Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 erdhi dhe gotika.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 1:12 pm

o mire se ju gjeta i her Very
thjesht po ju pershendes se me duhet te largohem tani se jam ne pune ...
ciao ciao vipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cheers:
ariel klonia ime eshte apo mos e ngatarroj ....
nejse zemra ma thote qe eshte kloniaaaaaaaaa
klooooooooooooneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 1:13 pm

opaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdhe edhe ti zemer kiss shi

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 1:14 pm

O ZOT O ZOT KUSH KA ARDH YLLIIIIIIIII HAHAHHA MIRE SE ERDHE YLLO TKAM SHUM XHAN zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 1:16 pm

Godika mire se na erdhe Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 1:17 pm

Mire se ke ardh lal.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 1:18 pm

gotika shkruajti:
[b][i]o miresejugjeta i her Very
:cheers: thjesht po ju pershendes se me duhet te largohem tani se jam ne pune ...
ciao ciao vipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cheers:
ariel klonia ime eshte apo mos e ngatarroj ....
nejse zemra ma thote qe eshte kloniaaaaaaaaa
klooooooooooooneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zemer

SHTRIGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE HAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

KOM PER T'NGORDH E RI YLLO . zemer zemer zemer zemer zemer zemer

KLONEEEEEEEEEEEEE YLLIIIIIIIIIIIIII T'KOM SI SHPIRT PER ZOTIN.

PO PRAPE PERNJIHERE MI. PO ME NJI ORE HAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 1:20 pm

[i]iiiiiiiiiiiiiiii sa inat
po ju qekeni t gjith ne linje mo amannnnnnnnnnnnnnnn
me lat pa pun per zotin ...dhe 5 min po rri
miresejugjeta dhe faleminderit per mireseardhjen.....

vipio te pershendes yllo zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 1:21 pm

ariel shkruajti:
gotika shkruajti:
[b][i]o miresejugjeta i her Very
:cheers: thjesht po ju pershendes se me duhet te largohem tani se jam ne pune ...
ciao ciao vipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cheers:
ariel klonia ime eshte apo mos e ngatarroj ....
nejse zemra ma thote qe eshte kloniaaaaaaaaa
klooooooooooooneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zemer

SHTRIGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE HAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

KOM PER T'NGORDH E RI YLLO . zemer zemer zemer zemer zemer zemer

KLONEEEEEEEEEEEEE YLLIIIIIIIIIIIIII T'KOM SI SHPIRT PER ZOTIN.

PO PRAPE PERNJIHERE MI. PO ME NJI ORE HAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA

hahahhahhahaaaaa yll bote
erdha te ha buk ne shpi
aman se gjys ore kam pushim e di ti ne 12 e 30 duhet te jem aty yllo
po po pata koh do vi pasdite zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 1:22 pm

Gotika mire se erdhe ylliiiiiiiiiiiiiii zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 1:23 pm

shefe shkruajti:
opaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdhe edhe ti zemer kiss shi
o shefe si e pame po m dukesh
mos njifena gjo :?: Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 1:23 pm

gotika shkruajti:
[b][i]iiiiiiiiiiiiiiii sa inat
po ju qekeni t gjith ne linje mo amannnnnnnnnnnnnnnn
me lat pa pun per zotin ...dhe 5 min po rri
miresejugjeta dhe faleminderit per mireseardhjen.....

vipio te pershendes yllo zemer

YLLI IMEEEEEE TE PRES MBASDITE, ME KISMET Very Very Very

AAAA SHTRIG E OMEL, M'KE LON TU PRIT...................... Very Very Very

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 8:14 pm

mirsenaerdhe shtrrige po mos me thuj qe je ti ajo badgirl Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 8:22 pm

HAHAHAHAHAHAAAAAAAA PATROKLIIIIIIIIIII ------------PRESIDENTJA MO, Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 8:22 pm

po un do ta thy ne mes kte mi se kjo me ka ē'virgjeru Embarassed Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 9:41 pm

pershendetje gotika, mirese na ke ardh :0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 9:45 pm

patrokli shkruajti:
po un do ta thy ne mes kte mi se kjo me ka ē'virgjeru Embarassed Very
[b][i]ca ke mo se na treme
apo sa kam hap dhe syt tani u zgjova nga gjumi Embarassed 😢 😢 :| :| na trembe mooooooooooo 😢 😢 😢

ca the ti ca the i her....na pra rabbit rabbit rabbit hahhahahaahahahahahahaaa lala

non non non jo jojojoooooooooooooooooooooooooo se ben ate shaqo bregu jooooooooooooooooooooooooo non non
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 9:46 pm

BebiBalerina shkruajti:
pershendetje gotika, mirese na ke ardh :0


[b][i]miresetegjeta Bebi Balerina Very Very lule lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 10:04 pm

Mire se Erdhe gotika..:)

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 10:29 pm

GLOOR shkruajti:
Mire se Erdhe gotika..:)

FALEMINDERIT GLOOR:D MIRSETEGJETA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 10:30 pm

O YLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 10:36 pm

Mistreci-Vip shkruajti:
O YLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII zemer
NUK U SHTYKA FARE....
DERI TANI GJUME SA ERDHA NGA PUNA......DITE KOTI....PRAP JAM SI PERGJUMESH YLLO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 10:37 pm

EH TE PUF ICIK TA NXJERR GJUMIN zemer love
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Thu May 08, 2008 10:41 pm

Mistreci-Vip shkruajti:
EH TE PUF ICIK TA NXJERR GJUMIN zemer love

HHAHAHAA RROFSH YLO RROFSH Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noa
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 147
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Fri May 09, 2008 10:15 am

zemer zemer zemer kiss kiss kiss )) )) ))

qepe KSHU SOT, DAKORD...?? MOS ME BEJ PER TE QESHUR.. :llapa:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   Fri May 09, 2008 10:29 am

Gotikaaaaaaaaaaaaa mire se na erdhe dhe mirese na gjete Very Very Very :llapa:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: erdhi dhe gotika.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdhi dhe gotika.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 11Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website