Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Fri Apr 25, 2008 9:20 pm

Pershendetje neqoftse jeni tifoz te kampionatit anglez mund te na e thoni ktu se per ke beni tifo dhe pse un skam nevoj per ta then sepse besoj se dihet apo jo? Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Mon May 12, 2008 9:49 am

patrokli shkruajti:
Pershendetje neqoftse jeni tifoz te kampionatit anglez mund te na e thoni ktu se per ke beni tifo dhe pse un skam nevoj per ta then sepse besoj se dihet apo jo? Very

Un jam tifoz i Manchester United sepse dihet
flasin rrekordet e tyne se fitojn gjithmone
plus ke lezet me i pa megjthse jam i vetdishem (I'm aware)
se Arsenali e zotnon ifije ma shum what so called beautiful football
prap we are the champions.
s'pa e zgjas ma shum se pa mi met hatri nakuj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Mon May 12, 2008 10:16 am

liverpool ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
denis
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 8
Name : 0
Points : 0
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Thu Nov 27, 2008 9:04 pm

Arsenalin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Mon Dec 01, 2008 12:33 am

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e pat arsenalin???????? hihihihihihi thjesht i vret ekipet e mdhoja dhe te trregon se si luhet futbolli:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Mon Dec 01, 2008 4:37 pm

Na mer ti na se sosht ndonje kushedi se cfar re Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
ilir!!
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 55
Name : 0
Points : 0
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Mon Dec 01, 2008 4:42 pm

une me liverpulin jam se jane te kuq si zemra ime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 02, 2008 1:08 pm

Panatha ihihihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 02, 2008 5:15 pm

JUVENTUSIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 23, 2008 7:35 pm

morena shkruajti:
Panatha ihihihih
paska vajt panathaniakos na kampionat anglez kshu? Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 23, 2008 7:36 pm

bukuroshja_dr shkruajti:
JUVENTUSIN
edhe un me shqiprin jam Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 23, 2008 7:40 pm

cvili skuader i juaji fshinė postet kėtu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 23, 2008 7:41 pm

ca thu re?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 23, 2008 7:44 pm

apo si duket kjo temė qenka e parashtruar dyherė,me sa verejta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 23, 2008 7:46 pm

jo mo shoku kjo esht per kampionatin anglez kurse andej per italian kuptove?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 23, 2008 7:49 pm

a tani e kuptova, me fal se nuk isha taman i qartė pėr kėtė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 23, 2008 7:50 pm

ok je tifoz me ndonje ekip ne angli?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 23, 2008 7:53 pm

jo,se nuk kemi shumė kohė tė mirremi me kėtė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 23, 2008 10:22 pm

me asnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Wed Dec 24, 2008 12:04 am

i bashkohem mendimit tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Sun Dec 28, 2008 11:00 pm

e pse sjeni? she she

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Mon Dec 29, 2008 12:09 am

jemi jemi po e kemi voten e fsheht Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 30, 2008 8:07 pm

JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Tue Dec 30, 2008 8:48 pm

me skuadren dr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   Thu Jan 01, 2009 5:49 am

patrokli shkruajti:
bukuroshja_dr shkruajti:
JUVENTUSIN
edhe un me shqiprin jam Very
mos harro te nderrosh avatarin Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me cilen skuader jeni tifoz ne kampionatin anglez dhe pse?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} SPORT {*_*} :: FUTBOLL-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website