TE SHUMTA
QE VRAPONIN NERVOZUESHEM
ZEMRA BOSH DIKU
VESHTRONTE TRISHTUESHEM.......

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Wed May 21, 2008 9:20 pm

sa bosh
sa trishte
sa dite e brishte.....
kaq bosh
kaq qetesisht
kaq marrezisht
kaq mbushur
me ngjarje boshe
kalimthi harruar
kaq dite e zymte
e tejzgjatur e pambaruar....
paspak nata
me mbeshtjell
me krahet e saj
dhe ne boten magjike te endrrave
kerkon t me mbaj ......

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Thu May 22, 2008 8:25 pm

FJALE BOSHE .....
SA FJALE BOSHE
DEGJOJ C DO DITE......
POR DHE VETE JAM ...
BOSH....
DHE BOSHLLEKU S MUND TE MBUSHET
ME FJALE BOSHE....
VETE E ZGJODHA PARAJSEN ...
NE TE CILEN NDODHEM.....
POR ESHTE BOSH DHE PARAJSA..
E MBUSHUR ME LOTET E MI
SA ME MUNGONI O NJEREZ .....
VUAJ PER PAK QETESI....
C DO GJE SHKON MIRE
POR S KAM PRANE ...
ATA QE ME DESHEN
DHE AQ I DESHA....
NGA SHUME NJEREZ JAM RRETHUAR
POR SI JU ASKUND NUK NDESHA
JAM MBYLLUR SI LIZA...
N?E BOTEN E SAJ TE CUDIRAVE.....
ME MUNGOJNE PERKEDHELJET
DHE PUTHJET E MAGJIRAVE....
ME MUNGOJN RRUGICAT ...
KU SHPESH VRAPOJA KEMBEZBATHUR
DIELLI QE DIGJTE SI SAC ....
DHE LULET KOK VARUR ...
NGA SHIU QE I KISH LAGUR...
PRA GJITHCKA ME MUNGON
VENDI GJUHA TOKA IME.....
JETOJ NE BOTEN E CUDIRAVE ....
PA NJERZIT E DASHUR ....
BOSH ...E MBUSHUR ME KUJTIME.....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 169
Name : 0
Points : 0
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: neper skutat e fantazise   Mon Jun 02, 2008 10:35 am

ME DUAJ!
GJITHMONE EDHE KUR E NESERMJA TE KETE ARDHUR.......
ME FOL! DERISA TE MOS JESH ENDE ILODHUR .
ME PUTHE !
SEPSE NUK DO TE JEM KURRE LODHUR NGA PUTHJA JOTE .
ME DUAJ 1
SEPSE UNE TE DUA DHE PA TY NUK E DI CFARE DO TE BEJ.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 169
Name : 0
Points : 0
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: NEPER SKUTAT E FANTAZISE   Mon Jun 02, 2008 10:38 am

TE DUA NE MENYREN TIME PA KORNIZE,PA FOREM ,SI AJER NE CDO PIKE TE GLOBIT.
DO TE ZGJOHEM DUKE MENDUAR PER TY,SEPSE E GJITHE BOTA ESHTE NDERTUAR PER NE TE DY.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   Mon Feb 16, 2009 10:27 pm

ketu
un dhe asgje....
heshtje e mbushur me fjale
merzitja behet nje me ty
dhe tretet minutave ngadale.....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NEPER SKUTAT E FANTAZISE......   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NEPER SKUTAT E FANTAZISE......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} KULTURE {*_*} :: LETERSI-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website