Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 erdhi dhe gotika.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Wed May 21, 2008 11:44 am

Nadaja mire Gotik Presidente e e te pershnes shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Wed May 21, 2008 6:11 pm

Mistreci-Vip shkruajti:
mirmbrema o yll boteeee geek :afro:


YLLI GOTIKESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS Amon geek geek geek zemer zemer zemer

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Wed May 21, 2008 6:15 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
KLONEEEEEEEEEEE KU JE SOT MI zemer zemer geek geek .

PO U BOME PER MALL MI. EH ATO KOHRA TE ARTA TE DALLAVEREVE, SA ME NOSTALGJI I KUJTOJ. Very Very

T'PUTH FORT YLL BOTEEEEEEEEEEEEE

KLONIA KNEJ VERDALL ESHTE Very Very Very
EHHHHHHHHHHHHHHHHHHH MOS MI KUJTO MO KOHET E ARTA TE DALLAVEREVE ....SIC DIHET C DO GJEJE TE BUKUR I VJEN FUNDI ...... Sad Sad Sad
ME VJEN ME TE VERTETE KEQ DHE ME MUNGOJNE SHUME SIDOMOS ATI UN I NDERUAR DHE PROFETI
AMAN ATO Llapazon Llapazon Llapazon Llapazon
C FAR GALLATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE .....
TE PUTH KLONIA IME FOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRRRRRRRT zemer zemer zemer zemer zemer geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Wed May 21, 2008 6:15 pm

shefe shkruajti:
pershendetje gra e burra ))

PERSHENETJE MI GOC Very Very Very Very Very Very Very geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Wed May 21, 2008 6:15 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
Nadaja mire Gotik Presidente e e te pershnes shpirt
MUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH geek geek geek
DASHI QE S MA HARRON KUUUUUUUUUUURREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE geek geek geek geek geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Wed May 21, 2008 8:38 pm

SA SHPEJT QE RRESHKITE MI GRU. TE GJETA DHE PRAPE ME IKE

zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Wed May 21, 2008 8:43 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
SA SHPEJT QE RRESHKITE MI GRU. TE GJETA DHE PRAPE ME IKE

zemer zemer zemer zemer
hhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
KTU DHE ANEJ KA SHPIA MODHE SE MA KA BO COP ZEMREN O BO SI SHPI E ZEZ .....
THASH TI JAPIM I DOR XOXOS :!: ;) TI MLEDHIM I HER DALLAVEREXHIT N FURRIK
SI THU TINA KLONE
E DI UN SI S JE KONDRA TI KUUUUUUUUUURREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Amon zemer

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 22, 2008 12:54 am

PO TASHTI ENE ATJE JE RI Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 22, 2008 12:56 am

Pershendetje Gotika ok
Ehh, nese ti nuk i zgjat dore kot eshte se ne te tjeret jemi gishtat
Very Very Very
shi lule zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 22, 2008 10:29 am

Nadja mire te kjoft maj Gotik e ishalla ke nji dit te mrekullushme shpirt
Kiss zemer
Kiss zemer
Kiss zemer
per bukurin tane blondina kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kora
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 178
Name : 0
Points : 0
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 22, 2008 10:52 am

mjes ylli ☀ zemer zemer zemer


e more bastin mi ? ;)

te puc motra fort geek geek geek geek geek geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 22, 2008 7:48 pm

Sweetness shkruajti:
Pershendetje Gotika ok
Ehh, nese ti nuk i zgjat dore kot eshte se ne te tjeret jemi gishtat
Very Very Very
shi lule zemer

hhahahaaaaaaaaaaaaaaa shume e kendeshme kjo thenia jote sweeti Very Very Very Very
faleminderit per vlersimin ...mendoj se te gjithe ne perbejme nje dore te vjeter :!: :!:
te puth fort yllo geek geek geek geek geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 22, 2008 7:49 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
Nadja mire te kjoft maj Gotik e ishalla ke nji dit te mrekullushme shpirt
Kiss zemer
Kiss zemer
Kiss zemer
per bukurin tane blondina kiss

[b][i]aman more si s po na bie te puqemi nje here dora jone ne forum si nje kohe e me pare e te bejme muhabet vence ....... Sad Sad Sad Sad

geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 22, 2008 7:49 pm

kora shkruajti:
mjes ylli ☀ zemer zemer zemer


e more bastin mi ? ;)

te puc motra fort geek geek geek geek geek geek

ciao yllo
e mora e mora :!: :!: Very Very Very

te puth fort dhe una geek geek geek geek geek geek geek geek zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 22, 2008 7:50 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
PO TASHTI ENE ATJE JE RI Very
;) ;) ;) Very Very Very geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 22, 2008 7:51 pm

maceeeeeeeeeeeeeeeee kisssssss mi se ka kohe qe ste kam pare

zemer zemer zemer zemer O dru

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 22, 2008 7:54 pm

shefe shkruajti:
maceeeeeeeeeeeeeeeee kisssssss mi se ka kohe qe ste kam pare

zemer zemer zemer zemer O dru

uaaaaaaaaaaaaaa ylloooooooooooooooooooooooooooooooooo ktu qeke moooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj geek
i hodha nje sy ksaj zyres knejna i her me pa ca bohet .......
kis mi sa te dush ti zemer zemer zemer lule lule lule geek geek geek geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 22, 2008 9:31 pm

:| Amon Amon lol! lol!

zemer zemer zemer geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 22, 2008 9:45 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Fri May 23, 2008 5:24 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
Amon geek geek geek geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Fri May 23, 2008 6:54 pm

T'pershnes maj Gotik e pac nji fun javet fantastik maj shpirt, ishalla on high tan kohen.
Kisssssssss zemer

Kisssssssss zemer
kiss kiss kiss
Per bukurin tane biondina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Sun May 25, 2008 3:20 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
T'pershnes maj Gotik e pac nji fun javet fantastik maj shpirt, ishalla on high tan kohen.
Kisssssssss zemer

Kisssssssss zemer
kiss kiss kiss
Per bukurin tane biondinaAmon Amon Amon Amon Amon Amon Amon

DASHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII YLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

geek geek geek geek geek geek geek geek geek zemer zemer zemer zemer zemer shi

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Sun May 25, 2008 3:34 pm

godikezzzzzzzzzzz ku je mi? kiss

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Sun May 25, 2008 4:03 pm

shefe shkruajti:
godikezzzzzzzzzzz ku je mi? kiss
YLLO PASKE HIK TI MI TASHI SI ERDHA UN EEEE
VERDALL KNEJ MO :!: Very geek geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Sun May 25, 2008 4:37 pm

pershendetje o yll boteee na hoqe zarin me ket avatar mi Embarassed Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdhi dhe gotika.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website