{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

 

 po dashuri pa shikim fare... existon ?

Shko poshtė 
+5
diellza
bianka
Shkodranja_yll
Dano
lost
9 posters
AutoriMesazh
lost
V.I.P
V.I.P
lost


Numri i postimeve : 156
Location : hell
Name : 0
Points : 0
Registration date : 07/03/2008

po dashuri pa shikim fare... existon ? Empty
MesazhTitulli: po dashuri pa shikim fare... existon ?   po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedSun Apr 06, 2008 2:43 am

mire ca besojne ne dashurine me shikim te pare e ca te tjere jo...
une njoh raste qe ka njerez qe jane dashuruar pa u shiku fare Very:D (dashuria virtuale me sakte)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kinezi.fforum.biz
Dano
Webmaster
Webmaster
Dano


Numri i postimeve : 2691
Age : 41
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

po dashuri pa shikim fare... existon ? Empty
MesazhTitulli: Re: po dashuri pa shikim fare... existon ?   po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedMon Apr 07, 2008 10:13 am

lost shkruajti:
mire ca besojne ne dashurine me shikim te pare e ca te tjere jo...
une njoh raste qe ka njerez qe jane dashuruar pa u shiku fare Very:D (dashuria virtuale me sakte)
Na mer ti sa bukur qe e thu mer shejton ajo kohe qe po thu lol ka qon ne kohen e xhaxhit re Very tani ska mo nga ato qe thu ti jan dashuru pa u shiku fare un kshu mendoj per vete Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues



Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

po dashuri pa shikim fare... existon ? Empty
MesazhTitulli: Re: po dashuri pa shikim fare... existon ?   po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedWed May 07, 2008 12:31 pm

dashuria virtuale eshte me e bukur dhe ka emocione te tjera ne krahasim me ate realen por te them qe i besoj smund ta them vallahi se i bie te dashurohesh me shkronjat ose me fjalet e nje personi ne nje moment te caktuar te shkrimit te tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bianka
Moderator
Moderator
bianka


Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

po dashuri pa shikim fare... existon ? Empty
MesazhTitulli: Re: po dashuri pa shikim fare... existon ?   po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedThu May 08, 2008 3:53 am

Shpesh po shoh te hapet kjo teme pothuajse kudo.......A mundet dikush te dashurohet me disa shkronja?????Me lejoni te them se eshte mungese llogjike.Nje person teksa shkruan mbase per te rene ne syte e "tjetrit"perpiqet te jape me te miren.keshtu tek te dy personat fillon imagjinata dhe ajo mund tju shpjere shume larg.Mendoj se ne momentin qe do lindte takimi mbase do te pesonin "disfate"Une ndjek rregullin :Qe te mendosh se nje person eshte shoku /shoqja e jetes duhet ta shohesh ate se cfare koncepti ka ai/ajo per jeten,si sillet ne situata te veshtira madje une do hyja edhe me thelle duke pyetur si sillet ai me pjestaret e tjere ne shtepi a ka komunikim,a eshte i degjueshem...nese do te merrja pergjigje pozitive ky/kjo do te ishte partneri ideal.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues



Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

po dashuri pa shikim fare... existon ? Empty
MesazhTitulli: Re: po dashuri pa shikim fare... existon ?   po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedThu May 08, 2008 11:40 am

bianka me pelqen arsyetimi jot por mendoj se nje njeri nuk mund te sillet ne familje njelloj si me njeriun qe don ka ndryshime ne sjellje e ne cdo gja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
diellza
Perparues
Perparues
diellza


Numri i postimeve : 136
Name : 0
Points : 0
Registration date : 21/02/2008

po dashuri pa shikim fare... existon ? Empty
MesazhTitulli: Re: po dashuri pa shikim fare... existon ?   po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedThu May 08, 2008 1:06 pm

Ehh nuk mund te themi ka apo s'ka.Keto gjera jane komplekse ne teresi.ketu mund te flasin ato qe e kane provuar nje gje te tille. virtualiteti eshte nje menyre njohjeje pastaj duhet pare se si shkon kjo gje ne realitet.megjithate ti nuk dashurohesh vetem me shkronjat.se me ate personin flet ne tel, e shikon ne kamer etj.. keshtu qe kur e takon nuk eshte se ke ndonje befasi te madhe.mendoj se me nje person qe e njeh virtualisht ka dicka pozitive sepse bisedon aq shume, per aq shume gjera edhe per hollesira ndonjehere qe ne realitet i anashkalon si pyetje. una keshtu mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
THE_ONE
V.I.P
V.I.P
THE_ONE


Numri i postimeve : 11
Age : 103
Location : Tek trekendeshi i bermudeve
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

po dashuri pa shikim fare... existon ? Empty
MesazhTitulli: Si jo mer quhet E BOME ....   po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedThu May 08, 2008 1:29 pm

Quhet E bome pa u perfshire emocionalisht:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
summer
Perparues
Perparues
summer


Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

po dashuri pa shikim fare... existon ? Empty
MesazhTitulli: Re: po dashuri pa shikim fare... existon ?   po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedFri May 09, 2008 10:25 pm

humbje kohe ajo qe thote djali...ca kuptimi ka te jesh i dashuruar pas nje pseudonimi...dashuria e vertete eshte ajo qe te ben me krahe, te ben te fluturosh, te mbytesh, te jetosh......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
girly_chocolate
Perparues
Perparues



Numri i postimeve : 114
Name : 0
Points : 5
Registration date : 16/05/2008

po dashuri pa shikim fare... existon ? Empty
MesazhTitulli: Re: po dashuri pa shikim fare... existon ?   po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedFri May 16, 2008 3:43 pm

e si u dashuroka njeriu pa u pa?tu e pa mire edhe e kemi me pikpytje ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
patrokli
Admin
Admin
patrokli


Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

po dashuri pa shikim fare... existon ? Empty
MesazhTitulli: Re: po dashuri pa shikim fare... existon ?   po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedFri May 16, 2008 7:47 pm

po ore ndodh si jo mua me ka ndodh pershembull por ju lutem mos kerkoni me shum detaje Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dano
Webmaster
Webmaster
Dano


Numri i postimeve : 2691
Age : 41
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

po dashuri pa shikim fare... existon ? Empty
MesazhTitulli: Re: po dashuri pa shikim fare... existon ?   po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedFri Oct 03, 2008 10:58 pm

patrokli shkruajti:
po ore ndodh si jo mua me ka ndodh pershembull por ju lutem mos kerkoni me shum detaje Very
Na mer ti si ka mundesi te te ket ndodh kjo?Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://interesanti.albanianforum.net
Sponsored content





po dashuri pa shikim fare... existon ? Empty
MesazhTitulli: Re: po dashuri pa shikim fare... existon ?   po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_miniposted

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
po dashuri pa shikim fare... existon ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashuri me shikim te pare
» TE QESHIM E TE SHKRIHEMI FARE MO
» A dominon interesi edhe ne dashuri?
» Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....
» Duke ecur rruges gjeni nje pertofol me 100 euro,c'fare do benit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: DASHURI DHE ROMANC-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedMon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedMon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedWed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedMon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedFri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedWed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedThu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedWed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedFri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedMon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedTue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedFri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedWed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedMon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedThu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedWed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedTue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedMon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedSun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedMon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedFri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedMon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
po dashuri pa shikim fare... existon ? Icon_minipostedWed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
po dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_lcappo dashuri pa shikim fare... existon ? Voting_barpo dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_rcap 
bukuroshja_dr (3264)
po dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_lcappo dashuri pa shikim fare... existon ? Voting_barpo dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_rcap 
Dano (2691)
po dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_lcappo dashuri pa shikim fare... existon ? Voting_barpo dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_rcap 
shefe (2005)
po dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_lcappo dashuri pa shikim fare... existon ? Voting_barpo dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_rcap 
vl_girl (1575)
po dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_lcappo dashuri pa shikim fare... existon ? Voting_barpo dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_rcap 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
po dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_lcappo dashuri pa shikim fare... existon ? Voting_barpo dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_rcap 
bianka (1499)
po dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_lcappo dashuri pa shikim fare... existon ? Voting_barpo dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_rcap 
NeighbouR (1453)
po dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_lcappo dashuri pa shikim fare... existon ? Voting_barpo dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_rcap 
patrokli (1423)
po dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_lcappo dashuri pa shikim fare... existon ? Voting_barpo dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_rcap 
CocaInE (1329)
po dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_lcappo dashuri pa shikim fare... existon ? Voting_barpo dashuri pa shikim fare... existon ? Vote_rcap 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website