Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Mesime qe keni nxjerre nga jeta juaj...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Mesime qe keni nxjerre nga jeta juaj...   Fri May 02, 2008 11:06 am

Cfare ju ka mesuar pervoja e te jetuarit ?
Cila kane qene ato gabime qe keni bere dhe nuk do donit ti bente dikush tjeter nga te afermit tuaj?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mesime qe keni nxjerre nga jeta juaj...   Fri May 02, 2008 4:20 pm

Kam qene shum e ndjeshme & prekesha per gjene me te vogel. Shpesh here kam qene ene e llastume, perkedhelesha.... "daddy's little girl" lol
Qekur jam larguat nga prinderit e pas gjith gjerave qe kam kaluar ktej, jam "krenare" for what i've become...ne shum raste ia kam dal mbane pa ndihmen e askujt. Kam mesuar se heshtja eshte e cmuar ndonjehere, te jem e forte atehere kur duket sikur gjithe bota eshte kunder meje...kam filluar mos ta kthej me koken mbrapa, ato qe iken iken nuk kthehen dot me prap & as ndryshohen, & dhe sa me pak shoqeri "te ngushte" aq me mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Mesime qe keni nxjerre nga jeta juaj...   Sat May 03, 2008 7:17 pm

Me pak fjale kam mesuar se jo gjithnje gjerat jane ashtu sic duken,shume njerez tjeter jane e tjeter hiqen,qe tia dalesh mbane duhet te perdoresh zgjuarsi dhe durim.Askujt nuk i eshte dhene gje me e mire sesa "durimi".Pastaj jam edhe me ate shprehjen qe :Kush perpiqet ti beje gropen tjetrit bie vete brenda" Very Dhe tjetra :mos u miqesoni shume me dike se ndodh qe ai te behet armiku juaj,dhe mos u armiqesoni shume me dike se ndodh qe ai te behet miku juaj me i afert.Por, "Pas cdo veshtiresie vjen lehtesimi".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
koala
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 134
Name : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: Mesime qe keni nxjerre nga jeta juaj...   Mon May 12, 2008 1:01 am

NDJESIA E TE QENIT GJALLE(NUK PO THEM E TE JETUARIT ;) )ME KA MESUAR QE TE GJITHE JEMI SHKOLLARE TE DHIMBJES MESUESIT TE MADH TE JETES....
GABIMI I VETEM QE VAZHDOJ TE BEJ ESHTE SE LE GJITHMONE NJE PORTE HAPUR....PORTEN E SHPIRTIT TIM....KJO BEN QE TE ME LENDOJNE DHE NJEKOHESISHT TE LENDOJ SHUME NJEREZ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Mesime qe keni nxjerre nga jeta juaj...   Mon May 12, 2008 4:17 pm

NGA JETA KAM MESU VETEM QE SDUHET ME KERKU FALJE PA BERE FAJ !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mesime qe keni nxjerre nga jeta juaj...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mesime qe keni nxjerre nga jeta juaj...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BOTA E SHKENCES {*_*} :: FILOZOFI-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website