Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 erdhi dhe gotika.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Fri May 16, 2008 8:04 pm

opaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Fri May 16, 2008 8:06 pm

HAHAHAHAAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAA JASHA JASHA OPSSSSSSSE LALE HAHAHAHAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Fri May 16, 2008 8:09 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
HAHAHAHAAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAA JASHA JASHA OPSSSSSSSE LALE HAHAHAHAA
hahahhhaaaaaa un pi ti dehesh
hahahahhhahahhahaa
opaaaaa shefja tjeter

gaxhie jom djeg jom percellu tek solarium
sic t kom thone un vuj nga fobite
ndaj s ma majti me hy n solarium si n arkivol
ndaj hyna te ai i forti ne kembe po qe piqesh per cerek ore vduqa
yllo po m djeg trupi
apo sish dhe nudo aty
vduqaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :| :| :|
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Fri May 16, 2008 8:10 pm

Gotika pranon falje ti kur ke koh te lir? zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Fri May 16, 2008 8:11 pm

patrokli shkruajti:
Gotika pranon falje ti kur ke koh te lir? zemer

uaaa si jo mo
dhe kur jam e zene Very zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Fri May 16, 2008 8:13 pm

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
HAHAHAHAAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAA JASHA JASHA OPSSSSSSSE LALE HAHAHAHAA
hahahhhaaaaaa un pi ti dehesh
hahahahhhahahhahaa
opaaaaa shefja tjeter

gaxhie jom djeg jom percellu tek solarium
sic t kom thone un vuj nga fobite
ndaj s ma majti me hy n solarium si n arkivol
ndaj hyna te ai i forti ne kembe po qe piqesh per cerek ore vduqa
yllo po m djeg trupi
apo sish dhe nudo aty
vduqaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :| :| :|

HAHHAHAAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAA AMON AMON AMON SHYQYR E RIIIII

MASHALLAH MASHALLAH, SHYNCYR E RI SI PO T'HEC MBARE Very Very Very

UNE NESER KAM DITEN ME EKSPERIMENTU KE TRUPI IM Very Very Very Very

AMON E RI SHANCIRAA SA VUJM NE GRAT ME U ZBUKURU E RIIIIIIIIIIIIIII.

KOM GJITH MBASDITEN TU U MORR ME VETE E NESER KOM LON TAKIM, BOOOOOO 28 DITE RRJESHT Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lolita agjentja dallavere
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 145
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Fri May 16, 2008 9:40 pm

gaxhieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ma jep nji bire miiiiiiiiiiii :cheers: Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Sat May 17, 2008 1:13 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
HAHAHAHAAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAA JASHA JASHA OPSSSSSSSE LALE HAHAHAHAA
hahahhhaaaaaa un pi ti dehesh
hahahahhhahahhahaa
opaaaaa shefja tjeter

gaxhie jom djeg jom percellu tek solarium
sic t kom thone un vuj nga fobite
ndaj s ma majti me hy n solarium si n arkivol
ndaj hyna te ai i forti ne kembe po qe piqesh per cerek ore vduqa
yllo po m djeg trupi
apo sish dhe nudo aty
vduqaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :| :| :|

HAHHAHAAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAA AMON AMON AMON SHYQYR E RIIIII

MASHALLAH MASHALLAH, SHYNCYR E RI SI PO T'HEC MBARE Very Very Very

UNE NESER KAM DITEN ME EKSPERIMENTU KE TRUPI IM Very Very Very Very

AMON E RI SHANCIRAA SA VUJM NE GRAT ME U ZBUKURU E RIIIIIIIIIIIIIII.

KOM GJITH MBASDITEN TU U MORR ME VETE E NESER KOM LON TAKIM, BOOOOOO 28 DITE RRJESHT Very


amon ri gaxhije se sot ne pune 😢 vdiqa apo s me djeg gjithe trupi Sad
aman mora i ore leje
punoj deri ne 2 ...shyqyr qe e kam shoqe shefen dhe kur e mora n tl i thash me dogje me percellove tani du ne 2 te iki

ok tha
ika ti jap per te ngrene gjysheve .......ciao ganxhie
te push shanqira Very zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Sun May 18, 2008 3:00 pm

Mirdita e te pershnes me knaqsin e imagjinats sepse ma ke magnetizu imagjinaten me pohimin tan se je Gotik supergom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Sun May 18, 2008 8:02 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
Mirdita e te pershnes me knaqsin e imagjinats sepse ma ke magnetizu imagjinaten me pohimin tan se je Gotik supergom

haahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dasho
te pershendes e te puth zemer

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Sun May 18, 2008 9:52 pm

zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer

SI KALOVE MBREME MI, U KENAQE Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noa
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 147
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 10:31 am

geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek ....JE SHUUUUUUUM E MIRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 11:56 am

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer

SI KALOVE MBREME MI, U KENAQE Very Very

te thashe yllo
xham fare geek geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 11:56 am

noa shkruajti:
geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek ....JE SHUUUUUUUM E MIRE


po ku vajte moooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
pse s ndejte per nje caffe yllo geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 12:03 pm

yyvoooooooooo kisssssssssssss folt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 12:04 pm

ku esht me se nuk po e shoh Razz

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 12:05 pm

Mistreci-Vip shkruajti:
yyvoooooooooo kisssssssssssss folt

geek geek geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kora
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 178
Name : 0
Points : 0
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 12:05 pm

mjes yllo po t`pershendes iher knej nga dhoma jote ;)

geek zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 12:06 pm

shefe shkruajti:
ku esht me se nuk po e shoh Razz

SHTRIGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
I KE SYZET ME MJERGULL :llapa: :llapa:


geek geek geek geek geek
GJEZI SHEFEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:zemer:

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 12:06 pm

hahahhahahaha kissssss mi dreqe


dhe na boj ndonje kafe mos rri kot Razz

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 12:08 pm

kora shkruajti:
mjes yllo po t`pershendes iher knej nga dhoma jote ;)

geek zemer


RROFSH ZEMER
TE PERSHENDES GJITHASHTU geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 12:11 pm

shefe shkruajti:
hahahhahahaha kissssss mi dreqe


dhe na boj ndonje kafe mos rri kot Razz


PO MI POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

geek geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 12:13 pm

waaaaa sa me shijoiiiiiii


geek kiss

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 12:32 pm

A KE KOHE PER POSHTE MI, SE E KAM ME SEKONDA Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Mon May 19, 2008 12:33 pm

geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdhi dhe gotika.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website