Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Mon Mar 10, 2008 2:01 am

...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lost
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 156
Location : hell
Name : 0
Points : 0
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Mon Mar 10, 2008 11:36 pm

aq shume humbas kur i degjoj keto kenge sa qe nuk mbaj mend asnje fjale :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kinezi.forumotion.com
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Tue Mar 11, 2008 11:22 am

TIMBALAND===APOLOGIZE..

I'm holding on your rope,
Got me ten feet off the ground
And I'm hearing what you say but I just can't make a sound
You tell me that you need me
Then you go and cut me down, but wait
You tell me that you're sorry
Didn't think I'd turn around, and say...

That it's too late to apologize, it's too late
I said it's too late to apologize, it's too late

I'd take another chance, take a fall
Take a shot for you
And I need you like a heart needs a beat
But it's nothing new - yeah yeah

I loved you with the fire red
Now it's turning blue, and you say...
"Sorry" like the angel heaven let me think was you
But I'm afraid...

It's too late to apologize, it's too late
I said it's too late to apologize, it's too late whoa.....https://www.youtube.com/watch?v=ePyRrb2-fzs

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Roxana
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 266
Location : Parajse
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Tue Mar 11, 2008 4:26 pm

My all - Mariah Carey

I'd give my all to have
Just one more night with you
I'd risk my life to feel
Your body next to mine
'cause I can't go on
Living in the memory of our song
I'd give my all for your love tonight Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lost
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 156
Location : hell
Name : 0
Points : 0
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Fri Mar 14, 2008 9:22 pm

nese sonte ndihesh vetem
dhe ke frike te shohesh enderra
fike driten hape zemren
do me gjesh mua brenda...

Elita 5 - Harroje vetmine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kinezi.forumotion.com
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Sun Apr 20, 2008 10:38 pm

Male o ju male keni shume halle

debora po binte era me spo frynte
selami kolonja Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 36
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Sun Apr 20, 2008 10:39 pm

E urrej shiun kur biee

se njehere me fiku nje zjarr dashurie


i urrej lotet e mii


sepse i ngjajne shiut qe me ndau nga ty.
Elita 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.albanianforum.net
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Sun May 25, 2008 9:21 pm

"... When you're close to tears remember
Some day it'll all be over
One day we're gonna get so high
And though it's darker than December
What's ahead is a different colour
One day we're gonna get so high..."

Lighthouse Family - High Sad hiti im i momentit


https://www.youtube.com/watch?v=59LnsrWkyFM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Sun May 25, 2008 9:40 pm

Rruges i trishtuar dikush po ecte nje i dashuruar
Dhe fare vetem dashurine qe humbi duke kerkuar
Si ierdhi fundi iku dhe ela...
Vajzen qe e Donte Sa donte jete
e Braktisi sonte dhe ela vetem..
Endrra qe perkuli sa shpejt u shua..
Erresires Humbi..Iku dhe Ela
Ndoshta rri e fshehur diku ne pyje
Apo rri e ndezur atje ne Yje..
Dhe pergjon atje djalin qe e kerkon..
Kush edi ku behet a Perqafohet..
Apo do te kthehet dhe te pendohet
Djali ne Vetmi Vajzen e Kerkoi

Nje Kenge Na===>> Eli Fara-Sonate

http://www.kikirika.com/music/shqiptare/Eli%20Fara/Eli%20Fara%20-%20Sonate.mp3

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..


Edituar pėr herė tė fundit nga GLOOR nė Sun May 25, 2008 9:44 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Roxana
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 266
Location : Parajse
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Sun May 25, 2008 9:44 pm

Lamtumire
U ndamė ashtu ne rastesisht
U ndamė pa puthje, pa shikime
Vetėm ne heshtje ne u ndamė
Por ne nuk dinim
valle do ti qendronim
kesaj ndarje krejt te papritur
U ndamė dhe as ti
as unė nuk e besonim
dhe besonim veē gjithēka
qe ne jetonim
Ti jo mos u ngrys, prej deshperimit
Dhe nėse ēasti, ty te genjen
pra hesht ti nėn dritėn e ketij mundimi
se nesėr patjetėr ty gazi te vjen…

Lamtumire - Djemte e detit Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Sun May 25, 2008 9:47 pm

Se di cka ndjen kur me ke prane
Ku te 2 vetem rrim me 1 ane
Ku koken ven tek gjoksi im..
Se di a e ndjen shpirtin tim
Se di c'mendim ke ti per mua
Kur te shtrengoj
Kur te them "TE DUA"
Kur them se vdes per buzet e tua
Se di a Beson Ti mua..
Nje Kenge Na ===>>Blero-Se Di


http://www.denycomputers.eu/muzika2007/Blero%202007%20Komplet%20Albumi%202007/Blero%20-%20Se%20di.mp3

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Sat Dec 20, 2008 4:48 pm

Dyzen,dyzen shumė e mirė
300 qese mė dukesh lirė
300 qese kurgja nuk janė
veq me t“pa tue ba jerdam.
Hyna brenda,dola jasht
me shendet kmisha e mendafsht
kmisha e mendafsht,vesh nen jelek
ti po me dukesh krejt shyhret
moriēikė tė kam pas thanė
mos bajėtirqi me gajtan
se pėr verė tė vijnė tė ranė
ta blen baca nje fustan
ky fustani shumė i lehtė
kur frynė fryma ta qon pėrpjetė
tė freskon ,freski e lehtė
mori gota me sherbet
dija djalo pak kimet
me kerkue te len lezet
me t“mbetė n“fyt
djalo tė pėlcet!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Sat Dec 20, 2008 11:06 pm

......

flete te bardha shoh ne librin e jetes time
si nje shpirt i burgosur qe mban frymen me kujtime
me ndodh te jem pa ty
neper turma i harruar
nje njeri qe nuk jam me
por dikur kam ekszistuar
jete kam nga buza jote me ty prane
une e ti ishim dikur
perjetsisht te pa ndare
kur qeshje, qeshje dhe afroheshe prane meje
flisje humbisja ne puthje me dehje
rrembeje qenjen time gjithcka
ishim dikur
do te jemi prape bashke
kurre mos thuaj kurre
fati gjithmone ecen
per ku jo nuk e di
por di qe rruget e zemres time me cojne tek ti


West Side Family - Ne krahet e tua jem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Sun Dec 21, 2008 1:53 am

flutoroja me avionin qe e lindi imagjinata
ku e dija une kuptimin
ku ish dita ku ish nata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Sun Dec 21, 2008 1:21 pm

oj e mira qė shkon te krojt
dertin tan ta qajshin zojt
o ta qajshin zojt e malit
spo ja din dertin jaranit
nuk ja dita une e mjera
pa jaran qysh kalohet vera
nuk ja dita une e ngrata
pa jaran qysh kalohet nata!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Wed Dec 31, 2008 3:57 am

Thought I couldn't live without you
It's gonna hurt when it heals too
It'll All get better in time
Even though I really love you
I'm gonna smile cause I deserve too
It'll all get better in time

Leona Lewis- Better in time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Wed Dec 31, 2008 12:07 pm

Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Wed Dec 31, 2008 1:59 pm

kur po me rrin te derė e stanit
a po t“bjen mall i jaranit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Thu Jan 01, 2009 5:04 pm

krahet e tu do te jem
kur me force te mos kesh
do te vij e do te mbaj shpirt
qe dhe dhimbja te shkoj tej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Thu Jan 01, 2009 7:49 pm

dhe ne qofsha semurė pėr varr
kur t“shoh ty,kam me u ringjallė ec ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Thu Jan 01, 2009 8:10 pm

Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweetBOY
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 483
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Thu Jan 01, 2009 9:19 pm

And i won't do
i won't sleep
i can't breathe
until you're resting with me

DIDO "HERE WITH ME"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Fri Jan 02, 2009 12:30 am

Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   Sun Mar 22, 2009 4:51 am

loving you is heaven, missing you is hell

Mishale- Andru Donalds

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkepusni nje fragment nga kenga juaj e preferuar...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} KULTURE {*_*} :: MUZIKE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website