Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Partneri ideal

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Partneri ideal   Mon Mar 10, 2008 2:14 am

Si do ta pershkruanit partnerin tuaj ideal? Cilat jane tiparet qe keni me shum fiksim & cfare karakteri ju terheq?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enya
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 19/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Sun Apr 13, 2008 12:30 am

Te kete humor e te me beje per te qeshur!
Modest, aq sa duhet jo ne permasa te medhaja!
Te dije se ēfare eshte respekti e aq me teper per nje femer!
Te jete i sinqerte!

etj etj etj tani kaq me vjen ndermend se jam iēik pergjumesh Very :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Fri Apr 18, 2008 10:54 pm

Epo te jete i shkathet,i zgjut po shume ama,praktik me jeten pavarsisht nga situata,i embel romantik,te me bleje shpesh dhurata etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Fri May 02, 2008 10:19 am

Per mua pertneri ideal me pelqen te jete inteligjente te mundohet mos me keqkuptoje asnjehere te jete falese kur gaboj sepse ska njeri pa gabime te jete e bukur me floke kacurrela ;) te jet e sinqerte mos me genjeje asnjehere te jet e sjellshme te dije te beje per vete e te tje.... Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Sat May 03, 2008 11:12 am

hmmmmmmm te jet falese eeeeeeeee? Rolling Eyes

dmth ti dashke me ja dredh danush Very


per mua partneri ideal te ket lek Very Very


ja tani po flas serio un do e doja te jet i mbajtur dmth ti vej rendesi vetesse vet jo te jet fanatik per veshjen time se pastaj ehehhe te jet i sinqert i kuptueshem.........etj etj ))

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Sat May 03, 2008 12:18 pm

heeeeeee te jet i sinqert ,te ket humor,te mos jet xheloz , te tjerat nuk me iteresojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Wed May 07, 2008 1:21 pm

te kete cdo gje qe i pershtatet nje mashkulli pastaj te mirat skane fund se te themi jo te sinqerte jo ashtu jo keshtu te gjithe ashtu i duam pastaj na dolen sikur ska mashtrusa
po mashkulli im ideal se di si do ishte mjafton te jete vetvetja e te me doje mu me shum se cdo gja ne kete bote te tjerat vijne me pas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Thu May 08, 2008 12:20 am

une kam kerkesa pak si shume ok ok ok
sy bojeqielli
bukurosh
i sinqerte
jo xheloz
jo fanatik
i qeshur
edhe ti pelqeje te udhetoje ok ok ok
ka ndonje qe i afrohet ketyre te dhenave ketu ok ok ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Mon May 12, 2008 4:43 pm

TE JETE INTELIGJENT, JO XHELOZ, I MIRE, JO I BUKUR(SE NUK ESHTE PER MU), TE ME KUPTOJ,I SINQERT ETJ ETJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Tue May 13, 2008 11:26 am

IDEAL, PERFEKT, ME I MIRI MO QE EKZISTON --------------KY QE KOM. Very

BRUN
SYBOJEQIELLI
SIMPATIK DHE I BUKUR
SHUME INTELIGJENT DHE I ZGJUAR
ME SENS HUMORI
ASPAK XHELOZ
FANATIK JO E JO
SHPIRTMADH ---TEPER BUJAR
SHUME FAMILJAR
SHUME I SHKATHET
SHUME I DASHUR
JO DUHANXHI
JO ALKOOLIST
LARGPAMES
TRIM
I DREJTPERDREJTE
I ZOTI NE CDO GJE
I RESPEKTUAR NGA TE GJITHE
KA MIRESI QE I BURON NGA SHPIRTI

SHKURT FARE, KA TE GJITHA TIPARET QE MUA ME BEN TE LUMTUR.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Mon May 19, 2008 11:19 am

1) Partnerja qi me kupton dhe thith muhabetet pa pas nevoj me fol hic
2) Partnerja qi me rrespekton hapsinen personale
3) Partnerja qe nuk nynykat dhe ankohet per gjithca

Shkurt me pak fjale nuk egziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Mon May 19, 2008 4:16 pm

per mua parterja ideale dua te jete .. e qeshur jo xheloze te jete qe te me kuptoi te jete e muhabetit :grusht:dhe gjerat e tjera rregullohen Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Thu May 22, 2008 3:01 am

me rop shpie te gjitha dashkan mos te jete asnjeri xheloz..po nuk je pak xheloz edhe te kontrollosh femren yhhh shiko kur ta gjesh ke fusha e sportit tu pre Bileta.. Embarassed Embarassed

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Thu Oct 23, 2008 1:37 pm

shefe shkruajti:
hmmmmmmm te jet falese eeeeeeeee? Rolling Eyes

dmth ti dashke me ja dredh danush Very


per mua partneri ideal te ket lek Very Very


ja tani po flas serio un do e doja te jet i mbajtur dmth ti vej rendesi vetesse vet jo te jet fanatik per veshjen time se pastaj ehehhe te jet i sinqert i kuptueshem.........etj etj ))
larg qofte un tja dredh???? jo sbon vaki se jam djal me seder un ok

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Thu Oct 23, 2008 1:39 pm

e dua xhelozzzzzzzzz ahah

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Thu Oct 23, 2008 1:41 pm

e pse e do xhelos apo te ta haje shpirtin Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Thu Oct 23, 2008 1:43 pm

se kur te jet xhaloz do te thot qe te do shumeeee :P

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Thu Oct 23, 2008 1:56 pm

ti mir thu por kam hall se plas sherri Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Thu Oct 23, 2008 1:57 pm

edhe pak sherr duhet Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Thu Oct 23, 2008 1:58 pm

pak mir por ajo pak sjell ate shum lal Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Thu Oct 23, 2008 1:59 pm

po tashi mos e le me u bo me shume

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Thu Oct 23, 2008 5:24 pm

shefe shkruajti:
se kur te jet xhaloz do te thot qe te do shumeeee :P
:33: i do te thot se nuk ka besim tek ty ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THE_ONE
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 98
Location : Tek trekendeshi i bermudeve
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Thu Oct 23, 2008 6:57 pm

[i]Te jete shume prane te vertetit, shume larg fallcitetit, te kete kaluar momente domethenese ne jete ku te kete fituar prakticitet, eksperience dhe te jete i kompletuar. Po kerkoj shume nga jeta asgje qe se kam gjete:))) Pra ne ditet qe jetojme kur ka vetem ritem nuk ka kohe te rrisesh bebushe duke i mesuar cdo vit nga nje germe alfabeti:))) ihihihih [/i]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Fri Oct 24, 2008 11:32 am

morena shkruajti:
shefe shkruajti:
se kur te jet xhaloz do te thot qe te do shumeeee :P
:33: i do te thot se nuk ka besim tek ty ..


jo aspak mos e keqkupto e kam dhen dhe prgj PSE!!!!!


xhelozia esht normale....per nje njeri qe do normal qe do kesh xhelozi sepse e do me gjith zemer e shpirt......kurse ato qe sjan xheloza do te thot qe sdo me ja dit per partnerin....


e them dhe kte se xhelozia e tepruar siq e ka then dhe Dano s'esht e mir se te shkaterron......

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   Fri Nov 28, 2008 5:27 pm

Te me fali shume dashuri,te me respektoje ne maksimun,te jete vetvetja
dhe te jete i kompletuar ,paraqitja nuk ka rendesi per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Partneri ideal   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Partneri ideal
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: TEMA SHOQERORE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website