Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 poezi dashurie

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue Feb 26, 2008 6:34 pm

Ah sa shume
te dua
egersisht te dua
merri lotet e mij sonte
merri pash mua
pash heshtjen tone
sonte nuk dua te te them zemer...
sepse zemra ime po me len..
dhe do te te them shpirt
per te fundmen here
se shpirti nuk vdes kurre
dhe per te fundmen here
dua te te them se une te deshta.....

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net/
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue Feb 26, 2008 6:35 pm

Prej qiellit te thyer
lote pikojne,
si yje te dlire
qe jete tjeter kerkojne.
Bien mbi trupin tend,
te zhveshet e te ngrohte,
si shi mbi prush.
Energjia
qe te rrjedh damaresh
i vlon,
i avullon,
i kthen nga erdhen
qe qielli te qaje perseri
me gjemimat,
bubullimat
e lotet e tij te shtrejte,
pa reshtur,
kur trupi yt i qejfit
te kenaqet,
te shijoje
ate ndjenje te akullt
qe rreshqet mbi lekuren
e zjarrte
tani puprrisur,
ate potere
qe pershkon
nje hemisfere,
per tu hedhur
serish
mbi ty
plot epsh,
pa hezituar,
mijera here.
pa u lodhur,
pa pushuar.

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net/
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue Feb 26, 2008 6:36 pm

Loti dhe ti
************

Cdo dite numeroj ditet
"Iku edhe nje dite "
E une e lodhur
Me pertim i hap syte .

Nga te ftohtet
Buzet me jane qare
Fytyra me eshte djegur
Syte me jane thare .

Nje pikez Loti pikoi
Ne faqe nisi e lodroi
ne fytyren e djegur
nisi e ledhatoi .

E pastaj ra ne rrugicen
Ku ecnim bashke te dy
E kuptova se vetmine time
E ndjene edhe keto sy .

Keshtu u mundova ta mbaja
Zgjata doren e lenduar
E ai ra se di se ku >...
Paqe per te kerkuar .

Dhe ja u ktheva sot
vetem per te pare
lotin qe e humba
ne ate rrugicen e ndare

E gjeta te ngrire
aty ne pellg te vetmuar
I lodhur nga kujtimet
Si mbetej me per te jetuar.

Preka faqen ku kishte kaluar
ende e kisha kujtimin e tij
e lene ashtu e vetmuar
sec mu kujtove ti .

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net/
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue Feb 26, 2008 6:37 pm

NĖ ĖNDĖRR

1.
Mė vjen nė ėndėrr sikur njė fantazmė
Qė mė rrin mbi kokė dhe ėndėrrat mi ruan,
Mė shikon nė thellėsinė e shpirtit tim
Mė duket se edhe ti bashk me mua vuan!

2.
Nga ėndėrra provoj tė zgjohem
Tė ndjej frymėn tėnde nė gjoksin tim,
Por ti ikėn, si dhe ēdo fantazmė
E unė dhe ėndėrra mbetemi jetim!

3.
Provoj tė zgjas duart ty tė tė takoj
Me dėshirė tė zjarrtė tė tė mbaj nė gji,
Ti tretesh sikur kurrė s’ke qenė
Tash ėndėrra edhe ti mė lat nė vetmi!

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net/
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue Feb 26, 2008 6:38 pm

SI NDIHEM PA TY???
^^^^^^^^^^^^

Ku me ike ku humbe ku u tretė
njė plage ne zemėr me mbete
njė zjarr qė kurr nuk shuhet
njė emėr qė perjete ruhet


Se di c'me ndodh kur jam me ty
Kur me shikon me ata sy
Kur me buzeqesh me ledhaton
Koke e kėmbė ti me pushton.

S'e di se c'ndjen kur me ke pranė
Kur te dy vetėm rrimė menjane
Kur koken ve tek gjoksi im
S'e di a e ndjen shpirtin tim ?!

S'e di c'mendim ke ti pėr mua
Kur te shtrengoj por s'them te dua
Kur them se vdes pėr buzėt e tua
S'e di a me beson ti mua?

S'e di c'do tė ndodhė me ne te dy
Sikur tė mos jem mė me ty
Sikur kjo ender te ndalet njė ditė
S'e di a do tė shoh me o drite?

S'e di pa ty ēdo bėj o yll
Pa ty kjo botė me duket njė pyll
Pa ty kjo botė s'do kėtė kuptim
S'e di o fiksim i trurit tim.

S'e di valle a do tė duroj
Pa e puthur me atė goje
Pa e prekur me atė dorė
S'e di a do ndjej me nxehte a bore.

S'e di sa gjatė do tė vazhdoje
Por di sa shumė te dėshiroj
E di sa shumė ti me gezon
Kur pak vėmendje me kushton.

E ndjej se shumė do tė te dua
Sa kohe kėto buzė do me puthin mua
Sa kohe qė zemra do t'me punoje
Emrin tėnd do tė kem ne goje.

S'e di sa shumė do tė zgjase kjo jetė
S'di si do shkoje ne te vėrtetė
Por diēka di me siguri :
Ajo qė dua je veē.......... Ti.

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net/
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue Feb 26, 2008 6:40 pm

Mė thuaj nga duhet tė dal
Nga dyert e pasme tė shpirtit tėnd
Apo nga dritarja qė po rrapėllon cuditshėm
Mė thuaj si tė tė harroj
Mė mėso ta bėj kėtė
sepse
dimri erdhi
Pėr tė shembur si gjithmonė kalatė e ndėrtuara prej rėre
Pėrsėri e pėrsėri ....!
E unė kam frikė dimrin, zemėr.

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net/
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue Feb 26, 2008 6:42 pm

Perse?

Perse me dhemb kaq fort kjo zemer
e mishi rreth saj me digjet flake?
...ndoshta pse te shoh si engjell
qe jeten time do ma marre.

Perse lotojne syte e tu te embel?
...mos frigohen se do ndahemi sot?!
...por nuk do shkoj der’t’behem avull
se zemra ime nuk te le dot.

Perse nje fjale ti nuk e flet?
Perse ne buze ti nuk me prek?
…por qendron, si nje lule ne shkretetire.

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net/
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue Feb 26, 2008 7:10 pm

per mua kjo? Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue Feb 26, 2008 7:30 pm

**blerta** shkruajti:
per mua kjo? Very

EhE Very:D te pelqeu Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net/
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue Feb 26, 2008 9:02 pm

shume me bone me mocione Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Feb 27, 2008 12:34 am

Xhvishu zemra xhvishu nga monicionet Very:D

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net/
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Feb 27, 2008 10:15 am

Degjo……S’te kam harruar,
Te kam menduar gjithmone.
S’ka gje tjeter vecse dashuria jone.
Sa me mundon …………………..
Me mbeti nje fjale e pathene,
Nje fjale qe ti e doje shume
Po ti zemer s’me kuptove kurre.
Kurre s’me ndjeve ,sa te ndjeja une.
Me mbeti nje fjale e pathene,
Me mbeti shpirti tek ti………..
Per ty zemer nuk pendohem se te doja,
E shtrenjta ime ti……………………!
Degjo……S’te kam harruar ,
Te kam menduar gjithmone.
S’ka gje tjeter vecse dashuria jone.
Sa me mundon ……………...............!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Feb 27, 2008 10:16 am

Ne thellsine e zemres time
eshte vendos nje emer
Pergjithmone kete emer
do ta mbaj ne zemer dhe dije qe ajo je ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Feb 27, 2008 10:18 am

Kur te ze lemza kujto emrin
tim
Kjo s'eshte magji por te heq
vetmin
Kot,mos pi uje lemza s'te
pushon
Keshtu bej dhe une kur ti
me kujton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Feb 27, 2008 10:19 am

[i][b]Dashuria jote per pak caste ishte mjalt
dhimbjen ma sheronte e cdogje ma bente te zjarrt
me thuaj pse gabove
dhe mjaltin ne helm ma shendrrove
perse kte zemer ma coptove
me thuaj perse me lendove???????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Feb 27, 2008 10:45 am

Lexo kėtė mesazhė qė del nga shpirti im

e nė me do ruaje si kujtim

Grise nėse s'mė do, bėje cop e therime,

po ta dish bashkė mė tė ke thyer zemrėn time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Feb 27, 2008 10:45 am

Jam nje pike vese ne mengjesin pranverore, Do rreshqas po me mbajte ne dore, Po me le ne diell, do avullohem, do tres, E me lejo te lutem ne zemren tende te jetoj, te mbes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Feb 27, 2008 10:48 am

CocaInE shkruajti:
Xhvishu zemra xhvishu nga monicionet Very:D


she she dreqi........hmmmm :affraid:

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Feb 27, 2008 10:49 am

**blerta** shkruajti:
CocaInE shkruajti:
Xhvishu zemra xhvishu nga monicionet Very:D


she she dreqi........hmmmm :affraid:
Ca ke mi lal qe i hap syt ashtu lene mi mos u merr me te po merru icik me se me ke harru fare :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Hapesira
Profesionist/e
Profesionist/e
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 29
Name : 3
Points : 10
Registration date : 19/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Feb 27, 2008 10:41 pm

Dano poeti hehehehehe ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.loves.forumotion.com
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Thu Feb 28, 2008 10:36 am

hahha jo me dano se ste harroj ti je kryesori ktu Very :puc:

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Thu Feb 28, 2008 10:54 am

**blerta** shkruajti:
hahha jo me dano se ste harroj ti je kryesori ktu Very :puc:
po mi po kshu thu ti me fjale se me vepra aha me ke harru qe sa me ke njojt Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Thu Feb 28, 2008 11:11 am

Nė mes tė natės po kėrkoj dritė..?
Nė mes tė borės po kėrkoj ngrohtėsi..?
Nė mes tė dimrit po kėrkoj veren..?
Nė mes tė zemrės tėnde s’mund ta gjej vetėn..?

esht per ty dano Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Thu Feb 28, 2008 11:13 am

Kujt i thua lule
kujt i thua hen
kujt i thu princeshė
si mu ke then
A te duket njejte
kur e perqafon
athu nje qast ndalohesh
mbyll syte e mė kujton..!
Athu te rren mendja
me kerkon ne shpi
po vendi im eshte bosh
une mungoj te ti..!!

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Mon Mar 03, 2008 8:07 am

Loti pikon, se ti kristalin brenda meje theve. Loti pikon, se ti gjithmone me genjeje. Loti pikon, se ti jeten ma rrembeve. Sado qe me lendoje, loti nga shpirti im do te buroje dhe emrin tend mbi faqen time do te vizatoj.

Gjithmone te kam dashur dhe gjer ne varr do te dua. Jeta eshte fat, por fati s`ishte me mua.

Do te deshiroja vetem 3 min qetesi, ku te ishte hena une dhe ti. Por nuk do te me mjaftonte vetme qetesia, ne perjetesi une ti dhe dashuria..

Netet pa fund i kalova zgjuar, mbeshtetur ne jastekun e endrrave te vrara...Se ti boten time kishe zbukuruar, me premtime boshe, genjeshtra e perralla!


Kam nevoje per ty, si ka dita per diellin, kam nevoje per ty, sa kane zogjte per qiellin, kam nevoje per ty, me shume se dje kam sot, kam aq shume nevoje sa s`mundem ta them dot, kam nevoje per ty dhe cdo cast per ty mendoj, por druhem te ta them, kam frike mos te lendoj.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: DASHURI DHE ROMANC-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website